מאת:


עו"ד עבור ייצוג משפטי לחברות ענק, חברות גדולות ומובילות במשק הישראלי

עולם המשפט מורכב, מסוכן ומתוחכם מבעבר מה שמחייב את הנהלת החברות הגדולות והמובילות להיערך נכונה לטובת שמירה על העסק ופעילותו מפני אלה המבקשים את רעתם דווקא בשל גודלם או הצלחתם ולצערנו יש בנמצא רבים כאלה. על הנהלת החברות הגדולות להפנים כי ככל שהן מצליחות יותר, ככל שהחברה גדולה יותר, ככל שהחברה מובילה יותר במשק הישראלי – כך גם גדלה רשימת האויבים ורשימת אלה אשר ישמחו לתבוע את החברה, לפגוע בפועלה, במנהליה ובבעליה.

זו המציאות בה אנו חיים והמתכחש לכך, לעניות דעתנו, נאיבי. אלה המכירים בכך חייבים להיערך גם משפטית ולהבטיח התנהלות חכמה, שקופה ונכונה, כזו המקטינה עד למינימום האפשרי את מידת החשיפה המשפטית על אף הגדילה וכאן בדיוק נכנס משרדנו לתמונה. משרדנו, מורכב מלמעלה מ-100 עו"ד, כלכלנים, רו"ח ויועצי מס, יוצאי משרד האוצר, משרד המשפטים ועוד ובכללם עו"ד ורו"ח ירון טיקוצקי, עו"ד ורו"ח ד"ר שלמה נס, עו"ד רונן קנטור, עו"ד אלי דורון, עו"ד עמית גרוס ושות' להם הניסיון, הידע והיכולת ללוות משפטית חברות ענק, חברות גדולות וחברות מובילות במשק הישראלי, פרטיות או ציבוריות, וזאת בשורה של תחומים משפטים מובילים. אלה ואחרים מנהלים בפירמה שורה של מחלקות משפטיות ייחודיות, כל אחת מובילה בתחומה, כל אחת פועלת כסיירת קרבית וכולן יחדיו פועלות יד ביד לטובת הגנה על אינטרס הלקוח הגדול והערכות לטובת כל מהלך משפטי, אם כזה הננקט על ידו ואם כזה הננקט כנגדו, בניסיון לסחוט מאותו לקוח, דווקא בשל גודלו, כספים ו/או הטבות אחרות, תוך הסתמכות על "עומק הכיס" והאמונה לפיה נזילות הנתבע תניב תוצאות מהירות לתובע, אם בצדק ואם שלא בצדק.
 
נכון להיום חברות ענק גדולות ומובילות, פרטיות או ציבוריות, מוצאות עצמן, בתדירות הולכת וגדלה, בפני חשיפות, רגולציה והוראות המסכנות את קיומן ממש, מה שמחייב אותן לקבל מענה משפטי שוטף, מקצועי וצמוד ביותר, במגוון תחומים במקביל, ממשרד עו"ד היודע ללמוד את העסק, על מרכיביו השונים, על הרגשיות הגלומות בו ולהיות מסוגל, בראיה כוללת, לתת ללקוח את המענה המשפטי החכם, זה הלוקח בחשבון את כלל פעילות הלקוח וזה הלוקח בחשבון כי במציאות בה אנו חיים ככל שהעסק גדול יותר, כך גם גדלה חשיפתו וכך גם גדלה המוטיבציה מצד גורמים כאלה או אחרים, אם בתום לב ובעיקר שלא בתום לב, לנצל את גודלו של העסק, לאתר את בטנו הרכה ולעשות כל שניתן בניסיון לסחוט אותו ולפגוע בו ממש.
 
