שרון פישמן
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות
ליטיגציה
מיסוי אזרחי
מיסוי בינלאומי
צווארון לבן 

שרון פישמן

עו"ד, שותפה - מנהלת מחלקת מיסוי פלילי
עו"ד שרון פישמן הינה שותפה ומנהלת מחלקת מיסוי פלילי.
שרון עוסקת בליטיגציה אזרחית ופלילית, בליווי וייצוג בהליכי חקירה, בשימועים ובניהול תיקי צווארון לבן ומס מורכבים.
שרון בעלת ניסיון רב בניהול תיקי ליטיגציה רחבי היקף בתחום הצווארון הלבן, איסור הלבנת הון, ניירות ערך, עבירות כלכליות, ועבירות מיסוי אזרחי ופלילי (הנוגעות לסוגיות של מס הכנסה, מע"מ, מכס, מס קניה וביטוח לאומי). במסגרת זו, שרון מלווה את לקוחותיה בהליכי החקירה, המעצר, השימוע, בקשות לכופר וניהול ההליך בפני רשויות המס השונות, יחידות האכיפה הכלכליות ובפני כל הערכאות המשפטיות. כמו כן, ולא פחות חשוב מכך, במתן ייעוץ מוקדם למניעה של חשיפה פלילית.
בין לקוחותיה של שרון, חברות וגופים מובילים במשק הישראלי, דירקטורים ונושאי משרה, אנשי עסקים ועוד.
שרון, שהינה יוצאת רשויות המס, עבדה בעברה כיועצת משפטית ותובעת בלשכה המשפטית של אגף המכס והמע"מ בחיפה. בעלת מומחיות בתחומי הייבוא האזרחי, השגות וערעורים על חיובים וגירעונות מכס, תביעות הצהרתיות לעניין סיווג טובין וכן ניסיון פלילי בטיפול בעבירות מכס וייבוא כגון רשימון כוזב, הנמכת מחירים בייבוא, הברחות וכד'.
שרון הינה דוקטורנטית בתחום הלבנת ההון, ועתידה לסיים את לימודי הPhD שלה בתחום זה בקרוב.
בנוסף, שרון הנה קצינת ציות מוסמכת וממלאה תפקיד זה במגוון חברות.
 
השכלה:
אוניברסיטת ניקוסיה,PhD במשפטים בתחום המיסוי והלבנת הון, שנה שלישית
האקדמיה לפיננסיים BDO, קורס הכשרת קציני ציות
אוניברסיטת בר-אילן, LL.M., 2001
המכללה למנהל,LL.B., 1997

חברות בלשכת עורכי הדין:
חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1998
מאמרים:
סיכום וובינר - היבטים משפטיים בתחומי המיסוי והמלכ"רים 01.05.23
מאת: ; ; ; ;
ב-01 במאי 2023 קיים משרדנו פאנל של מומחי ציות, הלבנת הון, מיסוי וחברות בהשתתפות עורכי דין, יועצי מס ולקוחות ואשר עסק בהיבטים המשפטיים, היישומים והאתגרים בתחומי המיסוי והמלכ"רים.
הברחת טובין לישראל - השלכות ודרך התגוננות
מאת: ; ;
רשות המיסים, ובראשה יחידות המכס השונות, משקיעה משאבים רבים באיתור וניטור מבריחי טובין במעברי הגבול. פקודת המכס וספר סיווג הטובין של רשות המיסים מגדירים במדויק אלו מוצרים וסחורות מותרים לייבוא ומהם סכומי כסף אותם ניתן להכניס למדינת ישראל ללא צורך בדיווח.
מהו קצין ציות ומהם תפקידיו?
מאת:
כיום, לאור התרחבותו של המאבק בהלבנת ההון ומימון הטרור בישראל, גופים רבים בוחרים למנות קצין ציות על מנת לוודא כי אינם חשופים לביצוען של עבירות פליליות או אזרחיות, שעשויות להטיל עליהם עיצומים, קנסות, חשיפה לתביעות ואף ענישה פלילית. משרדנו מלווה חברות בינ"ל בתחום הציות ומעניק שירותים לארגונים בתחום מיפוי הרגולציה הרלוונטית, גיבוש תוכנית ציות רלוונטית לארגון, הטמעת נהלים ליישום תוכנית הציות, וידוא אכיפת הנהלים וביקורת שוטפת על ההתנהלות בנושא.
הכרה בהוצאותיו של שחקן פוקר לצורכי ניכוי מס
מאת:
תקדים משפטי למשרדנו - בית המשפט קבע: יש להכיר בהוצאותיו של שחקן פוקר לצורכי ניכוי מס, להלן סיקור מיוחד בעניין ע"מ 45369-02-17 אורי נ' מס הכנסה – פקיד שומה תל אביב 3.
הצג מאמרים נוספים
מדיה:
חובות לפי חוק איסור הלבנת הון החלים על נותני שירותים עסקיים - הרצאה בוובינר
מאת:
סיוע בהליך השגה וערר להשבת מענקי קורונה
מאת:
מהו גרעון במכס וכיצד יש לפעול ?
מאת:
מהו קצין ציות ומהם תפקידיו
מאת:
הצג מדיות נוספות
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.