ייצוג משפטי לגביית חובות כספיים מלקוחות בתחכום ובמקצועיות

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח ניסיון בן עשרות שנים בכל הקשור בנקיטת הליכים משפטיים, מהירים ומתוחכמים אשר כל מטרתם טיפול איכותי ויצירתי לגביית חובות כספיים העומדים לזכות לקוחות המשרד, פרטיים ועסקיים, בעלי עסקים קטנים וחברות גדולות כאחד.

מחלקת ההוצאה לפועל של משרדנו מייצגת מזה עשרות בשנים בנקים, עסקים ולקוחות פרטיים ביצירתיות, תחכום והתמדה, מה שמאלץ, גם את החמקן שבחייבים, להבין כי נכון יהיה לפרוע את החוב ולשלם את המצופה ללא דיחוי נוסף וכי "נגמרו המשחקים". במסגרת זו פועלת מחלקת הגבייה, באמצעות צוות מיומן ביותר ומערך ממוחשב מתקדם, המחובר ישירות למחשבי לשכת ההוצאה לפועל, הכול לטובת הטלת עיקולים מיידים באמצעות המדיה האלקטרונית וגביית כספים במהירות. משרדנו מורגל לעבוד עם לקוחותיו בצורה מסודרת ומיומנת ביותר, תוך שמירה על עקרונות של שקיפות מלאה - כך יוצא, שהלקוח יכול, בכל רגע נתון, לדעת מה המצב בתיקים המטופלים על ידי המשרד, מה נגבה, מה היו עלויות הגביה ומה הצפי לגביה. הסדרי שכר הטרחה המתגבשים בין המשרד לבין הלקוח, תואמים את הצרכים והדרישות של הלקוח.

חייבים לך כסף? מחלקת אכיפת החיובים שלנו תגבה אותו עבורך!

בקיאותו המשפטית והחשבונאית של המשרד, כמו גם התמחותו בתביעת חובות כספיים, בהליכי גבייה, הליכי הוצאה לפועל, תביעות להרמות מסך ועוד - הם אלה המסיעים לו לנקוט, ללא דיחוי ובהצלחה רבה, בהליכים משפטיים מנצחים, כאלה המתאימים ביותר למקרה ולחייב הספציפי. משרדנו יודע לנתח את המקרה, מורכב יותר ומורכב פחות, בשקיפות, בהגינות ובחוקיות מוחלטת ובהישען על הדין הרלוונטי והמצב המשפטי הספציפי, לבחור, ביחד עם הלקוח, באסטרטגיה המתאימה ביותר לעניינו לטובת הבאת הכסף.

משרדנו יעשה הנדרש לטובת אכיפה מהירה ואיכותית של זכויות הלקוח, אם בכותלי בית משפט, אם מחוצה לו ואם באמצעות הליכי הוצאה לפועל. התמחות משרדנו בתחום, כמו גם מערך החוקרים הפרטיים והמעקלים העומד לרשותו ומערך המחשוב וההתחברות הישירה ללשכת ההוצאה לפועל - מביאים לידי כך שלקוח המשרד יקבל את המגיע לו במהירות המרבית, במינימום עוגמת נפש ובמינימום עלויות. יובהר כי משרדנו מייצג בתחום זה מגוון רחב של לקוחות ובכללם - פרטיים, עסקיים בגדלים שונים ומוסדות כספים, דוגמת בנקים. משרדנו יודע לגבות הן במקרה בו הגביה מצריכה הגשת תביעה והן במקרים בהם יש בנמצא המחאות שחזרו, שטרי חוב, שעבודים וכדומה. משרדנו יודע לנהל מאבקים כנגד חייבים ולטובת העניין נדע לעשות שימוש רחב בהוראות החוק, בפסיקה עדכנית ובגורמים חיצונים, ככל ונדרש, דוגמת חוקרים פרטים, מאתרים, תופסים ועוד. משרדנו מייצג גורמים פרטים, בנקים ישראלים, בנקים בין-לאומיים ועוד ובמסגרת זו, פועל הוא לגביה של מיליונים רבים של שקלים בשנה. משרדנו יעד לפעול לטובת גבייה נקודתית של מקרה בודד ויודע הוא לגבות רוחבית עבור עסקים וגורמים אשר להם חייבים רבים. למשרדנו ניסיון של למעלה מ-40 שנה בניהול הליכי גבייה עבור המערכת הבנקאית מה שחייב ומחייב אותנו להתנהל בסטנדרטים מאוד גבוהים של שקיפות, התחשבנות ודיווח ללקוח, כך שכל לקוח משרדי יודע במודייק כיצד עניניו מטופלים וגספי הגביה מגיעים אליו במהירות המתחייבת.

התקשר אלינו עתה, תן לנו לפעול בשמך ללא דיחוי ולהביא עבורך את הכסף המגיע לך!
חייג עכשיו: 
054-4251054 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

העברת כסף מחו"ל לישראל עקב הקורונה

משרדנו יפעל בשמך בדיסקרטיות מלאה לטובת הבאת כספים והפקדתם בחשבון בנק בישראל בתקופת משבר הקורונה בחוקיות ובשקיפות, במהירות ובמינימום עלות - כל הפרטים כאן.

העברת כסף מחשבון בנק בחו"ל לישראל בימי הקורונה

משרדנו ידע להתנהל בשמך מול המערכת הבנקאית ו/או כל גוף נדרש אחר, לשכות משפטיות של בנקים, קציני ציות ועוד, לטובת הבטחת העברת כספים מחו"ל לישראל באופן המתיישב עם הוראות בנק ישראל.

התנהלות מול בנק בישראל המסרב לקבל כסף המועבר מחו"ל

משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים מול בנקים בישראל המסרבים לקבל העברות בנקאיות של כספים, המועברות מחשבון בנק בחו"ל לחשבון הבנק של הלקוח בישראל - לחצו כאן לפרטים.

העברת חסכונות עבודה מחו"ל

ישראלים רבים עוברים לחו"ל לטובת עבודה במדינה זרה – שם מאמינים הם כי ניתן יהיה להרוויח יותר מכפי שהם מרוויחים בישראל ובכך לשדרג את עצמם ואת משפחתם.

ייצוג חייב בהליך פשיטת רגל

המציאות העסקית בה אנו חיים והתרבות העסקית הקלוקלת בה אנו מתנהלים, חושפת ישראלים רבים, במיוחד אנשי עסקים אך גם שכירים, לקושי תזרים המגיע לא אחת לכדי אי יכולת פירעון ממשית המצדיקה קבלת החלטה אמיצה ונכונה בדבר הכרזה על פשיטת רגל.

ייצוג תושבים זרים מול הבנקים בישראל

ייצוג תושבים זרים אשר הבנק הישראלי מסרב לאפשר להם לפעול בחופשיות בחשבון הבנק הישראלי שבבעלותם וזאת בסיוע עו"ד ורו"ח מומחים בדיני בנקאות ובדיני מס הכנסה ישראלי ובין לאומי, יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים.

קשיים בהעברת כספים לבנק בישראל

ישראלים רבים נתקלים בקושי לקבל כספים מחו"ל, אם מחשבון בנק שלהם, חשבון בנק של קרוב משפחה, חשבון בנק של לקוח ו/או ממקורות אחרים - הבנק בישראל מסרב לקבל כספים המגיעים בהעברה בנקאית מחו"ל לחשבון הבנק שלך? אנחנו נעזור לך.

עיכוב ביצוע פס"ד למימוש משכנתא - עדיפות מאזן הנוחות על פני סיכויי הערעור

בפסק דין שנידון לאחרונה בבית המשפט העליון, נדרש בית המשפט לבקשתה של אישה נכה (להלן: "המבקשת") לעכב את ביצועו של פסק הדין שניתן בבית המשפט המחוזי (להלן: "בית משפט קמא"), בו נקבע כי יש לממש את המשכנתא על דירתה של המבקשת (ע"א 2690/17 באלס נ' בנק דיסקונט למשכנתאות בע"מ).

הגבלת חשבון לפי חוק שיקים ללא כיסוי

הפגיעה הקשה המתלווה להגבלה בבנק ישראל, בבנקים ובחברות דירוג האשראי מצדיקה בדיקה מעמיקה של עורך דין לשם בדיקת האפשרויות לביטול הגבלת חשבון, לא כל שכן, כאשר מדובר בהגבלת חשבון עסקי של חברה.

עילות לביטול ערבות אישית

עילה לביטול ערבות תתקיים במקרים מסוימים מאוד והכללים בעיקר מצבים של הפרת חובת הזהירות ותום הלב, חובת הגילוי וחובת אמון החלה על הבנק - להלן סיקור מיוחד בנושא.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.