יצחק לקס
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות
חברות, מיזוגים ורכישות
ליטיגציה

יצחק לקס

עו"ד, שותף
יצחק לקס בעל רקע משפטי, כלכלי וניהולי רחב ביותר בתחומים מגוונים בשוק ההון, הנדל"ן, הבריאות ועוד.
בתחום המשפט לקס היה שותף במשרד עו"ד מי–זהב - לקס, וכן ניהל את מחלקת תביעות-חבויות במנורה חברה לביטוח בע"מ. כיום הינו חבר בית הדין המשמעתי הארצי של לשכת עורכי הדין בישראל ובורר במוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין בישראל.
לקס מכהן כיום כמשנה ליו"ר כפר המכבייה בע"מ, ודירקטור במכבי שרותי בריאות וכיו"ר משותף של ועדת בריאות של לשכת עוה"ד.
לקס כיהן בעבר בשורת תפקידים בכירים במשק הישראלי לרבות: יו"ר עמידר – החברה הלאומית לשיכון בישראל בע"מ, יו"ר איילון אחזקות בע"מ, יו"ר קרן מכבי שרותי בריאות, יו"ר מכבידנט בע"מ, דח"צ ויו"ר ועדת הביקורת בחברת חשמל לישראל בע"מ, יו"ר קרן הגימלאות של לשכת עורכי הדין בישראל, יו"ר כים-ניר שרותי תעופה בע"מ ובחברות ציבוריות נוספות.
בנוסף שימש לקס כמנכ"ל מכללת שערי משפט ומנכ"ל מרכז אקדמי שלם, וכן כיהן כמרצה באוניברסיטת בר–אילן ובמכללת נתניה.
לקס מכהן וכיהן בגופים ציבוריים לרבות: חבר בחבר הנאמנים של הסוכנות היהודית לארץ ישראל (עד 2017) וכיום חבר ועדת הכספים ומאזן. יו"ר קרן להתחדשות קהילות בישראל, דירקטור בפרויקט "מסע" המשותף לסוכנות היהודית ומשרד ראש הממשלה, חבר הועד המנהל של "גשר", חבר בחבר הנאמנים של המרכז האקדמי לב, חבר הנהלת בית העדות למורשת הציונות הדתית והשואה. יו"ר לשעבר של ועדת הביקורת ב"דורות ההמשך" שע"י מוסד יד ושם. חבר לשעבר של הועדה הציבורית לקביעת ייעודם של עיזבונות לטובת המדינה. חבר לשעבר של הוועדה לפטורים ומיזוגים שעל יד הממונה על ההגבלים העסקיים ועוד.
 
השכלה:
האוניברסיטה הבינלאומית לעסקים ומשפטים, PhD, שנת 2011
אוניברסיטת בר-אילן, MBA, שנת 2006
אוניברסיטת בר-אילן, LL.B, שנת 1991
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1993
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.