דורון פסו
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות
חברות, מיזוגים ורכישות
צווארון לבן
תאגידים
 

דורון פסו

עו"ד - מיסים
עו"ד דורון פסו מעניק ייעוץ מס שוטף במגוון תחומים ללקוחות הפירמה ובעל ניסיון רב במיסוי ישראלי - מס הכנסה, מע"מ, מכס וביטוח לאומי.
דורון בעל ניסיון רב בעריכת חוות דעת וניירות עמדה בקשר להיבטי מס ישראלי ובינלאומי וסוגיות מס מורכבות אחרות, מע"מ ומכס וכן בהליכים שונים מול רשות המיסים.
דורון מעניק ייעוץ משפטי ללקוחות בנוגע להיבטי מיסוי במגוון של עסקאות מסחריות ומיזוגים ורכישות החל משלב בנית מתווה העסקה ובמהלך ניסוח מסמכי העסקה, עם התמחות מיוחדת בתחום המיסוי הבינלאומי.
כמו כן, דורון מייצג את לקוחותיו בהליכים אזרחים ופליליים מול רשות המיסים וייצוג בערעורי מס בכל הערכאות המשפטיות השונות. הוא בעל ניסיון בליווי תיקים פליליים של עבירות צווארון לבן, בדגש על עבירות הלבנת הון.
דורון מלווה גם את הלקוחות הפרטיים של המשרד בתכנוני המס שלהם ומייעץ להם בנושאים של ניהול ההון האישי, תכניות תגמול הוני, ניתוק תושבות ממס הכנסה ומיסוי תושבי חוץ ותושבים חוזרים.
מלבד תחום המס, לדורון ניסיון רב בתחום המסחרי במסגרתו עורך הסכמים שונים בשלב טרום הקמת החברה כגון הסכמי השקעה, הסכמי שותפות, הסכמי מייסדים, וכן בשלב בו מסיימת החברה את פעילותה כגון הסכמי מכירת פעילות מורכבים. דורון מייצג את לקוחותיו בפני רשות התאגידים החל מהקמת התאגיד ודיווח על ביצוען של פעולות שונות ועד לפירוקו.
טרם הצטרפותו למשרדנו, דורון עבד כעורך דין במשרדי עורכי דין מובילים ובפירמת הייעוץ וראיית החשבון EY.
 
השכלה:
אוניברסיטת חיפה, LL.B., 2015
אוניברסיטת חיפה, M.A. ביחסים בינלאומיים, 2015
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2017
מאמרים:
תיקון תקנות מס רכוש - אפריל 2024
מאת: ; ;
ב-9.4.24 פורסמו תיקונים לתקנות מס רכוש תקנות מס רכוש וקרן פיצויים. כל הפרטים במאמר>>
תיירות וחקלאות ביישובי ספר זכאים למקדמות ינואר פברואר 2024
מאת: ; ;
בעלי צימרים וחקלאים ביישובים שיצאו מרשימת הזכאות למקדמות לחודשים ינואר פברואר 2024 - עליכם לפנות להמשך קבלת מקדמות ולהגשת תביעה במסלול האדום
המלחמה מנעה רווח מעסק חדש או מהשבחתו? - במסלול האדום תפוצו
מאת: ;
למרות העדר היכולת להוכיח רווחים מהעבר - אותם חקלאים, עסקים, יזמים, משקיעים ועוד - רשאים ע"פ דין, לקבל מהמדינה פיצוי מלא, כזה שיעמידם במקום בו יכולים הם היו להימצא באם המלחמה כלל לא הייתה פורצת.
לקוחות קבועים לא משלמים עקב מלחמה? עילה לפיצוי במסלול האדום
מאת: ;
בעל עסק הממוקם בקו עימות שלקוחותיו אינם משלמים בעקבות מלחמת חרבות ברזל - אזי יש לאפשר לאותו בעל עסק, הממוקם בקו עימות, לתבוע ממס רכוש את אובדן ההכנסות, תחת תביעת הלקוחות. כל הפרטים במאמר>>
הצג מאמרים נוספים
מדיה:
ניתוק תושבות במס הכנסה ובביטוח לאומי - הרצאה בוובינר
מאת:
פחת על דירת מגורים ומס שכירות - הרצאה בוובינר
מאת:
תושבות מס ומבחן מירב הזיקות
מאת:
חשיבות פס"ד מדינגו על מכירת זכויות בין צדדים קשורים - הרצאה בוובינר
מאת:
הצג מדיות נוספות
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.