רווית ברקוביץ
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות

רווית ברקוביץ

יועצת חיצונית - תחום ייעוץ כלכלי ומיזוגים ורכישות
רווית ברקוביץ הינה יועצת כלכלית ובנקאית השקעות, מנהלת תחום ייעוץ כלכלי ומיזוגים ורכישות (Investment Banking).
רווית הצטרפה למשרדנו הצטרפה למשרדנו ב-2014 והקימה במסגרת פעילות המשרד יחידה כלכלית עצמאית המתמחה במתן שירותי ליווי עסקי וייעוץ כלכלי לעסקים, באופן שוטף (ריטיינר) או כמענה לצורך נקודתי, לרבות עריכת מגוון עבודות כלכליות, עם התמחות מיוחדת בהערכות שווי, תוכניות עסקיות וחוות דעת כלכליות.
רווית מתמחה במתן שירותי ייעוץ כלכלי מגוונים לחברות פרטיות וציבוריות במגזרי הפעילות השונים ובליווי עיסקאות מיזוגים ורכישות (Transaction Services), ובנוסף מכהנת כדחצ”ית בחברת נדל”ן בינלאומית.
פעילותה של רווית בתחומי הייעוץ הכלכלי והמיזוגים והרכישות נשענת ברובה על רשת הקשרים העסקיים והאישיים שרווית ומשרדנו פיתחו במהלך השנים, הכוללת בין היתר חברות פרטיות וציבוריות גדולות ומובילות בתחומן, אנשי עסקים מצמרת המשק, חברות סטרט אפ, יזמי נדל"ן ומשקיעים פרטיים ישראלים וזרים, מה שמאפשר לרווית להציע ללקוחותיה מענה מקצועי לצרכיהם העסקיים כמעט בכול ענפי הפעילות.
רווית בעלת ניסיון מקצועי של מעל 25 שנים בתחומי הכלכלה השונים, מתוכם 20 שנים בתעשייה, כמנהלת מחלקות כלכליות וכסמנכלית פיתוח עסקי בשתי חברות גדולות ומובילות בתחומן – פרוטרום וזוגלובק, ו -3 שנים כמנג'רית בתחום ה Cooperate Finance בחברת הייעוץ של פירמת ראיית החשבון הבינלאומית BDO זיו האפט.
 
השכלה:
אוניברסיטת חיפה, MBA., בהצטיינות
אוניברסיטת חיפה, B.A. בכלכלה, בהצטיינות
בוגרת לימודי תעודה מטעם לשכת רואי החשבון ב”סוגיות מתקדמות בהערכות שווי בדגש על חברות ציבוריות”​
מאמרים:
חוות דעת כלכליות בהליכים משפטיים
מאת:
לחיזוק הטיעון המשפטי ולנימוק גובה הפיצוי הנדרש, עורכי דין רבים בוחרים בתיקים מסוג זה להסתייע בחוות דעת כלכלית, המציגה את ראשי הנזק השונים ומנתחת את האומדן הכספי של כול אחד מהם...
הצג מאמרים נוספים
מדיה:
החשיבות של תכנית עסקית לפני השקעה
מאת:
הצג מדיות נוספות
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.