יאיר מסלם
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות
חברות
ליטיגציה
נדל"ן
חדלות פירעון

יאיר מסלם

עו"ד ונוטריון
עו"ד יאיר מסלם מתמחה במשפט אזרחי מסחרי, ליווי וייעוץ לעסקים וחברות, הגנה מנושים, הסדרי חוב מול נושים מוסדיים ופרטיים וליטיגציה.
יאיר מעניק ליווי וייעוץ לעסקים וחברות בתחומים משפטיים שונים.
בתחום חדלות הפירעון יאיר מעניק הגנה מנושים, הסדרי חוב מול נושים מוסדיים ופרטיים כאחד וייצוג בהליכי פש"ר. כמו כן, הוא מתמחה בהליכי גביית חובות "קשים" ובתיקים מורכבים.
בנוסף, יאיר מעניק ייעוץ משפטי בתחום של ליקויי הבנייה ומטפל בתביעות שונות הנוגעות לירידת ערך הנכס, הן מהצד של התובעים והן מהצד של הנתבעים, בכלל הערכאות המשפטיות.
יאיר מתמחה גם בלווי חייבים בהליך פש"ר והסדרי חוב עם נושים פרטיים ומוסדות.
 
השכלה:
מכללת רמת גן,LL.B.

חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2005                                      
מאמרים:
רישוי עסקים וצו סגירה מנהלי
מאת: ;
חוק רישוי עסקים קובע, כי כל עסק שמופיע בצו רישוי עסקים חייב ברישיון עסק להפעלתו. כדי להימנע מסנקציות בעקבות הפעלת עסק ללא רישוי, חשוב להתעמק בדרישות המשפטיות והרישוי המתאימות לכל סוג עסק.
מכתב התראה מעו"ד ככלי לגבייה יעילה
מאת: ;
על מנת לייעל את הליכי הגבייה, נהוג לשלוח מכתב התראה לחייב שמטרתו להתריע על פתיחת תיק בהוצאה לפועל כנגדו. שליחת המכתב עשויה להוביל לשיפור בהליך הגבייה במספר אופנים.
חוק ההוצאה לפועל - חוק סוציאלי או חוק דרקוני?
מאת:
מערכת ההוצאה לפועל נתפסת בתודעה הציבורית בכלל ובעיני החייבים בפרט כמערכת דרקונית שמטרתה העיקרית מסתכמת בירידה לנכסיו של החייב לעיתים את המעט אשר מצוי בידיו.
מורה נבוכים בהליכי פשיטת רגל
מאת:
נוכח יוקר המחיה והמצב הכלכלי המורכב בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה מתמדת ומשמעותית בכמות הבקשות לפושטי רגל המוגשות למשרדי הכונס הרשמי ברחבי הארץ, מאנשים אשר נקלעו לחובות ומחפשים הגנה מפני נושיהם. לאור האמור, עו"ד יאיר מסלם ממשרדנו, אשר מתמחה בין היתר בתחום ההוצאה לפועל והסדרי חובות, עונה למספר שאלות בתחום.
הצג מאמרים נוספים
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.