משרדנו מעניק ייעוץ וליווי במגוון רחב של נושאים רלוונטיים לדירקטור ולתחומי אחריותו, באמצעות קשת של אנשי מקצוע במגוון התמחויות ליצירת רשת ביטחון והצלחה לדירקטור פרטי או להנהלות ולדירקטוריונים. 

המחלקה מסייעת לדירקטורים והנהלות במגוון רחב של סקטורים, בליווי וייעוץ בתחומי ממשל תאגידי, ייעוץ ניהולי שוטף ובמתן שירותים משפטיים מאנשי מקצוע בכירים ומנוסים מתחומי המשפט, ראיית החשבון ומנהל עסקים. המחלקה פועלת בסינרגיה מלאה עם יתר המחלקות הפירמה כגון מחלקות המסים, הליטיגציה, דיני עבודה, מיזוגים ורכישות, טכנולוגיה ועוד ומעניקה ללקוחותיה מעטפת רחבה של שירות משפטי תחת קורת גג אחת. כמו כן, הליווי נעשה בשיתוף המחלקה הכלכלית של המשרד בהתאם לצורך ולנושא.
 

בין השירותים הניתנים במחלקה:

  • ייעוץ וליווי אישי לדירקטורים בנושאי אחריות אישית ועצמאות הדירקטור בתחום דיני חברות ופעילות הדירקטוריון.
  • מתן חוות דעת וליווי וייעוץ שוטף לדירקטוריונים כליווי ותמיכה בקבלת החלטות ובתהליכים עסקיים.
    במסגרת זו, יעוץ ומתן שירות להתמודדות חברה בסוגיות משפטיות בתחום הדירקטוריון והממשל התאגידי המתעוררות במהלך העסקים השוטף. 
  • יעוץ ממוקד בעתות משבר, לשיפור רמת הביצועים והתפקוד של דירקטוריונים עסקיים ובלתי עסקיים (עמותות וארגונים שונים), ובמקביל במתן הגנה ושמירה על הדירקטורים ונושאי המשרה.
  • גיבוי ויעוץ לדירקטוריונים והנהלות בחברות בתקופות משבר ובחשש לחדלות פירעון, על מנת להגן על המנהלים בין היתר בהתאם הוראות חדלות פירעון ושיקום כלכלי מחדש.
  • מתן הכשרה לדירקטורים ומנהלים ומתן הרצאות מקצועיות מגוונות, הכוללות עדכוני פסיקה והלכי רוח עדכניים בתחומי אחריות ופעילות הדירקטוריון.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

חובות דירקטורים בחברות עם קשיים פיננסיים

במידה ודירקטור לא פעל לצמצום היקף חדלות הפירעון, והוא ידע או היה עליו לדעת כי התאגיד נמצא בחדלות פירעון, ולא נקט אמצעים סבירים, הרי שרשאי בית המשפט לקבוע שעליו לפצות את הנושים שנפגעו. כיצד יוכל דירקטור להגן על עצמו מטענה שלא פעל לצמצום חדלות הפירעון? מהם האמצעים הסבירים?

הרחבת אחריות הדירקטור

בשנים האחרונות עלה רף הדרישה לאחריות מצד דירקטורים כלפי החברה או התאגיד בו הוא מכהן. על פי חוק החברות ישנן שתי חובות כלליות ומחייבות חובת הזהירות וחובת האמונים. חובת הזהירות, המטילה על הדירקטור את החובה..

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.