שירה בן דב לוי

עו"ד - חדלות פירעון ושיקום כלכלי
עו"ד שירה בן דב לוי מתמחה בתחום חדלות הפירעון על כל היבטיו ובמגוון ההליכים המתנהלים במסגרתו. במסגרת זו היא מטפלת בהליכי פירוק, כינוס נכסים, פשיטות רגל, הסדרי נושים ושיקום כלכלי, הן בשם הנושה והן בשם החייב.
שירה בעלת ניסיון רב בכל הנוגע לבעל תפקיד (כונס נכסים, מנהל מיוחד ונאמן) המתמנה מטעם בית המשפט, לרבות חקירת חייבים, בדיקת תביעות חוב, הכנת דו"חות מסכמים וכן ייצוג בעלי תפקיד בבית המשפט.
כמו כן, שירה מייצגת חייבים בהשגת הסדרים לסילוק חובות בתיקי הוצאה לפועל משלב הכנת הבקשה למתן צו לפתיחת הליכים או לאישור הצעת הסדר ועד לקבלת הפטר.
 
השכלה:
מכללת נתניה, LL.B., 2011
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2012
מאמרים:
השיטה היעילה לגביית חובות מלקוחות
מאת: ; ;
בעולם העסקי, כמעט כל עסק או גוף מסחרי, נתקל מפעם לפעם בתופעה של לקוחות, החייבים בתשלום על התמורה בגין השירות או המוצר שסופקו להם. תהליך גביית חוב על פי דין נעשית בהדרגה, 'מהקל אל הכבד', תוך הפעלת סנקציות בחומרה מתגברת על החייב על מנת לכפות את פירעון החוב.
גביית דמי מזונות בהליך חדלות פירעון
מאת: ; ;
במסגרת החקיקה הקיימת, ישנם מספר מנגנונים, המאפשרים לקבל דמי מזונות גם כאשר החייב מצוי בהליך חדלות פירעון. הן החייב והן הנושה/ זכאי למזונות יכולים לממש את זכותם, הן ביחס לסדר נשייתם והן ביחס לזכאות לקבל בסופו של יום את מלוא הסכום שנפסק, לאור העובדה כי צו ההפטר לא חל על חוב מזונות.
מימוש דירת מגורים במסגרת הליך חדלות פירעון
מאת: ; ;
חוק חדלות פירעון ביטל את ההגנה, שניתנה בעבר לדירת המגורים של פושט הרגל, ובמקביל העניק הגנה הדורשת הפעלת שיקול דעת משפטי קפדני בעת הבחירה לממש דירת מגורים. מה אומרות על כך פסיקות בית המשפט?
חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי
מאת: ; ;
חוק חדלות פירעון נועד להחליף את הליכי פשיטת הרגל בהליכים, שמטרתם היא להחזיר את החובות אך גם ובעיקר לסייע לחייב לשקם את חייו ולפתוח דף חדש. משרדנו מסייע בגיבוש הסדרי החוב, הגנה מפני נושים וייצוג בבתי משפט לחדלות פירעון מראשית ההליך ועד קבלת ההפטר המיוחל.
הצג מאמרים נוספים
מדיה:
שינוי התפיסה בחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי
מאת:
הצג מדיות נוספות
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.