מאת:


לא אחת אנו מוצאים עצמנו מעורבים בתאונת דרכים, שנגרמת באשמתנו או שלא. לא משנה מה יהיו נסיבות התאונה - חשיבות עליונה בעת התאונה ובהנחה שלא נפגענו בצורה שלא מאפשרת זאת, לתעד את מקום האירוע ואת פרטי המעורבים בו להמשך הטיפול.

אולם קצת לפני, ובבחינת "הכן רכבך לדרך", על כל אדם הנוהג ברכב להקפיד על מספר כללי בסיס וברזל שבלעדיהם לא יהיה תוקף לתביעתו:

1. כלל ראשון: רישיון נהיגה ורישיון רכב תקפים ומתאימים לסוג הרכב בו אנו נוהגים.
 
2. כלל שני: ביטוח חובה בתוקף לכיסוי לנפגעי הגוף ע"פ חוק הפלת"ד, חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים - 1975 (ביטוח הרכוש הוא רשות ומכסה רק את נזקי הרכב שלנו ו/או של צד שלישי לפי הנסיבות והכיסוי שנרכש).   

3. כלל שלישי: "אם שותים לא נוהגים", וכנ"ל לעניין נהיגה תחת השפעת סמים - זהו חריג לכיסוי!

4. כלל רביעי: "נהגים מורשים" - יש לוודא כי הנוהג ברכב הוא נהג מורשה מבחינת גילו וותק נהיגתו, גם בפוליסת החובה וגם בפוליסת הרכוש, חברת הביטוח עשויה להתנער מאחריות ותשלום במקרה בו נהג ברכב נהג שגיל נהיגתו לא הוסדר ושולם בפוליסות.

                                                                    ושתהיה לכולנו נסיעה טובה,זהירה ובטוחה!

* זקוקים לשירותיו של עו"ד תעבורה? לחצו כאן.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

תביעת רשלנות רפואית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

מתי טיפול רפואי כושל הוא בגדר רשלנות המזכה את הנפגע בתשלום פיצויים? ומתי מדובר בהתממשות של סיכון סביר הגלום בעצם קבלת הטיפול הרפואי?

נזקים על רקע לאומני / מלחמה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

משרדנו פתח מיד עם פרוץ האירועים האחרונים מוקד חירום לסיוע משפטי לעסקים ופרטיים אשר רכושם נפגע (נזק ישיר) ו/או אבדו רווחים עקב פעולות האיבה (נזק עקיף). משרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר ייצגו שנים רבות את מנהל מס רכוש/רשות המיסים טיפל ומטפל במאות תביעות מס רכוש משני צדי המתרס.

תאונות עבודה - תביעת מעביד

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מורכב מעו"ד המתמחים בתאונות עבודה וכן בכלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, כך שלנו הכלים לבנות את התביעה האופטימאלית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.