ייצוג ישראלים המבקשים להקים עסק / חברה באפריקה

ישראלים רבים מבינים ומגלים יותר ויותר כי הפוטנציאל שביבשת אפריקה הוא בלתי מוגבל - בעוד העולם המערבי רווי בתחרות, בחברות, בטכנולוגיה ובעסקים המתחרים זה בזה - יבשת אפריקה צמאה לידע, טכנולוגיה, פיתוח, תרבות, תקשורת וכו'. הלכה למעשה ביבשת אפריקה יש בנמצא תחומים רבים בהם אין כלל תחרות ובתחומים אחרים עדיין קיים שוק ענק וצורך ממשי בשירות או במוצרים. אותם ישראלים יזמים מגלים כי למרות שאחוז נכבד מהתושבים באפריקה דלי אמצעים, הרי שבשורה התחתונה מתוך מאות המיליונים של התושבים החיים באפריקה יש בנמצא מיליונים רבים של תושבים המסוגלים ומעוניינים לשלם עבור שירותים או מוצרים מערביים ואלה רק מחכים ליזם המערבי שיביא את המוצר, השירות והטכנולוגיה. כך יוצא שלמרות שביבשת מאות מיליונים של אנשים בעלי יכולת כלכלית דלה, עדין יש בנמצא עשרות מיליונים של תושבים בעלי יכולת כלכלית מערבית לכל דבר ועניין, המסוגלת ומעוניינת לרכוש תוצרת מערבית. יחד עם זאת, לצד הפוטנציאל הבלתי מוגבל, הקמת עסק באחת ממדינות אפריקה מחייבת בקיאות והתמקצעות מיוחדת, אם בשל המורכבות הקיימת ביבשת אפריקה ואם מן הטעם הפשוט לפיו לכל מדינה באפריקה משטר ומדיניות מס משלה, כך שיש בנמצא צורך בתכנון מס ובמבנה חברות בינלאומי המתיישב עם הדין והאינטרסים הכלכליים של אותו יזם ישראלי. לכל מדינה באפריקה יש את החקיקה הרלוונטית לה, את האמנות למניעת כפל מס שלה, את מדיניות המט"ח שלה - כך שלטובת הצלחת הפעילות, חובה לפעול בצורה מסודרת ומתוכננת מראש.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?
למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, ניסיון רב בכל הקשור בייצוג ישראלים אשר הקימו עסקים ביבשת אפריקה, כך שלנו הידע והניסיון הנדרש לטובת הקמת מבנה משפטי כזה אשר מחד יתיישב עם הוראות החוק ומאידך יקנה ליזם הישראלי את מקסימום הטבות המס המתאפשרות. יתרה מזאת, למשרדנו אשר עיקר פעילותו בישראל, נציגות על אדמת אפריקה, כך שיש באפשרותנו, מעבר לייעוץ המס אותו ניתן לישראלי עוד בטרם יצא לאפריקה, הקמת החברות, פתיחת חשבונות הבנק ועריכת ההסכמים - לפעול במקביל, ברמה המסחרית על אדמת אפריקה ממש ולסייע לישראלי, על אדמת אפריקה, לקבל ויזה מקומית, להקים את העסק אותו הוא מבקש, להקים חברה באפריקה, להתקשר עם רו"ח ואנשי מקצוע מקומיים ובכלל זה - לסייע לו בנחיתה במדינה, בניית תשתית של נותני שירותים, העסקת עובדים מקומיים, השכרת משרדים ועוד ועוד.
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

תשלום ארנונה: בין מדידה שגויה לערעור מוצלח

מאמר זה מתמקד בזכותם של תושבים לערער על תשלומי ארנונה לאור מדידה שגויה, תוך בחינת ההליך המשפטי והגורמים המשפיעים על סיכויי ההצלחה.

שימוש בנייד בזמן נהיגה - מה מותר ומה אסור?

הלכות חדשות וחשובות בנוגע לעבירה זו

התמודדות עם פסילה ומאסר בעבירת מהירות - עו"ד תעבורה

האם בתי המשפט לתעבורה מטילים עונש של מאסר בפועל על עבירות מהירות? - המלצות להתמודדות עם דוח מהירות

הפטר על חוב מזונות - פסק דין תקדימי

פס"ד תקדימי וחשוב זה קבע כי בתנאים מסוימים ניתן ליתן הפטר לחוב מזונות בהליך פש"ר או חדל"פ

השגה על דחיית תביעה למס רכוש במסלול הירוק - חרבות ברזל

השגה היא הליך מעין שיפוטי לגביו חלים כללים ייחודיים השונים מאלה החלים לגבי בקשת המענק ויש לנסחה באופן מלא ומדויק, לכן מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מיסים מנוסה שמכיר את הרקע המשפטי, ויידע לנסח את כתב ההשגה ולנהל את הדיון בהשגה. עורך דין יידע לנסח את טענות העוסק ואת הדרכים להוכחתן והכל על מנת להביא לקבלתה של ההשגה.

עורך דין מע"מ

עורכי הדין מטעם משרדנו, המומחים בדיני מס ומע"מ מתנהלים מול משרדי השומה והמס ומול בתי המשפט בכל אזור בארץ כדבר שבשגרה. כך אנו נחשבים באזור חיפה והצפון כמשרד עורכי דין בחיפה הגדול ביותר.

מס שבח מקרקעין

חוק מיסוי מקרקעין מטיל את המס על אירוע "מכירה" של זכות במקרקעין או עקב פעולה באיגוד מקרקעין (מכירה או הקצאה של מניות באיגודי מקרקעין), כהגדרתם בחוק מיסוי מקרקעין שמקצתו יובא להלן.

רילוקיישן לקפריסין בגיל פרישה

קפריסין הינה אחד היעדים האטרקטיביים לביצוע רילוקיישן בגיל פרישה. יחד עם זאת, כדאי לדעת כי ביצוע רילוקיישן בגיל פרישה הינו מורכב יותר, בעיקר בשל העובדה כי לרוב האנשים בגילאים אלו משולמת פנסיה, ריביות או דיבידנדים שמקורם בישראל וכן רבים מחזיקים בנכסים שונים, בהם נכסי מקרקעין.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.