יגאל רוזנברג
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות
ליטיגציה
דיני חוזים
דיני חברות
דיני קניין
בוררות וגישור
דיני מכרזים
דיני עבודה
דיני תכנון ובניה
דסק רוסיה

יגאל רוזנברג

עו"ד - ליטיגציה, דסק רוסיה
עו"ד יגאל רוזנברג מתמחה בתחום המשפט האזרחי-מסחרי ובניהול סכסוכים משפטיים אזרחיים.
יגאל מעניק ייעוץ משפטי ללקוחות המשרד בהליכי ליטיגציה אזרחית ומסחרית בבתי המשפט בערכאות השונות וגם בהליכי בוררות וגישור. יגאל מלווה את הלקוח בכל שלבי ההליך המשפטי, החל משלב בניית האסטרטגיה המשפטית ועד להכרעה בהליך.
ניסיונו של יגאל כולל ייצוג חברות במגוון רחב של סכסוכים, לרבות סכסוכים אזרחיים ומסחריים, סכסוכים בין בעלי מניות, תביעות כספיות, תביעות ייצוגיות, סכסוכים מסחריים בין תאגידים ופרטים, נדל"ן, מכרזים, דיני ביטוח, דיני עבודה, דיני אגודות שיתופיות וכו'. בנוסף ליגאל ניסיון משמעותי בייצוג בהליכים מנהליים וכן בהליכים בפני הועדות לתכנון ובניה.
יגאל מנהל את דסק רוסיה במשרדנו ובעל ניסיון רב בניהול הליכי ליטיגציה עבור לקוחות בינלאומיים בשפה האנגלית והרוסית.
 
השכלה:
אוניברסיטת חיפה,LL.B., 2004
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2005
מאמרים:
הטענה כי יועץ המס אחראי לליקויים בדיווח אינה פוטרת את הנישום מאחריות פלילית
מאת:
נישום אשר בדיווחיו לרשויות המס נמצאו ליקויים רבים ומגוונים אשר הביאו להשמטת הכנסות מדוחות המס, הורשע בפלילים על אף טענתו כי מקורם של הליקויים בשגגה ובטעויות של יועץ המס שלו.
אדם המשדל אדם אחר לבצע עוולת לשון הרע חייב לפצות את הנפגע
מאת:
בית המשפט העליון הכריע, כי ניתן לחייב אדם המשכנע אנשים אחרים לבצע פרסום לשון הרע לפצות את הנפגע, גם אם המשדל עצמו לא ביצע כל פרסום ברבים. בפסק דינו חייב בית המשפט העליון את הזמר והמשפיען יואב אליאסי הידוע בשם הבמה- "הצל" לפצות בעלת עסק בתחום המזון על כך שהוא קרא לאנשים אחרים להיכנס לדף הפייסבוק של העסק ולהשאיר שם ביקורת שלילית על העסק.
הקלטה של שיחת מו"מ
מאת:
כאשר בין הצדדים קיים הסכם זכיינות חתום מחד והסכמה מאוחרת בעל פה לבטל את הסכם הזכיינות, מהי ההסכמה המחייבת ביחסים בין הצדדים? זוהי השאלה אשר נדונה בפסק דין שניתן לאחרונה בבית המשפט המחוזי בתל אביב.
סיווג חברה העוסקת במתן אשראי כמוסד כספי לעניין חוק המע"מ
מאת:
בית המשפט קבע, כי מנהל המע"מ אינו רשאי לסווג חברה אשר הוקמה לצורך גיוס אשראי לפרויקט יחיד כמוסד כספי.
הצג מאמרים נוספים
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.