ענבל נעים
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות

דיני נזיקין
דיני ביטוח
ביטוח לאומי

ענבל נעים

עו"ד - נזיקין
עו"ד ענבל נעים היא עורכת דין המתמחה בתחום הנזיקין, הביטוח והליטיגציה. היא מעניקה ייעוץ משפטי שוטף ומלווה את לקוחותיה בבתי המשפט השונים ובשלל ערכאות שיפוטיות.
ענבל מעניקה ללקוחות המשרד ייעוץ משפטי בתחום הנזיקין, בין היתר בנושא נזקי גוף ורכוש, רשלנות מקצועית, תאונות עבודה, תאונות דרכים, ליקויי בנייה ותביעות מול המוסד לביטוח לאומי.
ענבל בעלת ניסיון עשיר כסוכנת ביטוח וההיכרות המעמיקה שלה עם גופי הביטוח ופוליסות ביטוח מאפשרים לה להעניק ייעוץ משפטי ממוקד ויעיל ולבנות טקטיקה משפטית המביאה לתוצאות הטובות ביותר ללקוח. היא מלווה את לקוחותיה בהליכים שונים מול המפקח על הביטוח וחברות הביטוח.
ענבל נמצאת בקשר רציף עם הלקוחות ומעניקה שירות מקצועי ואישי.
 
השכלה:
המכללה האקדמית צפת, LL.B., 2013
בוגרת CLU בביטוח חיים, 2000

 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חברת לשכת עורכי הדין משנת 2015
חברת לשכת סוכני הביטוח משנת 1995 
מאמרים:
תאונות אופנוע - נזקי גוף
מאת: ; ;
מה חשוב לדעת כאשר מגישים תביעה בגין נזקי גוף בעקבות תאונת אופנוע? מאחר ומדובר בתאונות דרכים שכיחות, חברות הביטוח אוהבות להקשות.
קצבת תלויים - ביטוח לאומי
מאת:
קצבת תלויים משולמת לאלמנה כאשר בעלה נפטר כתוצאה מאירוע בעבודה שהוכר על ידי המוסד לביטוח לאומי, להבדיל מגמלת שאירים לה זכאית כל אלמנה שבעלה נפטר, תהא הסיבה אשר תהא. לרוב, קצבת התלויים תהא גבוהה באופן משמעותי מגמלת השאירים, הואיל וקצבת התלויים משולמת כאחוז ממשכורתו של הבעל שנפטר ומהווה פונקציה של השכר שהשתכר הנפטר, בעוד קצבת השארים קבועה על פי פרמטרים הקבועים בחוק.
חובת הגילוי וגילוי נאות בדיני ביטוח
מאת:
ככלל במושג גילוי נאות אנו מכוונים לחובתו של אדם או ארגון לגלות עובדות מהותיות שיש בהן כדי להשפיע על תוצאה של פעולה הנוגעת לצד שלישי. בביטוח, חברות הביטוח נדרשות במסגרת הגילוי הנאות לפרט לרוכשי הפוליסה את המידע המפורט בתקנות מיוחדות - מידע הכולל את כל הנדרש למבוטח לפני שיחליט על רכישת הפוליסה.
כללי הזהב לנוהג ברכב
מאת:
לא אחת אנו מוצאים עצמנו מעורבים בתאונת דרכים, שנגרמת באשמתנו או שלא. לא משנה מה יהיו נסיבות התאונה- חשיבות עליונה בעת התאונה ובהנחה שלא נפגענו בצורה שלא מאפשרת זאת, לתעד את מקום האירוע ואת פרטי המעורבים בו להמשך הטיפול.
הצג מאמרים נוספים
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.