אפי אוחנה

אפי אוחנה

עו"ד, שותף מיסים, חברות מיזוגים ורכישות
עו"ד אפי אוחנה הינו שותף במשרדנו ומתמחה בתחום המשפט המסחרי, דיני מיסים, דיני חוזים ודיני חברות. אפי מלווה באופן שוטף חברות ויחידים ומייעץ להם במסגרת פעילותם המסחרית על כל גווניה.  
אפי מתמחה בתחום המיסוי האזרחי על כל רבדיו, ובכלל זה בתכנון וייעוץ מס, עריכת חוות דעת משפטיות וליווי וייצוג משפטי של נישומים בהליכי שומה בפני רשויות המס ובהליכי ליטיגציה בפני בתי המשפט בערכאות השונות.
במסגרת זו, אפי מטפל בהצלחה ובאופן אישי בהיבטי מס של לקוחותיו ומייצג אותם בענייני המס שלהם מול רשויות המס השונות (פרה רולינג, ערעורי מס, גילוי מרצון), לרבות בנושאים של מס הכנסה, מע"מ, מיסוי מקרקעין, מיסוי בינלאומי של חברות ויחידים ועוד.
בנוסף, אפי מעניק ייעוץ משפטי שוטף בתחום המשפט המסחרי והתאגידי ומלווה את לקוחותיו בביצוען של עסקאות מסחריות שונות, פשוטות ומורכבות, תוך מתן דגש מיוחד על היבטי המס של העסקה. בין היתר בהסכמי מייסדים להקמת חברות ושותפויות, הסכמי רכישה ותפעול, הסכמי מתן שירותים, הסכמי מיזוג, מכירת מניות, מכירת מוניטין וכו', וזאת החל משלב המו"מ, תכנון המס, בדיקת נאותות משפטית וניסוח ההסכמים וכלה בשלב החתימה והשלמת העסקה.
לאפי התמחות מיוחדת בתחום של סכסוכים ומאבקי שליטה בחברות והוא מלווה ומייצג בעלי מניות בכלל הערכאות המשפטיות, לרבות בהליכי גישור ובוררות בהליכים להגנה על זכויותיהם ובכלל זה במסגרת תביעות קיפוח, עושק המיעוט, הליכי היפרדות וכו'.
אפי שימש כעוזר הוראה בקורס "כלכלה למשפטנים" בפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה.
כמו כן, אפי נוהג להרצות בנושאים של דיני חברות ודיני מיסים במסגרת לשכת עורכי הדין, לשכת רואי החשבון ופורמים נוספים.

תחומי התמחות:
דיני חברות
מיזוגים ורכישות
 
השכלה:
אוניברסיטת חיפה,LL.B. ו-.B.A בכלכלה, 2005

חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2006
 
 
פרטים ליצירת קשר

efi@dtkgg.com

חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.