דורון פסו
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות
חברות, מיזוגים ורכישות
צווארון לבן
תאגידים
 

דורון פסו

עו"ד - מיסים
עו"ד דורון פסו מעניק ייעוץ מס שוטף במגוון תחומים ללקוחות הפירמה ובעל ניסיון רב במיסוי ישראלי - מס הכנסה, מע"מ, מכס וביטוח לאומי.
דורון בעל ניסיון רב בעריכת חוות דעת וניירות עמדה בקשר להיבטי מס ישראלי ובינלאומי וסוגיות מס מורכבות אחרות, מע"מ ומכס וכן בהליכים שונים מול רשות המיסים.
דורון מעניק ייעוץ משפטי ללקוחות בנוגע להיבטי מיסוי במגוון של עסקאות מסחריות ומיזוגים ורכישות החל משלב בנית מתווה העסקה ובמהלך ניסוח מסמכי העסקה, עם התמחות מיוחדת בתחום המיסוי הבינלאומי.
כמו כן, דורון מייצג את לקוחותיו בהליכים אזרחים ופליליים מול רשות המיסים וייצוג בערעורי מס בכל הערכאות המשפטיות השונות. הוא בעל ניסיון בליווי תיקים פליליים של עבירות צווארון לבן, בדגש על עבירות הלבנת הון.
דורון מלווה גם את הלקוחות הפרטיים של המשרד בתכנוני המס שלהם ומייעץ להם בנושאים של ניהול ההון האישי, תכניות תגמול הוני, ניתוק תושבות ממס הכנסה ומיסוי תושבי חוץ ותושבים חוזרים.
מלבד תחום המס, לדורון ניסיון רב בתחום המסחרי במסגרתו עורך הסכמים שונים בשלב טרום הקמת החברה כגון הסכמי השקעה, הסכמי שותפות, הסכמי מייסדים, וכן בשלב בו מסיימת החברה את פעילותה כגון הסכמי מכירת פעילות מורכבים. דורון מייצג את לקוחותיו בפני רשות התאגידים החל מהקמת התאגיד ודיווח על ביצוען של פעולות שונות ועד לפירוקו.
טרם הצטרפותו למשרדנו, דורון עבד כעורך דין במשרדי עורכי דין מובילים ובפירמת הייעוץ וראיית החשבון EY.
 
השכלה:
אוניברסיטת חיפה, LL.B., 2015
אוניברסיטת חיפה, M.A. ביחסים בינלאומיים, 2015
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2017
מאמרים:
ענף המסעדנות זכאי לפיצויים - מלחמת חרבות ברזל
מאת: ;
ענף המסעדות בכל הארץ ובפרט באזורים המפונים נפגע קשה במהלך המלחמה, ובעלי המסעדות זכאים לפיצויים ממס רכוש. כך תפעלו על מנת לקבל אותם.
הגמשת כללי החופשה ללא תשלום - מלחמת חרבות ברזל
מאת: ;
פורסם ב-30.10.23 תזכיר חוק ממשלתי הנותן מענה לחלק מן הנזקים הכלכליים העקיפים שנגרמו ונגרמים לעסקים רבים ברחבי ישראל כתוצאה ממלחמת "חרבות ברזל". כל הפרטים במאמר>
זכאות מעסיקים לפיצויים עבור שכר עובדים מיישובים שפונו
מאת: ;
רשות המסים הודיעה שמעסיקים יהיו זכאים לפיצוי בגין שכר ששילמו לעובדיהם שהם תושבי מיישובי עוטף עזה וגבול הצפון שפונו מבתיהם ונעדרו מעבודתם.
מתווה פיצוי עסקים מלחמת "חרבות ברזל"
מאת: ; ;
לראשונה בעת מלחמה הוצג מתווה סיוע חדש למענק לעסקים בכל רחבי הארץ על מנת למנוע את קריסתם בשל נזקי מלחמת "חרבות ברזל".
הצג מאמרים נוספים
מדיה:
ניתוק תושבות במס הכנסה ובביטוח לאומי - הרצאה בוובינר
מאת:
פחת על דירת מגורים ומס שכירות - הרצאה בוובינר
מאת:
תושבות מס ומבחן מירב הזיקות
מאת:
חשיבות פס"ד מדינגו על מכירת זכויות בין צדדים קשורים - הרצאה בוובינר
מאת:
הצג מדיות נוספות
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.