שירלי שלזינגר
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות

שירלי שלזינגר

עו"ד, שותפה - נדל"ן והתחדשות עירונית
עו"ד שירלי שלזינגר מעניקה ייעוץ משפטי שוטף בתחום הנדל"ן על כל היבטיו ומלווה פרויקטים בהיקפים משמעותיים בתחום הנדל"ן למגורים, הנדל"ן המסחרי והנדל"ן למלונאות.
שירלי מייצגת ומלווה חברות נדל"ן, יזמים, משקיעים, קבלנים וקבוצות רכישה במסגרת עסקאות נדל"ן החל מהשלב הראשוני של בדיקת עסקה על ידי הלקוח, בגיבוש מתווה העסקה הכלכלית והמשפטית, ולאורך כל שלבי התכנון וההקמה, המימון, השיווק ועד לשלב רישום הפרויקט.
במסגרת זו, שירלי מטפלת בכל ההיבטים המשפטיים הנוגעים לפרויקט, בהסכמים והליכים שונים לרבות הסכמי שכירות ומכירה, אופציה, קומבינציה, הסכמים עם קבלנים וספקים, הסכמי שיווק, הליכי מימון ליווי בנקאי, אכלוס ורישום.
בנוסף, שירלי מייצגת בעלי דירות ויזמים בפרויקטים רחבי היקף בכל הארץ של התחדשות עירונית מסוג תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 (הריסה ובניה מחדש) ופינוי בינוי. שירלי מלווה את לקוחותיה בכל שלבי הביצוע של ההסכם ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט.
 
השכלה:
המכללה האקדמית נתניה, LL.B, שנת 2014

חברות בלשכת עורכי הדין:
חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2015
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.