עו"ד הוצאה לפועל, בנקאות וחיובים

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורואי חשבון, מחלקה ייעודית לה ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בהליכי הוצאה לפועל, גביית כספים מחייבים ובנקאות. משרדנו מייצג מגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים שצדדים שלישיים חייבים להם כספים, לקוחות פרטיים ועסקיים החייבים כספים לצדדים שלישיים, חייבים הנתונים בשלבים שונים של אכיפה, בנקים בארץ ובחו"ל ועוד. משרדנו ידע לנתח היטב את המקרה שלך ובהישען על בקיאות משפטית, כלכלית וחשבונאית לבנות את האסטרטגיה המשפטית הטובה ביותר עבורך, במיומנות, נאמנות וביצירתיות מתחייבת ובשורה התחתונה, לתת לך את הייעוץ הנכון והמתאים ביותר!
 
התמחות המחלקה - 
גבייה עסקית וייצוג זוכים/נושים:
> תביעות כספיות כנגד חייבים, פרטיים וחברות, לרבות הגשת תביעות המבוססות על "הרמת מסך" לשם גביית החוב מהבעלים או מהמנהלים של החברות החייבות.
> ניהול הליכים בפני לשכת ההוצאה לפעול לטובת גביית כספים על סמך המחאות שלא כובדו, פסקי דין, שטרי חוב ועוד.
> הגשת בקשות לפשיטת רגל כנגד חייבים מתחמקים, לרבות נקיטת הליכים לטובת ביטול העברות מרמה שנועדו להבריח נכסים לצדדים שלישיים.
> נקיטת הליכים של פירוק חברות החייבות כספים לעובדים, לספקים או לכל צד שלישי אחר.
> ייצוג בנקים ועסקים גדולים לטובת גביה רחבה של חובות מלקוחות וצדדים שלישיים אחרים לא משלמים.

 
הליכים בשם חייבים:
ניהול הליכים משפטיים בפני לשכת הוצאה לפועל לטובת הגנה על חייבים ובכלל זה, הגשת בקשות לאיחוד תיקים, חקירות יכולת, בקשות לפשיטות רגל ועוד.
הגשת בקשות פשיטת רגל בשם חייבם לטובת איחוד מלא החובות ומתן אפשרות לחייב לנהל חיים נורמליים במגמה להביא לידי הפטר ואיפוס חובות העבר.
גיבוש הסדרים בשם חייבים עם כלל הנושים, לטובת פתיחת "דף חדש" בחיים, בתקציב מוגדר ומוסכם מראש.

 
לטובת מתן מענה מושלם, מפעיל המשרד צוות רחב של מומחים הכולל – עו"ד, רפרנטים ומומחים בנקיטת הליכי הוצאה לפועל, כלכלנים, חוקרים פרטיים, גובים, מעקלים ועוד והכל מתוך מטרה להביא לך הלקוח/ה את התוצאה הטובה ביותר לה אתה מייחל!

צוות המחלקה
בראש מחלקת הגבייה העסקית וייצוג החייבים, ומחלקת הבנקאות והגבייה עומד עו"ד נאהי חמוד ולו מערך שלם של רפרנטיות בעלות עשרות שנות נסיון בתחום:
 
אורלי קסוטובעלת ניסיון של 18 שנים בתחום הבנקאות, הוצאה לפועל וכינוס נכסים. באמתחתה ניסיון רב של ניהול מערך מלא של שימור לקוחות ועבודה שוטפת מול גופים מוסדיים גדולים וגופים פרטיים שונים ומגוונים, וכן ניסיון בעבודה שוטפת מול בנקים למשכנתאות, מימוש נכסים, שיווקם ומכירתם. טיפולה של אורלי, לשם גביית החובות בתיקים שבטיפולה, כולל הכנת בקשות ו/או תגובות המוגשות ללשכות הוצאה לפועל, נקיטת הליכים מבצעיים במסגרת תיק ההוצאה לפועל, ניהול משא ומתן עם החייבים ועריכת הסדרים עימם לסילוק חובותיהם. הטיפול הנ"ל כולל גם התנהלות יומיומית מול נציגי לקוחות המשרד, מעקב ופיקוח על קבלני חוץ לרבות חוקרים, מוסרים ומעקלים.
 
