מאת:


בימים אלו הוגש לבית משפט השלום בחיפה על ידי משרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי מחיפה כתב תביעה בגין פגיעה בעבודה על ידי עובד רפא"ל לשעבר, כנגד רפא"ל וכנגד חברות הביטוח אשר בטחו אותה במועדים הרלוונטיים לתביעה.

התובע הועסק משך מס' שנים כצבע תעשייתי במפעל רפא"ל המצוי בקרית ביאליק. במהלך עבודתו בא התובע במגע יומיומי ממושך עם מתכות מסוגים שונים ללא שסופקו לו על ידי רפאל אמצעי מיגון מתאימים. לאור האמור, לקה התובע באלרגיה כרונית לניקל, הבאה לידי ביטוי בפריחות חוזרות ונשנות בחלקי גופו השונים, גרד רב וכד'. לפיכך, ומשלא נמצא לו תפקיד חלופי ברפא"ל במסגרתו לא ייאלץ להיחשף לניקל, הלה פוטר מעבודתו. בגין האלרגיה כאמור אף הגיש התובע תביעה למוסד לביטוח לאומי, וזה הכיר בפגיעה כתאונת עבודה.

לאור האמור, פנה התובע למשרד עוה"ד דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי מחיפה, אשר הגיש בשמו כתב תביעה הן כנגד רפא"ל והן כנגד חברות הביטוח שבטחו אותה במועדים הרלוונטיים לתביעה. כתב התביעה כאמור נתמך בחוות דעת רפואית הקובעת את אחוזי הנכות של התובע בגין האלרגיה לניקל ממנה הוא סובל.

בכתב התביעה אשר הוגש בשמו של התובע, נטען על ידי משרד עוה"ד דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרחי, כי רפא"ל, כמעסיקתו של התובע, התרשלה כלפי התובע בין היתר בכך שלא ספקה לא אמצעי הגנה מתאימים, לא התקינה כללי עבודה בטיחות וזהירות הולמים, וכד', וכי בגין רשלנותה זו נגרמו לתובע נזקים, לרבות נכות צמיתה, והדבר אף גרם לפיטוריו. לפיכך, נטען בכתב התביעה, כי על רפא"ל ומבטחותיה לפצות את התובע בגין הנזקים כאמור.
טרם הוגשו כתבי הגנה.

ביטוח ונזיקין: עובד רפא

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

נזקים על רקע לאומני / מלחמה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

משרדנו פתח מיד עם פרוץ האירועים האחרונים מוקד חירום לסיוע משפטי לעסקים ופרטיים אשר רכושם נפגע (נזק ישיר) ו/או אבדו רווחים עקב פעולות האיבה (נזק עקיף). משרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר ייצגו שנים רבות את מנהל מס רכוש/רשות המיסים טיפל ומטפל במאות תביעות מס רכוש משני צדי המתרס.

תאונות עבודה - תביעת מעביד

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מורכב מעו"ד המתמחים בתאונות עבודה וכן בכלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, כך שלנו הכלים לבנות את התביעה האופטימאלית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

תביעת דיני נזיקין

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע לנתח המקרה, לסייע באיתור ראיות ולגבש אסטרטגיה משפטית אמיתית לטובת הגשת תביעת נזיקין ולפעול בכל המרץ לטובת אכיפת זכויתו של הנפגע - לחצו כאן לפרטים.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים