העברת כספים שמקורם ביבשת אפריקה למדינת ישראל

ישראלים רבים עובדים ביבשת אפריקה במגוון רחב של תחומים, חלקם עוברים לאפריקה ביחד עם המשפחה והילדים וחלקם עוברים לבדם תוך הותרת בני המשפחה בארץ. אותם ישראלים, מקריבים את חיי המערב, הנוחות והשגרה, לטובת עבודה קשה באזור מורכב ועם אוכלוסייה שונה, לטובת הבטחת פרנסת בני ביתם ו/או לטובת הקמת מיזמים ו/או מהלכים עסקיים הלוקחים בחשבון את ייחודה של היבשת, צרכיה, משאביה ועוד.
 
ישראלים אלה לומדים להכיר את הצרכים הייחודים של "היבשת השחורה", הכללים הנהוגים והקשיים האדירים הנעוצים בה. חלק מאותם ישראלים עובדים כשכירים אצל מעסיקים בין-לאומיים ו/או ישראלים ו/או אחרים ויש כאלה המקימים פעילות עצמאית משלהם, בתנאים הקשים של אפריקה, מפלסים את דרכם בתוך הקושי המקומי ולא אחת גם מצליחים לראות ברכה בעמלם. לכל מדינה באפריקה האופי, המצב הגאו-פוליטי, היתרונות והחסרונות שלה, מה שמאובחן על ידי אנשי העסקים הישראליים ואלה בהתאם למגוון רחב של קריטריונים מחליטים לאיזו מדינה לחדור ואיזו פעילות להקים במדינה אליה הם החליטו להיכנס. ישראלים אלה גם לומדים להכיר את ההתנהלות החריגה הנהוגה באפריקה ובאותה מדינה ספציפית, אם אל מול רשויות המס ואם אל מול גורמים אחרים במדינה וכן לומדים הם להכיר את המגבלות של הבנק המקומי בכל הקשור להכנסה והוצאה של נכסים, מה שמביא לא אחת לידי כך שחלקים נכבדים מההתנהלות הכספית של אנשי העסקים האמורים מתבצעת מחוץ לאותן מדינות ומתרכזת בשוויץ, גרמניה, אנגליה ומדינות רבות אחרות. ישראלים אלה, הצוברים כספים במערכות בנקאיות מחוץ לאפריקה, לומדים לא אחת כי יש בנמצא קושי להעביר את הכספים האמורים לישראל ו/או למדינה אחרת. אלה מוצאים את עצמם עומדים בפני מערכת בנקאית המציבה בפניהם דרישות אותן מתקשים הם לקיים. דרישות, אשר במידה רבה, מקורן בעודף ו/או בחוסר רגולציה, חששות כבדים בדבר עבירות הלבנת הון, הנחיות הבנק המרכזי וסיבות רבות אחרות.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?
משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, חלקם יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים, מתמחה בסיוע לישראלים המבקשים להכניס כספים לארץ, אשר מקורם בעבודה באפריקה. משרדנו, לטובת האמור, מתנהל אל מול הגורמים המוסמכים במערכות הבנקאיות ומביא לידי נטרול חששות המערכת מפני התנהלות בלתי תקינה. משרדנו מייצג בנקים ומשכך מודע הוא לחששם הלגיטימי מפני התנהלות בלתי תקינה. משרדנו יודע לפעול מול הלשכות המשפטיות של המערכות הבנקאיות, לנתח מיסויית את הנדרש ולהביא לידי פתרון הבעיה בשקיפות ובחוקיות, באופן המתיישב עם האינטרסים של כל המעורבים.
 
התקשר אלינו עתה ונפעל בשמך מיידית לטובת הסדרת הנושא! חייג עכשיו לעו"ד אלי דורון: 054-4251054 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

העברת כסף מחו"ל לישראל עקב הקורונה

משרדנו יפעל בשמך בדיסקרטיות מלאה לטובת הבאת כספים והפקדתם בחשבון בנק בישראל בתקופת משבר הקורונה בחוקיות ובשקיפות, במהירות ובמינימום עלות - כל הפרטים כאן.

העברת כסף מחשבון בנק בחו"ל לישראל בימי הקורונה

משרדנו ידע להתנהל בשמך מול המערכת הבנקאית ו/או כל גוף נדרש אחר, לשכות משפטיות של בנקים, קציני ציות ועוד, לטובת הבטחת העברת כספים מחו"ל לישראל באופן המתיישב עם הוראות בנק ישראל.

התנהלות מול בנק בישראל המסרב לקבל כסף המועבר מחו"ל

משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים מול בנקים בישראל המסרבים לקבל העברות בנקאיות של כספים, המועברות מחשבון בנק בחו"ל לחשבון הבנק של הלקוח בישראל - לחצו כאן לפרטים.

העברת חסכונות עבודה מחו"ל

ישראלים רבים עוברים לחו"ל לטובת עבודה במדינה זרה – שם מאמינים הם כי ניתן יהיה להרוויח יותר מכפי שהם מרוויחים בישראל ובכך לשדרג את עצמם ואת משפחתם.

ייצוג חייב בהליך פשיטת רגל

המציאות העסקית בה אנו חיים והתרבות העסקית הקלוקלת בה אנו מתנהלים, חושפת ישראלים רבים, במיוחד אנשי עסקים אך גם שכירים, לקושי תזרים המגיע לא אחת לכדי אי יכולת פירעון ממשית המצדיקה קבלת החלטה אמיצה ונכונה בדבר הכרזה על פשיטת רגל.

ייצוג תושבים זרים מול הבנקים בישראל

ייצוג תושבים זרים אשר הבנק הישראלי מסרב לאפשר להם לפעול בחופשיות בחשבון הבנק הישראלי שבבעלותם וזאת בסיוע עו"ד ורו"ח מומחים בדיני בנקאות ובדיני מס הכנסה ישראלי ובין לאומי, יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים.

קשיים בהעברת כספים לבנק בישראל

ישראלים רבים נתקלים בקושי לקבל כספים מחו"ל, אם מחשבון בנק שלהם, חשבון בנק של קרוב משפחה, חשבון בנק של לקוח ו/או ממקורות אחרים - הבנק בישראל מסרב לקבל כספים המגיעים בהעברה בנקאית מחו"ל לחשבון הבנק שלך? אנחנו נעזור לך.

עיכוב ביצוע פס"ד למימוש משכנתא - עדיפות מאזן הנוחות על פני סיכויי הערעור

בפסק דין שנידון לאחרונה בבית המשפט העליון, נדרש בית המשפט לבקשתה של אישה נכה (להלן: "המבקשת") לעכב את ביצועו של פסק הדין שניתן בבית המשפט המחוזי (להלן: "בית משפט קמא"), בו נקבע כי יש לממש את המשכנתא על דירתה של המבקשת (ע"א 2690/17 באלס נ' בנק דיסקונט למשכנתאות בע"מ).

הגבלת חשבון לפי חוק שיקים ללא כיסוי

הפגיעה הקשה המתלווה להגבלה בבנק ישראל, בבנקים ובחברות דירוג האשראי מצדיקה בדיקה מעמיקה של עורך דין לשם בדיקת האפשרויות לביטול הגבלת חשבון, לא כל שכן, כאשר מדובר בהגבלת חשבון עסקי של חברה.

עילות לביטול ערבות אישית

עילה לביטול ערבות תתקיים במקרים מסוימים מאוד והכללים בעיקר מצבים של הפרת חובת הזהירות ותום הלב, חובת הגילוי וחובת אמון החלה על הבנק - להלן סיקור מיוחד בנושא.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.