מאת:


מייצג יקר, תן לנו להגיש עבורך את החלום להתמזג, לגדול ולצמוח!

מקצוע ראיית החשבון ויעוץ המס אינם נעשים יותר קלים. ההפך הוא הנכון, התחרות גדלה, המחירים יורדים, מוסר התשלומים פגום, לקוחות כיום פחות נאמנים מבעבר, משרדי ראיית חשבון גדולים קולטים עבודה שבעבר הייתה נחלת הקטנים, רשות המס מצפה מהמייצגים לעשות יותר מבעבר, החשיפה המקצועית של המייצגים גדלה, עלויות השכר והשכירות גדלות - בקיצור, לא חיים קלים. 
 
יתרה מזאת, נכון להיום הלקוח, בניגוד לעבר, מצפה מהמייצג שלו ליותר - הוא מצפה ממנו לא רק ליעוץ החשבונאי, לא רק ייעוץ המס ולא רק הנהלת החשבונות - הוא מצפה ממנו למגוון רחב של שירותים עסקיים, בנקאיים, ביטוחיים ואחרים. הלקוח, לא אחת, חושב כי כנגד התשלום החודשי אותו הוא משלם למייצג, רכש הוא הלכה למעשה את המייצג גופו ולכן יכול הוא לדרוש ממנו ככל העולה על רוחו - בוקר, לילה, קיץ וחורף, 24 שעות ביממה וללא הפסקה. מצב דברים זה מחייב את המייצג, לנקוט במגוון רחב של מהלכים עסקיים ושיווקיים אשר יש בהם כדי לענות על השינויים בשוק הייצוג. במסגרת זו, על המייצג להשקיע יותר מאמצים שיווקיים לטובת הגדלת העסק ומצבת הלקוחות, הגדלת סל השירותים הניתנים על ידו ובניית מנגנון חכם ואיכותי שידע לתת ללקוח את המענה המיוחל לו בתקופה טרופה זו.
 

אחת הדרכים היעילות ביותר לעמידה במצב הנתון ובשינויים המתחייבים, מושתתת על נקיטת הליך של רכישת פרקטיקה קיימת ו/או התמזגות עם פרקטיקה אחרת. מהלך שכזה הוא החלום של מייצגים רבים. מהלכים מסוג זה מאפשרים למייצג, תוך פרק זמן קצר ביותר, "לקפוץ כיתה" ולהגיע במהירות יחסית ליעדים ולמיקומים אשר בדרך אחרת מתקשה הוא היה להגיע בלעדיהם. יתרה מזאת הליך של רכישת פרקטיקה ו/או מיזוג, יכול להיעשות הלכה למעשה ללא הוצאת כספים מהכיס, אלא בדרך של תשלום מתוך הפעילות הנרכשת על פני מספר שנים, מה שמייצר נוחות לקונה אשר לא צריך לגייס הון לטובת ביצוע הרכישה ונוחות למוכר, אשר מקבל את התמורה עלך פני מספר שנים, באופן הדרגתי. למשרדנו ניסיון רב בכל הקשור בליווי מייצגים המבקשים למכור או לרכוש כוורות של לקוחות, פרקטיות וכדומה. אנו עושים כן כבר קרוב לעשרים שנה, כאשר מדי שנה אנו מבצעים שורה ארוכה של עסקאות שכאלה. הלכה למעשה, משרדו אוחז בכל רגע נתון מאגר של כ-400 משרדים, כשלכל משרד יש את האינטרס והשאיפה שלו. 

 

כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?

יודגש כי השוק הוא שוק של קונים יותר מאשר של מוכרים ובפועל כל משרד הפונה אלינו לטובת מכירת פועלו, ידע משרדנו למצוא עבורו במהירות את המשרד המתאים ביותר לטובת ביצוע העסקה. ישנה חשיבות רבה בחיבור נכון בין משרדים ורק חיבור נכון שכזה יכול להביא לידי התוצאה הרצויה. מכירת פרקטיקה מחייבת אמון והרמוניה בין הקונה למוכר, שהרי המוכר לא עוזב את הממכר מיד לאחר ביצוע העסקה, ההפך. על המוכר להישאר חלק מהתהליך ולהבטיח ביחד עם הקונה כי הלקוחות לא יעזבו. עסקינן בעסקה המבוססת רבות על מרכיבים פסיכולוגיים. אף לקוח לא מוכן לשמוע כי "מכרו" אותו, אף לקוח לא רוצה לחשוב שמשהו סחר בו. מצב דברים זה מחייב מיומנות ובקיאות ייחודית אותה רכש משרדנו בעמל רב. אשר על כן, נשמח, לארח במשרדנו כל מייצג המבקש לבצע מהלך, אם מהלך של מכירה ואם מהלך של קניה ולסייע לו להוציא את חלומו אל הפועל. 

 
משרדנו יודע לקחת בחשבון את האינטרסים של כל המעורבים ולהביא לידי עסקה הוגנת, חוקית ושקופה, כזו שבאמת ובתמים שומרת על האינטרסים של כל המעורבים. כך לדוגמא, קורה שהמוכר מבקש להשאיר את בנו בעסק הנמכר; לפעמים מבקש הוא לקבל את התמורה במיידי ולפעמים מבקש הוא לקבלה על פני מספר שנים; לפעמים המוכר לא רוצה ללוות יותר משנה ולפעמים מבקש הוא להבטיח את מושבו ותעסוקתו לשנים לבוא, כך שיוכל הוא להישאר בעסק עוד שנים רבות. השיקולים רבים ומשתנים. משרדנו מכיר ומודע לאלה ומשכך יודע הוא לעשות הנדרש לטובת מימושם וקידומים. הלכה למעשה, משרדנו עשה ועושה עשרות רבות של עסקאות שכאלה אם עבור מוכרים, אם עבור קונים ואם עבור שני הצדדים. יש בנמצא מייצגים שנתנה לנו הזכות לבצע עבורם שלוש וארבע עסקאות, מה שהביא לידי הכפלה והשלשה של פעילותם. 
 
נשמח לעשות כן גם עבורך, נשמח להגשים גם את חלומך - אנו עושים כן ברמה הקולגיאלית, ללא עלות וללא תשלום. צור עמנו קשר ונפעל בעניינך במיידי! 
רכישה/התמזגות עם פרקטיקה קיימת

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.66 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

קניה, מכירה ומיזוג של משרדי ייעוץ מס

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

מייצגים רבים כיום מבינים כי משרד גדול יותר יאפשר להם להשקיע יותר בתקציב פרסום, להתפנות לטובת מפגשי שיווק ולנקוט בפעולות נוספות לטובת השבחת פועלם, מה שדוחף אותם לפעול לטובת הגדלת עסקם והגדלת המנגנון באמצעותם הם פועלים, לטובת שמירה על הקיים ו/או הגדלת שורת הרווח ו/או לטובת הקמת סביבת עבודה נוחה ותואמת את המצב.

הסכמי שותפות בין מייצגים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משבר הקורונה משפיע בין השאר גם על עולם המייצגים, רואי חשבון ויועצי מס - ניסיוננו מראה כי מייצגים רבים פועלים בימים אלה לטובת ביצוע עסקאות של מיזוג בין משרדם למשרדי מיצגים אחרים.

מכירת מניות בחברה פרטית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

מכירת מניות בחברה פרטית הינה פעולה מקובלת המבוצעת כדבר שבשגרה, גם בימים של פעילות כלכלית רגילה וגם בתקופות של משבר, דוגמת הקורונה - איך עושים זאת נכון? קראו כאן.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים