מאת:

ייצוג עסקים וסיוע משפטי לטובת גביית חובות מלקוחות

נכון להיום יש בישראל עסקים רבים המוצאים עצמם מול שורה ארוכה של לקוחות, פרטיים ו/או עסקים אחרים, החייבים להם כספים בגין מכר או שירותים אשר קיבלו, אולם אותם לקוחות מסרבים לשלם את חובם. בחלק מהמקרים מדובר בלקוחות אשר הוצאו להם חשבוניות בגין חובם ובחלק אחר יצאו חשבונות ו/או שלא יצא דבר, פרט לרישום בהנהלת חשבונות בדבר חוב. בחלק אחר של המקרים יש בנמצא שיקים אשר חוללו ולא כובדו על ידי מושך ההמחאה והניסיונות של בעל העסק לגבות את אותן המחאות לא הניבו תוצאות. בחלק גדול של המקרים לקוחות הודיעו לבנקים על ביטול שיקים ובחלק אחר של המקרים השיק חזר מהבנק כאי סיפוק מספיק.

אנו מטפלים הן במצב בו יש לך, בעל העסק, צ'קים שלא כובדו וכן במצבים המצריכים הגשת תביעות כנגד הלקוחות החייבים, עד לגביה בפועל. יתרה מזאת, בחלק נכבד של המקרים החייב נמנע מלשלם את הכסף אם בשל העדר יכולת ממש ואם מטעמי "קורונה" ו/או נימוקים אחרים, וזאת למרות יש לו את היכולת לשלם או משום שהוא מעדיף לשלם לאחרים. מה שברור הוא כי עסקים רבים נכנסים לקשיי תזרים וזאת רק בגלל שקיימים חובות של לקוחות המסרבים לשלם ולא אחת קורה גם כי עסקים אלו קורסים לבסוף. מצב הדברים האמור יוצר בעיות קשות בקרב עסקים הנמצאים במצוקה כספית ומשכך מחובתם לפעול במהירות ובעוצמה כנגד הגורמים החייבים להם כסף. למהירות הפעולה חשיבות מכרעת משום שהימנעות מפעולה מהירה עלולה להוביל למצב בו החייב משלם לאחרים וזאת למרות שיש לו את היכולת לשלם גם לך. כמו כן, קורה לעתים כי החייב מבריח נכסים, מעלים כספים ומבצע פעולות אשר יקשו בהמשך הדרך על גביית החובות, ומכאן כי יש לפעול במיידי ובמהירות על מנת למנוע ממנו לעשות כן.
 
כיצד אנחנו נוכל לסייע לך בעניין?
למשרדנו המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, מחלקת גבייה מתוחכמת ואגרסיבית היודעת לפעול על פי חוק לטובת גביה איכותית ומהירה. אנו יודעים לעשות כל שנדרש על מנת לגבות את החובות המגיעים לך אם באמצעות ההוצאה לפועל ואם באמצעות הגשת תביעות כספיות. לטובת האמור אנו יודעים לנקוט במיידי בהליכים מהירים כמו הטלת עיקולים, עיכובי יציאה מהארץ ועוד שורה של מהלכים אשר יש בהם כדי לפתור לך את הבעיה. לשם כך משרדנו מחובר למערכת ההוצאה לפועל באופן ממוחשב וכן למאגרי מידע נוספים, מפעיל חוקרים פרטיים ועושה הכל על מנת לתת לך בעל העסק מענה מושלם. מחלקת הגביה של משרדנו מורכבת הן מעורכי דין המומחים בגביה והן מפקידות הוצאה לפועל וביחד אנו יודעים להביא לך את התוצאה הרצויה. אנו נעשה הכל במהירות ובמינימום עלות, מתוך הבנה כי הזמן פועל לחובתך וכי אין בנמצא כל ברירה פרט לפניה בהולה לטובת גביה. בכל רגע נתון אנו מטפלים בשורה ארוכה של תיקי הוצאה לפועל עבור לקוחות עסקיים ומוסדיים כמו בנקים, כך שכל ההתנהלות שלנו מתבצעת בשקיפות, בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר הנקבעים על ידי הבנקים. אי לכך, אתה הלקוח תדע בכל רגע נתון היכן תיקך עומד, מה נגבה ומה מגיע לך ואנו נפעל לטובת העברת כספי הגביה לזכותך ללא דיחוי!

פנה אלינו כעת ונקדם הנדרש בהקדם, התקשר כעת לעו"ד אלי דורון: 054-4251054  

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הליך פשיטת רגל בשל משבר הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע לפעול בשם של אדם פרטי ו/או בשם של חברה הנתונים בקושי כלכלי, לפנות לבית המשפט ולקבל הגנה משפטית אשר תעצור את כלל הנושים והעיקולים ותאפשר לבעל העסק להמשיך ולהתקיים במגבלות הקיימות, ללא עיקולים וללא הפרעות.

קשיים תזרימים בעקבות הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

אנו נדע לעזור לבעל העסק הנתון בקושי תזרימי אם לטובת בחינת אפשרות שיקום והצלת העסק ואם לטובת נקיטה בהליך של פשיטת רגל.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.