מאת:


בימים אלו הוגש לבית משפט השלום בחיפה על ידי משרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי מחיפה כתב תביעה בגין פגיעה בעבודה על ידי עובד רפא"ל לשעבר, כנגד רפא"ל וכנגד חברות הביטוח אשר בטחו אותה במועדים הרלוונטיים לתביעה.

התובע הועסק משך מס' שנים כצבע תעשייתי במפעל רפא"ל המצוי בקרית ביאליק. במהלך עבודתו בא התובע במגע יומיומי ממושך עם מתכות מסוגים שונים ללא שסופקו לו על ידי רפאל אמצעי מיגון מתאימים. לאור האמור, לקה התובע באלרגיה כרונית לניקל, הבאה לידי ביטוי בפריחות חוזרות ונשנות בחלקי גופו השונים, גרד רב וכד'. לפיכך, ומשלא נמצא לו תפקיד חלופי ברפא"ל במסגרתו לא ייאלץ להיחשף לניקל, הלה פוטר מעבודתו. בגין האלרגיה כאמור אף הגיש התובע תביעה למוסד לביטוח לאומי, וזה הכיר בפגיעה כתאונת עבודה.

לאור האמור, פנה התובע למשרד עוה"ד דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי מחיפה, אשר הגיש בשמו כתב תביעה הן כנגד רפא"ל והן כנגד חברות הביטוח שבטחו אותה במועדים הרלוונטיים לתביעה. כתב התביעה כאמור נתמך בחוות דעת רפואית הקובעת את אחוזי הנכות של התובע בגין האלרגיה לניקל ממנה הוא סובל.

בכתב התביעה אשר הוגש בשמו של התובע, נטען על ידי משרד עוה"ד דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי, כי רפא"ל, כמעסיקתו של התובע, התרשלה כלפי התובע בין היתר בכך שלא ספקה לא אמצעי הגנה מתאימים, לא התקינה כללי עבודה בטיחות וזהירות הולמים, וכד', וכי בגין רשלנותה זו נגרמו לתובע נזקים, לרבות נכות צמיתה, והדבר אף גרם לפיטוריו. לפיכך, נטען בכתב התביעה, כי על רפא"ל ומבטחותיה לפצות את התובע בגין הנזקים כאמור.
טרם הוגשו כתבי הגנה.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

תביעת רשלנות רפואית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

מתי טיפול רפואי כושל הוא בגדר רשלנות המזכה את הנפגע בתשלום פיצויים? ומתי מדובר בהתממשות של סיכון סביר הגלום בעצם קבלת הטיפול הרפואי?

נזקים על רקע לאומני / מלחמה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

משרדנו פתח מיד עם פרוץ האירועים האחרונים מוקד חירום לסיוע משפטי לעסקים ופרטיים אשר רכושם נפגע (נזק ישיר) ו/או אבדו רווחים עקב פעולות האיבה (נזק עקיף). משרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר ייצגו שנים רבות את מנהל מס רכוש/רשות המיסים טיפל ומטפל במאות תביעות מס רכוש משני צדי המתרס.

תאונות עבודה - תביעת מעביד

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מורכב מעו"ד המתמחים בתאונות עבודה וכן בכלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, כך שלנו הכלים לבנות את התביעה האופטימאלית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.