נאהי חמוד

נאהי חמוד

עו"ד, מנהל מחלקת בנקאות, גבייה והוצאה לפועל
 
עו"ד נאהי חמוד מנהל את מחלקת הבנקאות, גבייה והוצאה לפועל במשרדנו, מתמחה בדיני בנקאות, אכיפת חיובים, מימוש שעבודים, משפט מסחרי וליטיגציה.
לנאהי ניסיון משפטי רב שנים, בהליכי גביית חובות, אכיפת חיובים, בנקאות, ליטיגציה והליכי מימוש שעבודים. כמו כן, הוא בעל ידע והתמחות ספציפית בניהול מערכות גבייה רחבות היקף. הוא עומד בראש מערך מיומן ומנוסה של עורכי דין, רפרנטיות והנהלת חשבונות, גביה והוצאה לפועל באמצעות שני מוקדי הפעילות שלנו במרכז ובחיפה, המאפשר ליווי יעיל ואפקטיבי בכל שלבי מימוש החוב והערוך לקלוט מספר רב של תיקים ומאפשר דיווח ומעקב מיידיים, הן בכל הנוגע לטיפול בתיקים מול בתי המשפט ולשכות האכיפה, והן לדיווח ללקוחות המשרד אודות ההתפתחויות בטיפול בתיקיהם.
נאהי בעל ניסיון ומיומנות רבה בייצוג של בנקים בהליכי גבייה, מימוש שעבודים ותביעות נגד חייבי הבנקים ואף בייצוג בהליכי ליטיגציה מול לקוחות, ערבים ובעלי בטחונות.
 
תחומי התמחות:
בנקאות
גבייה והוצאה לפועל
ליטיגציה

השכלה:
אוניברסיטת בר אילן,LL.B.,1996

חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין משנת 1997
 
 
פרטים ליצירת קשר

nahi@dtkgg.com

חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.