לידור עמר
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות

לידור עמר

עו"ד - נדל"ן והתחדשות עירונית
עו"ד לידור עמר מעניק ייעוץ משפטי שוטף בתחום הנדל"ן ומתמחה בליווי עסקאות פינוי בינוי ותמ"א 38.
לידור מעניק ייעוץ משפטי שוטף בתחום הנדל"ן על כל היבטיו, לרבות עסקאות מכירה ורכישה של דירות למגורים, נכסים מסחריים, מיסוי מקרקעין על כל רבדיו, מתנות והעברות בין קרובים, ליווי וניהול פרויקטים קבלניים ועוד.
בנוסף, לידור מלווה בעלי דירות ויזמים בפרויקטים של התחדשות עירונית מסוג פינוי בינויו ותמ"א 38 לאורך כל שלבי הפרויקט.
 
השכלה:
המסלול האקדמי המכללה למנהל, LL.B., 2021
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2022
מאמרים:
העברת נכס מקרקעין לנאמנות
מאת:
החל בשלב בו נוצרת הנאמנות, ולאור השוני וחוסר הבהירות בין הוראות הדין לעמדת רשות המיסים בעניין, מתעוררות שאלות רבות אשר יש לתת עליהן את הדעת - לדוגמא, האם יצירת הנאמנות מהווה אירוע מס? בהנחה שכן, האם אירוע שכזה יהיה חייב במס או שמא פטור?
פינוי בינוי: המדריך המעודכן לשנת 2020
מאת:
המדריך המעודכן לשנת 2020 בכל הנוגע להליכי פינוי-בינוי בישראל, מסלולים עיקריים ותנאים מקדמיים, כולל עדכון לגבי הפחתת הרוב הנדרש לביצוע פרויקט פינוי בינוי, לחצו כאן.
רכישת דירה בזמן קורונה
מאת:
נגיף הקורונה (COVID-19) הגיח אל עולמנו בתחילת שנת 2020 והביא עמו סט של כללים חדשים בעולם כולו ובעולם הנדל"ן בפרט - מדריך זה, מטרתו להתוות את עשרת הדיברות למעוניין ברכישת דירה בתקופת משבר הקורונה.
מדריך לוועד הבית בטרם התקשרות עם יזם בפרויקט פינוי בינוי
מאת:
מדריך מיוחד לוועד הבית בטרם התקשרות עם יזם בפרויקט פינוי בינוי - על שלבי ההתארגנות, חתימה על מסמכי טרום הסכם, בחירת היזם וכל מה שחשוב לדעת בנושא, קראו כאן.
הצג מאמרים נוספים
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.