עמרי  יעקב
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות
ליטיגציה מסחרית
בוררות וגישור
תובענות ייצוגיות

עמרי יעקב

עו"ד - ליטיגציה
עו"ד עמרי יעקב הינו עורך דין במחלקת הליטיגציה במשרדנו המתמחה במתן ייעוץ משפטי ללקוחות המשרד במגוון של סכסוכים משפטיים וערכאות משפטיות.
עמרי מעניק ייעוץ משפטי ללקוחות המשרד בהליכי ליטיגציה אזרחית ומסחרית בבתי המשפט בערכאות השונות וכן בהליכי בוררות וגישור. עמרי מלווה את הלקוח בכל שלבי ההליך המשפטי, תוך בנייה של אסטרטגיה משפטית מותאמת לצרכיו.
ניסיונו של עמרי כולל ייצוג חברות במגוון רחב של סכסוכים, לרבות סכסוכים אזרחיים ומסחריים, סכסוכים בין בעלי מניות, תביעות כספיות, סכסוכים מסחריים בין תאגידים ופרטים, נדל"ן, מכרזים, קניין רוחני, תובענות ייצוגיות וכו'.
בנוסף, לעמרי ניסיון משמעותי בליטיגציה מנהלית, ובכלל האמור בייצוג של יחידים ותאגידים בעתירות מנהליות, לרבות בענייני תכנון ובניה, מכרזים וכיו"ב.
 
השכלה:
אוניברסיטת חיפה,LL.B, 2015
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2016
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.