שחר נח
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות

לקוחות פרטיים

מיסוי אזרחי

מיסוי חברות

שחר נח

עו"ד, יועץ מס - מיסים
שחר נח הינו עורך דין ויועץ מס במחלקת המיסים במשרדנו, העוסק בתחום המיסים מעל 20 שנים. בעל ניסיון מקצועי רב המשלב את דיני המס, תחום המשפט והחשבונאות.
שחר מעניק ייעוץ משפטי שוטף במגוון רחב של סוגיות מס עבור חברות ובעלי הון. הוא טיפל בהצלחה ובאופן אישי בדיוני שומה והחלטות מיסוי (פרה רולינג)  מול רשויות המס השונות והגיע להסדרי מס עבור הלקוח, תוך מתן פתרונות יצירתיים. הוא מטפל בקבלת אישורים מקדמיים מרשויות המס ובסוגיות של מס הכנסה וביטוח לאומי. כמו כן, הוא נותן באופן שוטף חוות דעת משפטיות בתחומי המס השונים.
שחר מטפל באופן קבוע בלקוחות הפרטיים של המשרד ומסייע להם בתכנוני המס הבינלאומיים שלהם, גילוי מרצון, הסדרת הכנסות בחו"ל, תושבות ורילוקיישן. כמו כן, שחר עוסק בעריכת דו"חות אישיים מורכבים במטרה להביא למינימום חבויות מס על פי החוק.
בתקופה האחרונה, שחר מסייע לעשרות בעלי עסקים בהגשת השגה וערר לגבי החלטת רשות המיסים להשבת מענקי הסיוע בשל משבר הקורונה ובכלל זאת הגשת השגות ועררים וכן ייצוג בפני ועדות ערר קורונה.
בנוסף, שחר מתמחה בחוק מס רכוש וקרן פיצויים וייצג בעלי עסקים רבים בפני מחלקת מס רכוש ברשות המיסים מאז מלחמת לבנון והשנייה וכל סבבי הלחימה בדרום.
 
השכלה:
הקריה האקדמית אונו,LL.B., 2010
רישיון יועץ מס משנת 2004
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2010
מאמרים:
מקדמות מידיות בגין נזק עקיף לעסקים ביישובי ספר בדרום ובצפון
מאת: ;
רשות המס מאפשרת להגיש בקשות למקדמות בגין "נזק עקיף" שנגרם במלחמת חרבות ברזל, עוד לפני הגשת התביעה. איך כמחשבים זאת?
פיצויים מיידים לעסקים ביישובי ספר
מאת: ;
עסקים בעוטף עזה ובצפון הארץ הממוקמים ביישוב ספר זכאים להגיש תביעות פיצויים באופן מיידי
תביעה על אובדן רווחים בעקבות מלחמה
מאת: ;
עסקים הממוקמים ב"יישוב ספר" כהגדרת מונח זה בסעיף 35 לחוק מס רכוש, שרווחיותם נפגעה עקב מבצע "חרבות ברזל", גם אם לא נפגעו פיזית ובתנאי שהם נכללים ברשימת היישובים המוגדרים כיישובי ספר, זכאים לפיצוי בגין אובדן רווחים. מאמר זה מפרט את הליך הגשת התביעה.
החזרי מס משוק ההון
מאת: ;
מספר כללי אצבע לקבלת החזר מס בגין השקעה בשוק ההון, לקראת הגשת הדו"חות לשנת 2022. טרם הגשת הדוח חשוב לבחון את כל ההיבטים הכרוכים בכך על מנת לנצל את מלוא ההטבות על פי החוק.
הצג מאמרים נוספים
מדיה:
החזרי מס למשקיעים בשוק ההון - קטע מהתוכנית "צבע הכסף" ברשת ב'
מאת:
מס שבח במכירת דירה שהושכרה במסלול הפטור
מאת:
היבטים בהגשת דוח שנתי למס הכנסה
מאת:
הגשת השגות ועררים להשבת מענקי הקורונה - הרצאה בוובינר
מאת:
הצג מדיות נוספות
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.