רינה מזרחי - בעלת ניסיון בתחום ההוצאה לפועל ובתי משפט מזה 15 שנה, בתחום הבנקאות ולקוחות פרטיים. במסגרת עבודתה מתנהלת רינה, באופן שוטף, מול לקוחות המשרד המוסדיים והפרטיים השונים, על מנת לקדם את הגביה בתיקים שבטיפולה. טיפולה בתיקי ההוצאה לפועל כולל, נקיטת שלל ההליכים האפשריים נגד החייבים, וכן הגשת בקשות ו/או תגובות לפי הצורך, וכן ביצוע פעילות יצירתית נגד החייבים שלהם נפתח תיק איחוד, כגון הגדלת צווי התשלומים בתיק והזמנת חייבים לחקירות יכולת בפני רשמי ההוצל"פ, כדי להביאם לסילוק חובם ולצורך כך דואגת, מבעוד מועד, לקבל מידע על החייבים מחוקרים, המסייע בניהול החקירה בפני הרשם.
 
קתי ליוברסקי - בעלת ניסיון של 10 שנים בתחום הבנקאות וההוצאה לפועל, בטיפול בתיקי לקוחות מוסדיים ופרטיים. במהלך עבודתה מטפלת בתיקי הלקוחות, החל מהכנת מכתבי התראה, הוצאת כתבי תביעה, עיקולים זמניים, קבלת פסקי דין והכנת בקשות ו/או תגובות לפי הצורך, עיכובי יציאה מהארץ, הסכמים, ניהול מו"מ מול חייבים. העבודה השוטפת שהיא מבצעת כוללת הפעלת ההליכים האפשריים והמתאימים, במסגרת תיק ההוצאה לפועל, כדי להביא את החייבים לסילוק החוב, זאת בצד ניהול משא ומתן עימם להסדרת חובותיהם. קתי מתנהלת מול הזוכים שתיקים בטיפולה באופן יומיומי ובשיתוף פעולה מלא, וכן מול ספקי עבודה למיניהם לרבות מוסרים, מעקלים וחוקרים, הכל על מנת ליעל ולשפר את הליכי גביית החובות מהחייבים.
 
דורית נבון - עובדת מזה 22 שנים בייצוג זוכים פרטיים ומוסדיים. הטיפול בתיקי ההוצאה לפעול שהיא מבצעת, כולל כל הפעולות הנחוצות לשם גביית החובות, החל מפתיחת התיק, דרך נקיטת הליכים מבצעיים שונים ומגוונים במסגרת התיק עד לסילוק החוב. במהלך השנים, צברה ניסיון עשיר ביותר, בטיפול בתיקי ההוצאה לפועל למיניהם - ביצוע פסקי דין, ביצוע שטרות, מימושי משכונות ועוד. טיפולה של דורית בתיקים כולל התנהלות מול גופים ציבוריים וחברות מסחריות לצורך קידום הטיפול בגביית החוב, וזאת בנוסף לניהול התיק בלשכת ההוצאה לפועל, אגב התמודדות עם חייבים אשר נמצאים באיחוד תיקים, בהליך פש"ר או שניתנו נגדם צווי תשלומים, שנעשית לעתים על סמך מידע מחקירות שמתקבלות אודות החייבים.
 
זקוק לסיוע וייצוג של עורך דין הוצאה לפועל מהשורה הראשונה?
אל תחכה, התקשר אלינו עכשיו ואנו נקדם עניינך ללא דיחוי!

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

גביית חוב מלקוח

משרדנו מתמחה בייצוג וסיוע משפטי לעסקים וחברות לטובת גביית חובות כספיים מלקוחות, פרטיים ועסקיים, בגין מכר או שירותים שקיבלו ואשר מסרבים לשלם עבורו - לחצו כאן לפרטים.

הליך פשיטת רגל בשל משבר הקורונה

משרדנו יודע לפעול בשם של אדם פרטי ו/או בשם של חברה הנתונים בקושי כלכלי, לפנות לבית המשפט ולקבל הגנה משפטית אשר תעצור את כלל הנושים והעיקולים ותאפשר לבעל העסק להמשיך ולהתקיים במגבלות הקיימות, ללא עיקולים וללא הפרעות.

קשיים תזרימים בעקבות הקורונה

אנו נדע לעזור לבעל העסק הנתון בקושי תזרימי אם לטובת בחינת אפשרות שיקום והצלת העסק ואם לטובת נקיטה בהליך של פשיטת רגל.

גביית חוב במגזר החרדי

משרדנו מכיר את המנטליות החרדית ואת אופן התנהלות הגורמים האמורים ומשכך יודע הוא לעשות את הנדרש על מנת להגדיל באופן ניכר את היכולת לקבל את החוב בחזרה, כאשר לטובת העניין ברור כי יש בנמצא חובה לפעול ביעילות ובמהירות.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.