שרותי גבייה מיוחדים לעסקים קטנים וגדולים 

גביית כספים מלקוחות שקולה למקור החמצן של הפעילות העסקית - 
ללא מערך גביה מסודר ומאורגן עלול העסק להיכנס לקשיים תזרימיים ואחרים מהם מאוד נכון לנסות ולהימנע.

יוצא כי כל עסק חייב לדאוג למערך גבייה, המתחיל בטיפול גבייתי שוטף בתוך העסק, ללא מעורבות משפטית, ולאחריו מערך גבייה משפטי הבא לטפל באותם לקוחות המסרבים לשלם בדרך המקובלת, אם מטעמים סתמיים ואם בהישען על טעמים עניינים. משרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח, מומחה בייצוג בעלי עסקים המבקשים לפעול בצורה משפטית מסודרת ושקופה אל מול קהל לקוחות המסרב לשלם לבעל העסק את המגיע לו. אנו נדע לנהל עבור הלקוח את מערך החובות, אם כאלה הנובעים משיקים שחזרו ואם כאלה העולים מספרי העסק, כרטסת וכו'.

טיפול אישי וענייני

למשרדנו מחלקה ייעודית המורכבת מעו"ד ורו"ח להם ניסיון עשיר בכל הקשור בגבייה חכמה, כמו גם, מחוקרים פרטים, מעקלים ובעלי מקצוע נוספים אשר התמחותם ממוקדת בגביית כספים מסרבנים. כל לקוח עסקי הפונה למשרדנו לטובת קבלת מענה, מתנהל מול שותף במשרד אשר ירכז את הפעילות בעניינו - הטיפול הוא אישי, אינטימי וענייני. אותו שותף יתנהל מול הלקוח וידאג לקדם את הליכי הגביה בחוקיות ובשקיפות, כך שגם בעל העסק ידע בכל רגע נתון מה מצב הגביה, מה היקף החובות והלכה למעשה – גם יקבל בזמן אמת את הכספים להם הוא זכאי לקבל מתוך אותם כספי גביה.

התקשר אלינו עתה ותן לנו לטפל עבורך בגביית כספים!
 טלפון: 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

העברת כסף מחו"ל לישראל עקב הקורונה

משרדנו יפעל בשמך בדיסקרטיות מלאה לטובת הבאת כספים והפקדתם בחשבון בנק בישראל בתקופת משבר הקורונה בחוקיות ובשקיפות, במהירות ובמינימום עלות - כל הפרטים כאן.

העברת כסף מחשבון בנק בחו"ל לישראל בימי הקורונה

משרדנו ידע להתנהל בשמך מול המערכת הבנקאית ו/או כל גוף נדרש אחר, לשכות משפטיות של בנקים, קציני ציות ועוד, לטובת הבטחת העברת כספים מחו"ל לישראל באופן המתיישב עם הוראות בנק ישראל.

התנהלות מול בנק בישראל המסרב לקבל כסף המועבר מחו"ל

משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים מול בנקים בישראל המסרבים לקבל העברות בנקאיות של כספים, המועברות מחשבון בנק בחו"ל לחשבון הבנק של הלקוח בישראל - לחצו כאן לפרטים.

העברת חסכונות עבודה מחו"ל

ישראלים רבים עוברים לחו"ל לטובת עבודה במדינה זרה – שם מאמינים הם כי ניתן יהיה להרוויח יותר מכפי שהם מרוויחים בישראל ובכך לשדרג את עצמם ואת משפחתם.

ייצוג חייב בהליך פשיטת רגל

המציאות העסקית בה אנו חיים והתרבות העסקית הקלוקלת בה אנו מתנהלים, חושפת ישראלים רבים, במיוחד אנשי עסקים אך גם שכירים, לקושי תזרים המגיע לא אחת לכדי אי יכולת פירעון ממשית המצדיקה קבלת החלטה אמיצה ונכונה בדבר הכרזה על פשיטת רגל.

ייצוג תושבים זרים מול הבנקים בישראל

ייצוג תושבים זרים אשר הבנק הישראלי מסרב לאפשר להם לפעול בחופשיות בחשבון הבנק הישראלי שבבעלותם וזאת בסיוע עו"ד ורו"ח מומחים בדיני בנקאות ובדיני מס הכנסה ישראלי ובין לאומי, יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים.

קשיים בהעברת כספים לבנק בישראל

ישראלים רבים נתקלים בקושי לקבל כספים מחו"ל, אם מחשבון בנק שלהם, חשבון בנק של קרוב משפחה, חשבון בנק של לקוח ו/או ממקורות אחרים - הבנק בישראל מסרב לקבל כספים המגיעים בהעברה בנקאית מחו"ל לחשבון הבנק שלך? אנחנו נעזור לך.

עיכוב ביצוע פס"ד למימוש משכנתא - עדיפות מאזן הנוחות על פני סיכויי הערעור

בפסק דין שנידון לאחרונה בבית המשפט העליון, נדרש בית המשפט לבקשתה של אישה נכה (להלן: "המבקשת") לעכב את ביצועו של פסק הדין שניתן בבית המשפט המחוזי (להלן: "בית משפט קמא"), בו נקבע כי יש לממש את המשכנתא על דירתה של המבקשת (ע"א 2690/17 באלס נ' בנק דיסקונט למשכנתאות בע"מ).

הגבלת חשבון לפי חוק שיקים ללא כיסוי

הפגיעה הקשה המתלווה להגבלה בבנק ישראל, בבנקים ובחברות דירוג האשראי מצדיקה בדיקה מעמיקה של עורך דין לשם בדיקת האפשרויות לביטול הגבלת חשבון, לא כל שכן, כאשר מדובר בהגבלת חשבון עסקי של חברה.

עילות לביטול ערבות אישית

עילה לביטול ערבות תתקיים במקרים מסוימים מאוד והכללים בעיקר מצבים של הפרת חובת הזהירות ותום הלב, חובת הגילוי וחובת אמון החלה על הבנק - להלן סיקור מיוחד בנושא.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.