מאת:


ליווי עסקי לעולים חדשים בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה בייעוץ לפתיחת עסק חדש בישראל

מדינת ישראל אינה מדינה קלה, על כך אין חולק - ישראל, לצד אין ספור יתרונות ולצד הנחת העבודה לפיה אין לה תחליף עלי אדמות, עדיין אינה בהכרח קלה בכל הקשור לפעילות, התנהלות ומנטאליות עסקית, לאופן בו נהוג לקדם ולבצע עסקים בארץ ועוד. מורכבות זו אינה חריגה בהכרח, לכל מדינה המורכבות והייחוד העסקי שלה, אבל הקמת עסק בישרא, בייחוד על ידי עולה חדש, מחייבת עבודה זהירה, התמקצעות וליווי של גורם מקצועי המכיר את המנטאליות, שיטות העבודה, הנהוג והמקובל בקרב הישראלי המצוי, המנגנונים הקיימים, מדיניות הבנקים, התחרות בענף, התנהלות הרשויות ועוד פרמטרים שיכולים להיות רלוונטיים לעסקאות או לעניינים כאלה או אחרים.
 
המציאות מלמדת כי חלק גדול מהעולים לישראל עולים מטעמים ציוניים וחלק אחר מטעמים נוספים, מה שברור הוא כי בלי כל קשר לטעם בגינו עלתה המשפחה לישראל, יש לה, לא אחת, צורך להקים פעילות עסקית כזו או אחרת בארץ, אם בקשר עם מדינת המוצא ואם בלי כל קשר למדינת המוצא, הכל לטובת המשך הפעילות העסקית ולטובת יצירת מקור הכנסה, אם לדור הנוכחי ואם לדור הבא. יש עולים חדשים הנאלצים להקים פעילות עסקית משום שאין להם ברירה ועליהם לדאוג למקור פרנסה, ויש כאלה הפונים לטובת הקמת עסק וזאת על מנת להבטיח את דור ההמשך ומתוך הבנה כי בריאות תקינה מחייבת גם המשך פעילות ועשייה וזאת גם אם אין בהכרח צורך כלכלי להקים פעילות עסקית. בכל מקרה, כפי שהוסבר, הניסיון מלמד כי עולה חדש המבקש להקים עסק בישראל חייב לקבל ליווי עסקי של עורך דין ו/או רואה חשבון מנוסה, איש מקצוע אשר ידע להוביל את העולה כפרויקט, כתף אל כתף, יד ביד, לבחון מה הפעילות או העסק המבוקש להקמה ורק לאחר גיבוש החלטות בנושא לפעול בזהירות לטובת הוצאת המיזם אל הפועל. הדבר נכון גם לאותם עולים חדשים שהיו פעילים עסקית בחו"ל, כלומר גם אם הצלחת בחו"ל, עדיין נכון לקבל ליווי בישראל, ממקומי מומחה לתחום. מיותר להזכיר, אך יש בנמצא הרבה עולים חדשים אשר ניסו להקים עסק בישראל ללא ליווי ולצערנו נפלו קורבן לנוכלים או לקשיים להם לא היו מודעים, מה שבסופו של יום פגע בהם כלכלית קשות וזאת בדיוק מה שאנחנו מבקשים למנוע.
 
כיצד משרדנו יכול לסייע לך?
משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון מנוסים להם היכולת לתת לך כעולה חדש את הליווי העסקי החכם הנדרש לטובת הקמה של עסק בריא בישראל, תוך ניצול מרבי של הוראות החוק ושל ההטבות הניתנות לכל עולה חדש. משרדנו מורכב גם מיוצאי רשויות מס ורשויות אחרות, כך שיש לנו את הידע הנצבר בכדי לעזור לך להקים עסק בריא בישראל, אנו נדע לקבל אותך ולהעניק את כל היחס הנדרש לטובת הבטחת התנהלות זו. לפירמה שלנו התמחות בדיני חברות, דיני עבודה, דיני מסים, דיני עסקים, חוזים ועוד שורה ארוכה של תחומים קריטיים לשם הצלחת הקמתו של העסק. היה ועלית לישראל ו/או בכוונתך לעשות זאת ו/או היה וחזרת לישראל בחלוף שנים בהן שהיית בחו"ל, אנו מציעים לך לחבור אלינו ולתת לנו את האפשרות ללוות אותך עסקית ולקדם הנדרש בזהירות רבה בכדי למנוע חשיפות ובעיות מיותרות. בנוסף, אנו יכולים לעזור לך באיתור עסק ספציפי ו/או לקדם רעיון אותו אתה כבר התחלת לפתח - כל האופציות פתוחות...
 
התקשר אלינו עתה ונקיים פגישה לא מחייבת לטובת קידום הנדרש עבורך!
ניתן ליצור קשר עם עו"ד אלי דורון בטלפון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

קיפוח בעלי מניות המיעוט - תביעה נגזרת

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

במאמר זה נעסוק בהסדר המשפטי הקבוע בפרק השלישי לחוק החברות העוסק בתביעה נגזרת כאמצעי להתמודדות עם מצב של קיפוח בעלי המניות בחברה.

מתן שירותים משפטיים בעניין פירוק חברה מרצון

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); פליקס נפתליב עו"ד

הליך פירוק חברה מרצון הינו הליך וולנטרי אותו יוזמים בעלי מניות בחברה (להבדיל מפירוק שנגרם עקב היקלעותה של החברה למצב של חדלות פירעון), המעוניינים לסגור את החברה ולחדול מהפעילות העסקית במסגרתה.

קניה, מכירה ומיזוג של משרדי ייעוץ מס

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

מייצגים רבים כיום מבינים כי משרד גדול יותר יאפשר להם להשקיע יותר בתקציב פרסום, להתפנות לטובת מפגשי שיווק ולנקוט בפעולות נוספות לטובת השבחת פועלם, מה שדוחף אותם לפעול לטובת הגדלת עסקם והגדלת המנגנון באמצעותם הם פועלים, לטובת שמירה על הקיים ו/או הגדלת שורת הרווח ו/או לטובת הקמת סביבת עבודה נוחה ותואמת את המצב.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.