מאת: ; ;

פאנל מיסוי והשקעות בקפריסין - וובינר 27.06.2023

ב27 ביוני 2023 קיים משרדנו פאנל של מומחי המשרד בהשתתפות עורכי דין מהסניף הקפריסאי שלנו – שעסק בסוגיות של מיסוי השקעות בקפריסין, רילוקיישן וניתוק תושבות, פתיחת חברה מקומית, פתיחת חשבון בנק מקומי והאפשרויות להשקעות נדל"ן במדינה.
 
עו"ד דורון פסו, מומחה למיסים במשרדנו, הסביר על משמעות "תושב ישראל" למס הכנסה ולביטוח לאומי והמליץ על הצעדים הנדרשים לצורך ניתוק התושבות במקרה של רילוקיישן.
לצפייה בסרטון>>

 
עו"ד ורו"ח רמי אריה, ראש מחלקת המיסים, הציג את אופן המיסוי בישראל על פעילות חברות בבעלות תושבי ישראל בקפריסין והסביר כיצד ממסים הכנסות מחברות, מעסקים, מהשכרה ומכירה של נכסים, דיבידנדים וריבית על השקעות זרות.
לצפייה בסרטון>>
 
 
עו"ד פולינה נסטרנקו מהסניף הקפריסאי, הציגה את התנאים והנהלים לפתיחת חברה בקפריסין ואת אופן פתיחת חשבון בנק וניטור עסקאות במערכת הבנקאות המקומית.
לצפייה בסרטון>>
 
 
עו"ד ג'ורג' קטורידס מהסניף הקפריסאי הציג את מגמות ההשקעה בשוק הנדל"ן המקומי בדגש על המחירים, סוגי עסקאות והמסגרת המשפטית המתאימה. כמו כן, הסביר על הליך הבקשה והחידוש של תושבות קבע.
לצפייה בסרטון>>
 
 
 
מקווים לראותכם בכנסים הבאים שלנו.
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.