כיצד משרדנו יסייע לך במקרים שכאלו?
משרדנו מודע למורכבות ולאתגרים העומדים בפני חברות ועסקים גדולים ומובילים ובאותה מידה מודע הוא לחשיפות הנובעות כתוצאה מכך. משרדנו מלווה מגוון רחב של עסקים גדולים במיוחד, אם את התאגידים ואם את בעליו, לרבות חברות תעשייתיות, חברות ציבוריות, חברות ממשלתיות, בנקים ועוד ומתוקף זאת מודע הוא למגוון האתגרים העומדים בפני אלה, מגוון הבעיות המתעוררות במסגרת ההתנהלות המשפטית והעסקית השוטפת, דווקא בגלל גודלו של העסק ודווקא משום שיש הסבורים כי גודלו ועוצמתו יאפשרו להם התובעים להוציא מאותו עסק גדול, המחפש שקט תעשייתי, מעבר  למגיע. משרדנו יודע למנוע מצבים בהם גורמים אינטרסנטים כאלה או אחרים ינקטו במהלכים בניסיון ללחוץ על העסק או הפעילות בניסיון להביאו למצב בו כדי יהיה לו להגיע עם אותו התובע להבנה או להסדר אשר יש בו כדי לנטרל ולו לכאורה סיכונים גדולים הרבה יותר.
 
משרדנו מודע לרגישות המתחייבת בהתנהלות השוטפת של עסקים גדולים, אם בשעה בה הם מבקשים לקדם מהלך עסקי, אם בשעה בה הם בסכסוך עסקי ואם בכל הקשור להתנהלות השוטפת ולצורך להקפיד על התנהלות חוקית ושקופה כזו הקוראת את פני העתיד, המודעת לכך שיהיו כאלה שיחפשו פגמים בהתנהלותם ומשכך מקפיד הוא לייעץ ללקוחותיו אלה, בזהירות רבה, על דרך התנהלת חכמה וראויה, כך שהסכנה מפני גורמים בעייתים כאמור תצומצם עד למינימום האפשרי. פירמת משרדנו מורכבת משורה של מחלקות להם ניסיון ספציפי בהתנהלות ובייצוג חברות ועסקים גדולים במיוחד ובכל זה מחלקות מס, ליטיגציה, נדל"ן, חברות וייעוץ לדירקטוריונים, שוק ההון, בנקאות, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה ועוד. כל מחלקה מתנהלת כיחידה עצמאית המתמחה בתחומה והיודעת לשלב כוחות ביחד עם המחלקות האחרות במשרד לטוב מתן מענה משולב, כולל, דיסקרטי וחכם ללקוח.
 
נשמח לקיים פגישה דיסקרטית לטובת קידום ושמירה על פועלך, לשביעות רצונך המלאה! ניתן לצור קשר עם עו"ד אלי דורון 054-4251054    
ייצוג משפטי לחברות ענק גדולות במשק

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.75 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

קניה, מכירה ומיזוג של משרדי ייעוץ מס

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

מייצגים רבים כיום מבינים כי משרד גדול יותר יאפשר להם להשקיע יותר בתקציב פרסום, להתפנות לטובת מפגשי שיווק ולנקוט בפעולות נוספות לטובת השבחת פועלם, מה שדוחף אותם לפעול לטובת הגדלת עסקם והגדלת המנגנון באמצעותם הם פועלים, לטובת שמירה על הקיים ו/או הגדלת שורת הרווח ו/או לטובת הקמת סביבת עבודה נוחה ותואמת את המצב.

הסכמי שותפות בין מייצגים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משבר הקורונה משפיע בין השאר גם על עולם המייצגים, רואי חשבון ויועצי מס - ניסיוננו מראה כי מייצגים רבים פועלים בימים אלה לטובת ביצוע עסקאות של מיזוג בין משרדם למשרדי מיצגים אחרים.

מכירת מניות בחברה פרטית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

מכירת מניות בחברה פרטית הינה פעולה מקובלת המבוצעת כדבר שבשגרה, גם בימים של פעילות כלכלית רגילה וגם בתקופות של משבר, דוגמת הקורונה - איך עושים זאת נכון? קראו כאן.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים