בן  מוגרבי
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות

בן מוגרבי

עו"ד, שותף - נדל"ן והתחדשות עירונית
עו"ד בן מוגרבי מעניק ייעוץ משפטי שוטף בתחום הנדל"ן על כל היבטיו ומלווה פרויקטים בתחום המגורים, הנדל"ן המסחרי, תעסוקה ומלונאות.
בן מייצג חברות נדל"ן, יזמים, משקיעים, קבלנים וקבוצות רכישה במסגרת עסקאות נדל"ן לאורך כל שלבי התכנון וההקמה, המימון, השיווק ועד לשלב רישום הפרויקט. במסגרת זו, בן מטפל בכל ההיבטים המשפטיים הנוגעים לפרויקט, בהסכמים והליכים שונים לרבות הסכמי שכירות ומכירה, קומבינציה, הסכמים עם קבלנים וספקים, הסכמי שיווק, הליכי מימון ורישום.
בנוסף, בן מייצג בעלי דירות ויזמים בפרויקטים רחבי היקף בכל הארץ של התחדשות עירונית מסוג פינוי בינוי ותמ"א 38 (הריסה ובניה). בן מלווה את לקוחותיו בכל שלבי הביצוע של ההסכם, לרבות המימון והליווי הפיננסי ועד לסיומו המוצלח של הפרויקט.
בן מייצג קרנות מימון פרטיות, מוסדות פיננסיים ומשקיעים נוספים בכלל ההיבטים המשפטיים הכרוכים במימון עסקאות נדל"ן וזאת החל משלב בדיקת הנאותות, התקשרות בהסכם המימון, תכנון הבטוחות ויצירתן, ומתן ייעוץ בסוגיות רגולטוריות ואחרות.
 
השכלה:
המסלול האקדמי המכללה למינהל, LL.B., בהצטיינות, 2013

חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2014
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.