מעין פלד
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות

נדל"ן והתחדשות עירונית
נזיקין

מעין פלד

עו"ד, שותפה - נדל"ן והתחדשות עירונית, נזיקין
עו"ד מעין פלד מתמחה בתחומי הנדל"ן, ובליווי של עסקאות מקרקעין החל משלב הרכישה ועד לשלב הרישום.
מעין מעניקה ייעוץ משפטי שוטף לחברות, יזמים וקבלנים בעסקאות נדל"ן ופרויקטים למגורים, מסחר ומשרדים, וכן בהסכמי מכר דירות למגורים "יד-שנייה". היא מלווה את לקוחותיה בכל ההיבטים הקשורים לעסקה, לרבות טיפול בהסכמי מכר/רכישה, הסכמי שכירות, והליכי רישום.
בנוסף, מעין בעלת ניסיון עשיר וייחודי בתחום הנזיקין. היא מלווה תובעים בתביעות נזיקין, החל מתביעות נזקי גוף ורכוש, תאונות עבודה, תאונות דרכים, תאונות ספורט, תביעות למוסד לביטוח לאומי, תביעות למשרד הבטחון, ועוד.

השכלה:
אוניברסיטת חיפה, LL.B. ופסיכולוגיה, 2004

חברות בלשכת עורכי הדין:
חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2005
מאמרים:
פיצוי כספי בגין תאונת דרכים
מאת:
לאחר קיומו של משא ומתן ארוך ומייגע, שנוהל מחוץ לכותלי בית המשפט עם המאגר הישראלי לביטוחי רכב, הושג הסכם פשרה לפיו תשלם הפול פיצוי כספי בסך 56,000 ₪ מעבר לתגמולי המל"ל לנפגע תאונת דרכים, שהינה גם תאונת עבודה.
ביטוח ונזיקין: האם פגיעה נפשית כתוצאה מפיטורי עובד מהווה תאונת עבודה משמעותה בחוק הביטוח הלאומי?!
מאת:
בפסק דין שניתן לאחרונה על ידי בית הדין האזורי לעבודה בתל-אביב על ידי כב' השופטת נטע רות, נקבע כי הפגיעה הנפשית שנגרמה לעובד כתוצאה מפיטוריו מעבודתו, הינה תאונת עבודה כמשמעותה בחוק הביטוח הלאומי
בפסק דין שניתן לאחרונה בבית הדין האזורי לעבודה בחיפה, התקבל ערעורו של נפגע עבודה אשר תביעתו לקבלת דמי פגיעה נדחתה על ידי המוסד לביטוח לאומי בשל הטענה
מאת:
התובע באותו עניין, מסגר במקצועו ובעל מסגריה פרטית, נפגע בקרסול רגלו השמאלית במהלך עבודתו במסגריה (להלן: "האירוע").
ביטוח ונזיקין: עובד רפא"ל לקה באלרגיה לניקל ופוטר מעבודתו
מאת:
בימים אלו הוגש לבית משפט השלום בחיפה על ידי משרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי מחיפה כתב תביעה בגין פגיעה בעבודה על ידי עובד רפא"ל לשעבר, כנגד רפא"ל וכנגד חברות הביטוח אשר בטחו אותה במועדים הרלוונטיים לתביעה.
הצג מאמרים נוספים
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.