נאהי חמוד

עו"ד - מנהל מחלקת בנקאות, גבייה והוצאה לפועל
עו"ד נאהי חמוד מנהל את מחלקת הבנקאות, גבייה והוצאה לפועל במשרדנו, מתמחה בדיני בנקאות, אכיפת חיובים, מימוש שעבודים, משפט מסחרי וליטיגציה.
לנאהי ניסיון משפטי רב שנים, בהליכי גביית חובות, אכיפת חיובים, בנקאות, ליטיגציה והליכי מימוש שעבודים. כמו כן, הוא בעל ידע והתמחות ספציפית בניהול מערכות גבייה רחבות היקף. הוא עומד בראש מערך מיומן ומנוסה של עורכי דין, רפרנטיות והנהלת חשבונות, גביה והוצאה לפועל באמצעות שני מוקדי הפעילות שלנו במרכז ובחיפה, המאפשר ליווי יעיל ואפקטיבי בכל שלבי מימוש החוב והערוך לקלוט מספר רב של תיקים ומאפשר דיווח ומעקב מיידיים, הן בכל הנוגע לטיפול בתיקים מול בתי המשפט ולשכות האכיפה, והן לדיווח ללקוחות המשרד אודות ההתפתחויות בטיפול בתיקיהם.
נאהי בעל ניסיון ומיומנות רבה בייצוג של בנקים בהליכי גבייה, מימוש שעבודים ותביעות נגד חייבי הבנקים ואף בייצוג בהליכי ליטיגציה מול לקוחות, ערבים ובעלי בטחונות.
 
השכלה:
אוניברסיטת בר אילן, LL.B.1996

חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1997
מאמרים:
השיטה היעילה לגביית חובות מלקוחות
מאת: ; ;
בעולם העסקי, כמעט כל עסק או גוף מסחרי, נתקל מפעם לפעם בתופעה של לקוחות, החייבים בתשלום על התמורה בגין השירות או המוצר שסופקו להם. תהליך גביית חוב על פי דין נעשית בהדרגה, 'מהקל אל הכבד', תוך הפעלת סנקציות בחומרה מתגברת על החייב על מנת לכפות את פירעון החוב.
גביית דמי מזונות בהליך חדלות פירעון
מאת: ; ;
במסגרת החקיקה הקיימת, ישנם מספר מנגנונים, המאפשרים לקבל דמי מזונות גם כאשר החייב מצוי בהליך חדלות פירעון. הן החייב והן הנושה/ זכאי למזונות יכולים לממש את זכותם, הן ביחס לסדר נשייתם והן ביחס לזכאות לקבל בסופו של יום את מלוא הסכום שנפסק, לאור העובדה כי צו ההפטר לא חל על חוב מזונות.
מימוש דירת מגורים במסגרת הליך חדלות פירעון
מאת: ; ;
חוק חדלות פירעון ביטל את ההגנה, שניתנה בעבר לדירת המגורים של פושט הרגל, ובמקביל העניק הגנה הדורשת הפעלת שיקול דעת משפטי קפדני בעת הבחירה לממש דירת מגורים. מה אומרות על כך פסיקות בית המשפט?
הדרכים לטיפול בגביית חובות לעסק שלך
מאת: ; ;
חובות כספיים הינם תופעה אשר כמעט כל עסק בישראל נתקל בה במהלך פעילותו העסקית השוטפת. חובות כספיים אשר אינם מטופלים ונאכפים, עלולים לגרום לעסק לאובדן הכנסות של ממש ופגיעה בתזרים המזומנים וניהול העסק באופן תקין.
הצג מאמרים נוספים
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.