ייצוג ישראלים המבקשים להקים עסק / חברה באפריקה

ישראלים רבים מבינים ומגלים יותר ויותר כי הפוטנציאל שביבשת אפריקה הוא בלתי מוגבל - בעוד העולם המערבי רווי בתחרות, בחברות, בטכנולוגיה ובעסקים המתחרים זה בזה - יבשת אפריקה צמאה לידע, טכנולוגיה, פיתוח, תרבות, תקשורת וכו'. הלכה למעשה ביבשת אפריקה יש בנמצא תחומים רבים בהם אין כלל תחרות ובתחומים אחרים עדיין קיים שוק ענק וצורך ממשי בשירות או במוצרים. אותם ישראלים יזמים מגלים כי למרות שאחוז נכבד מהתושבים באפריקה דלי אמצעים, הרי שבשורה התחתונה מתוך מאות המיליונים של התושבים החיים באפריקה יש בנמצא מיליונים רבים של תושבים המסוגלים ומעוניינים לשלם עבור שירותים או מוצרים מערביים ואלה רק מחכים ליזם המערבי שיביא את המוצר, השירות והטכנולוגיה. כך יוצא שלמרות שביבשת מאות מיליונים של אנשים בעלי יכולת כלכלית דלה, עדין יש בנמצא עשרות מיליונים של תושבים בעלי יכולת כלכלית מערבית לכל דבר ועניין, המסוגלת ומעוניינת לרכוש תוצרת מערבית. יחד עם זאת, לצד הפוטנציאל הבלתי מוגבל, הקמת עסק באחת ממדינות אפריקה מחייבת בקיאות והתמקצעות מיוחדת, אם בשל המורכבות הקיימת ביבשת אפריקה ואם מן הטעם הפשוט לפיו לכל מדינה באפריקה משטר ומדיניות מס משלה, כך שיש בנמצא צורך בתכנון מס ובמבנה חברות בינלאומי המתיישב עם הדין והאינטרסים הכלכליים של אותו יזם ישראלי. לכל מדינה באפריקה יש את החקיקה הרלוונטית לה, את האמנות למניעת כפל מס שלה, את מדיניות המט"ח שלה - כך שלטובת הצלחת הפעילות, חובה לפעול בצורה מסודרת ומתוכננת מראש.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?
למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, ניסיון רב בכל הקשור בייצוג ישראלים אשר הקימו עסקים ביבשת אפריקה, כך שלנו הידע והניסיון הנדרש לטובת הקמת מבנה משפטי כזה אשר מחד יתיישב עם הוראות החוק ומאידך יקנה ליזם הישראלי את מקסימום הטבות המס המתאפשרות. יתרה מזאת, למשרדנו אשר עיקר פעילותו בישראל, נציגות על אדמת אפריקה, כך שיש באפשרותנו, מעבר לייעוץ המס אותו ניתן לישראלי עוד בטרם יצא לאפריקה, הקמת החברות, פתיחת חשבונות הבנק ועריכת ההסכמים - לפעול במקביל, ברמה המסחרית על אדמת אפריקה ממש ולסייע לישראלי, על אדמת אפריקה, לקבל ויזה מקומית, להקים את העסק אותו הוא מבקש, להקים חברה באפריקה, להתקשר עם רו"ח ואנשי מקצוע מקומיים ובכלל זה - לסייע לו בנחיתה במדינה, בניית תשתית של נותני שירותים, העסקת עובדים מקומיים, השכרת משרדים ועוד ועוד.
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

קניה, מכירה ומיזוג של משרדי ייעוץ מס

מייצגים רבים כיום מבינים כי משרד גדול יותר יאפשר להם להשקיע יותר בתקציב פרסום, להתפנות לטובת מפגשי שיווק ולנקוט בפעולות נוספות לטובת השבחת פועלם, מה שדוחף אותם לפעול לטובת הגדלת עסקם והגדלת המנגנון באמצעותם הם פועלים, לטובת שמירה על הקיים ו/או הגדלת שורת הרווח ו/או לטובת הקמת סביבת עבודה נוחה ותואמת את המצב.

הסכמי שותפות בין מייצגים

משבר הקורונה משפיע בין השאר גם על עולם המייצגים, רואי חשבון ויועצי מס - ניסיוננו מראה כי מייצגים רבים פועלים בימים אלה לטובת ביצוע עסקאות של מיזוג בין משרדם למשרדי מיצגים אחרים.

מכירת מניות בחברה פרטית

מכירת מניות בחברה פרטית הינה פעולה מקובלת המבוצעת כדבר שבשגרה, גם בימים של פעילות כלכלית רגילה וגם בתקופות של משבר, דוגמת הקורונה - איך עושים זאת נכון? קראו כאן.

עורך דין חברות

עורך דין חברות יכול לסייע לך בהקמת חברה וניהול תקין של חברה קיימת - למשרדנו מחלקה עיסקית לניהול חברות מהצד המשפטי ומהצד הפיננסי - קרא כאן עוד בנושא.

ליווי ועריכת הסכמים מרחוק

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמים וחוזים באמצעים טכנולוגיים מרחוק בליווי עורכי דין וכלכלנים מומחים, מרכיב קריטי במציאות המסחרית של ימינו ובייתר שאת בתקופת משבר כמו הקורונה - לחצו כאן לפרטים.

ליווי עסקי לעולים חדשים

משרדנו מתמחה בליווי וייעוץ עסקי חכם לטובת הקמה של עסק בריא בישראל, תוך ניצול מרבי של הוראות החוק ושל ההטבות הניתנות לכל עולה חדש.

ייצוג משפטי לחברות ענק גדולות במשק

למשרדנו הניסיון, הידע והיכולת ללוות משפטית חברות ענק, חברות גדולות וחברות מובילות במשק הישראלי, פרטיות או ציבוריות, וזאת בשורה של תחומים משפטיים מובילים.

הבראת עסק/חברה בקושי תזרימי

למשרדנו ידע והתמחות ספציפית בהבראה של חברות, שיפור תוצאתם העסקית, סיוע בהתמודדות עם חייבים, בנקים, ספקים וחובות ובניהול משברים ו/או תהליכים אשר יש בהם כדי להציל את העסק ולהחזיר את המפתחות לבעליו במהירות האפשרית, בבריאות וחוסן כלכלי מרבי.

עסקים ברומניה

לרומניה כללים, מנטליות, שיטות עבודה ומארג עסקי משלה. כל אלה מחייבים התנהלות זהירה ומפוקחת מצד המשקיע הישראלי וזאת על מנת לשמר את ההשקעה, להבטיח קבלת הנדרש במחירים הנכונים ולמנוע גנבות או מהלכים לא תקינים על אדמת רומניה.

רכישה/התמזגות עם פרקטיקה קיימת

מקצוע ראיית החשבון ויעוץ המס אינם נעשים יותר קלים. ההפך הוא הנכון, התחרות גדלה, המחירים יורדים, מוסר התשלומים פגום, לקוחות כיום פחות נאמנים מבעבר, משרדי ראיית חשבון גדולים קולטים עבודה שבעבר הייתה נחלת הקטנים, רשות המס מצפה מהמייצגים לעשות יותר מבעבר, החשיפה המקצועית של המייצגים גדלה, עלויות השכר והשכירות גדלות - בקיצור, לא חיים קלים.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים