משרדנו מתמחה בייצוג חייבים, אשר מסיבות כאלה או אחרות, הגיעו למצב של חוסר יכולת לפרוע את חובותיהם ולעמוד בהתחייבויות החודשיות הבסיסיות והם למעשה במצב של חדלות פירעון.
בנסיבות אלה, עורכי דין הוצאה לפועל במשרדנו מלווים את החייבים במהירות וביעילות, לצורך בלימת ההגבלות והעיקולים המוטלים על חשבונות הבנק שלהם, המשכורת ורישיון הנהיגה וכן מסייעים להם לחזור לנהל אורח חיים תקין ומסודר, לעבוד ולכלכל את משפחתם בכבוד.
משרדנו המודע לקשיים הכרוכים בהתנהלות יומיומית מול חובות אלה, יודע להשיג את הפתרונות היעילים והמתאימים ביותר לכל חייב וחייב.
עורכי דין הוצאה לפועל
כמשרד עורכי דין הוצאה לפועל, אנו מנהלים הליכים שונים בשם החייבים:
  • ניהול הליכים משפטיים בפני לשכות הוצאה לפועל לטובת הגנה על חייבים ובכלל זה, הגשת בקשות לאיחוד תיקים בהוצאה לפועל, חקירות יכולת, סגירת תיקים בהוצאה לפועל, בקשות לפשיטות רגל ועוד.
  • הגשת בקשות פשיטת רגל בשם חייבים לטובת איחוד של החובות במגמה להביא לידי סגירת תיקים בהוצאה לפועל לאחר צו הפטר ומחיקת חוב בהוצאה לפועל.
  • גיבוש הסדרים בשם חייבים עם כלל הנושים, לטובת פתיחת "דף חדש", בתקציב מוגדר ומוסכם מראש.
 

 
עורך דין הוצאה לפועל וחדלות פירעון
החוק מאפשר לנושים לבצע גביית חובות מלקוחות ועסקים באמצעים שונים כגון הטלת עיקולים, עיכוב יציאה מהארץ, הגבלות בבנקים ועל רישיון הנהיגה ובמקרים קיצוניים אף מאסר. יחד עם זאת, החוק שומר על איזון בין זכויותיו של הנושה לבין זכויות של חייב ומעניק לו אמצעים להתמודד עם הליכי הגבייה הננקטים כלפיו.
ההתמודדות של החייב מול הליכי הגבייה איננה פשוטה ורצוי להתייעץ עם עו"ד הוצאה לפועל, שידע לסייע להתמודד עם החובות השונים וידע לנתב בין הליכים המשפטיים השונים האפשריים.
במשרדנו, עורכי דין לענייני הוצאה לפועל בעלי הידע, הכלים והניסיון בייצוג החייבים בכל הליך הסדר החובות. במסגרת זו, אנו מטפלים בשלל ההליכים האפשריים במסגרת החוק:
 
ניהול הליכים משפטיים בפני לשכות ההוצאה לפועל השונות לצורך הסדר חובות
משרדנו מסייע בהגשת בקשות להפטר בהוצאה לפועל, לביצוע תשלום של 3% מסך החובות (הליך חדש במקום איחוד תיקים בהוצאה לפועל), במטרה להביא למחיקת חוב בהוצאה לפועל עם מינימום תשלומים ומקסימום רווח שיקומי.
 
הגשת בקשות לצו פתיחת הליכים במסגרת הליך של חדלות פירעון
הליך חדלות הפירעון מאפשר לבעלי חובות בהיקף נמוך של עד 150,000 ש"ח להתנהל מול רשם ההוצאה לפועל ולא בבית משפט. הליך חדלות פירעון של יחיד מתחיל בתקופת בדיקה, במהלכה נבחן מצבו הכלכלי של החייב והתנהלותו לפני הכניסה להליכים ובמהלכם. תקופה זו תחל עם מתן צו פתיחת ההליכים ובמהלכה תחול הקפאת הליכים על החייב תמורת תשלום חודשי אשר ישולם מדי חודש עד מועד הדיון הקבוע. עם תום תקופת הבדיקה תיקבע לחייב תכנית שיקום (תכנית פירעון), אשר עם השלמתה ימחקו חובותיו.
 
גיבוש הסדרים בשם החייב עם כלל הנושים
סעיף 321 לחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, מאפשר לחייב יחיד להגיע להסדר חוב מול הנושים (הגופים ו/או האנשים שהוא חייב להם) ללא הליך חדלות פירעון. זוהי למעשה הזדמנות המוקנית לחייב לפנות לבעל החוב תוך כדי שהוא מוותר על הליך של חדלות פירעון ולהסדיר את חובותיו תוך כדי הגעה לפשרה או הסדר מסוים, משרת בהצלחה את מטרת שני הצדדים.
 
משרד עורכי דין הוצאה לפועל
אנחנו לא מתפשרים על איכות השירות ומנהלים את כל ההליך בשקיפות מלאה. לשם כך, משרדנו מעסיק לא רק עורכי דין הוצאה לפועל בצפון, עורכי דין הוצאה לפועל בקריות ועורכי דין הוצאה לפועל בתל אביב, אלא גם מערך מיומן ומנוסה של רפרנטיות גביה והנהלת חשבונות, המאפשר מעקב ופיקוח הדוק לכל אורך ההליך וערוך לקלוט מספר רב של תיקים. מערך זה מאפשר ללקוחותינו להנות משירות מהיר ומדויק לטיפול בחובות ומהתוצאה המיטבית ביותר – והיא היציאה לדרך חדשה.
משרדנו דורג על ידי חברת הדירוג בי.די.איי כמשרד עורכי דין מוביל בתחום לשנת 2023.
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

גביית חוב מלקוח

משרדנו מתמחה בייצוג וסיוע משפטי לעסקים וחברות לטובת גביית חובות כספיים מלקוחות, פרטיים ועסקיים, בגין מכר או שירותים שקיבלו ואשר מסרבים לשלם עבורו - לחצו כאן לפרטים.

הליך פשיטת רגל בשל משבר הקורונה

משרדנו יודע לפעול בשם של אדם פרטי ו/או בשם של חברה הנתונים בקושי כלכלי, לפנות לבית המשפט ולקבל הגנה משפטית אשר תעצור את כלל הנושים והעיקולים ותאפשר לבעל העסק להמשיך ולהתקיים במגבלות הקיימות, ללא עיקולים וללא הפרעות.

קשיים תזרימים בעקבות הקורונה

אנו נדע לעזור לבעל העסק הנתון בקושי תזרימי אם לטובת בחינת אפשרות שיקום והצלת העסק ואם לטובת נקיטה בהליך של פשיטת רגל.

גביית חוב במגזר החרדי

משרדנו מכיר את המנטליות החרדית ואת אופן התנהלות הגורמים האמורים ומשכך יודע הוא לעשות את הנדרש על מנת להגדיל באופן ניכר את היכולת לקבל את החוב בחזרה, כאשר לטובת העניין ברור כי יש בנמצא חובה לפעול ביעילות ובמהירות.

הוצאה לפועל

בעזרת הוצאה לפועל ניתן לטפל במקרים קיצוניים של קשיים בגבייה, אך נדרש להכיר את מהותה מבנה ואופן פעילותה ולהיעזר בשירותיו של עו"ד המתמחה בתחום זה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.