גלי גנוני
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות

גלי גנוני

עו"ד - נדל"ן והתחדשות עירונית, ליטיגציה
עו"ד גלי גנוני מעניקה ייעוץ משפטי שוטף בתחום הנדל"ן על כל היבטיו.
גלי מטפלת בעסקאות קומבינציה ופרויקטים יזמיים, עסקאות רכישה ומכירה וכן מלווה יזמים ודיירים בפרויקטים רחבי היקף של התחדשות עירונית. גלי מלווה את הפרויקט מראשיתו ובמהלך כל שלבי הביצוע של ההסכם ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט, מסירת הדירות ורישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין.
בנוסף לגלי ניסיון רב בייצוג לקוחות בהליכי ליטיגציה ויישוב סכסוכים, החל משלב טרום ההליך וכלה בניהול תיקי ליטיגציה במגוון תחומי המשפט האזרחי והמסחרי בכל רמות המורכבות ובכל הערכאות המשפטיות וכן בהליכי גישור.
ניסיונה של גלי כולל ייצוג חברות במגוון רחב של סכסוכים, לרבות סכסוכים אזרחיים ומסחריים, סכסוכים בין בעלי מניות, תביעות כספיות, סכסוכים מסחריים בין תאגידים ופרטים, נדל"ן וכו'.
 
השכלה:
אוניברסיטת תל-אביב, LL.B שנת 2004

חברות בלשכת עורכי הדין:
חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2005 
מאמרים:
נדחתה תביעת מתווך לקבלת דמי תיווך
מאת:
זכייה למשרדנו - הרמאות אינה משתלמת, כפי שלמד על בשרו בימים האחרונים מתווך נדל"ן מקרית אתא, שבית המשפט דחה את תביעתו לקבלת דמי תיווך מכוח הסכם מזויף, ובשעה שכלל לא היה בעל רישיון תיווך בעל תוקף.
הנפקת פנקסי שיקים בלתי סחירים כברירת מחדל
מאת:
ביום 01/10/11 נכנס לתוקפו תיקון מס' 15 לחוק הבנקאות (שירות ללקוח), התשמ"א – 1981. במסגרת תיקון זה נקבעה על הבנקים, כברירת מחדל, החובה להנפיק ללקוחותיהם, יחידים שאינם תאגידים, טפסי שיקים משורטטים בתוספת מלים האוסרות על העברתם, אלא אם ביקש הלקוח אחרת.
הצג מאמרים נוספים
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.