מאת:

הגשה וניהול תביעות כספיות בסיוע עו"ד יוצא משרד המשפטים ורשויות מס

הגשת תביעה כספית כנגד פלוני אלמוני על ידי עו"ד העוסק בהגשת תביעות כספיות, מחייבת בקיאות ייחודית של עו"ד המתמחה ממש בהגשת תביעות כספיות - זוהי התמחות של ממש. על תביעה שכזו להיות בנוייה באמצעות עו"ד המתמחה בהגשת תביעות כספיות באופן המשלב הן בקיאות משפטית טהורה המחייבת הצגת התשתית העובדתית בצורה סדורה, בהירה ומשכנעת והן בקיאות חשבונאית כלכלית, במובן זה, שהסכומים הנתבעים במסגרת כתב התביעה על ידי עורך הדין המתמחה בהגשת תביעות כספיות, יהיו מבוססים וכאלה הנתמכים במסמכים ו/או בתחשיבים ו/או בטיעונים נוספים, אשר יש בהם כדי לשכנע את בית המשפט כי עסקינן בתביעה מבוססת ומוצקה, אשר יש להתייחס אליה ברצינות ולא כאל תביעת סרק מנופחת, דוגמת רבות אחרות.
 
בניית אסטרטגיה משפטית חכמה
תביעה כספית מבוססת המוגשת על ידי עו"ד המתמחה בדין אזרחי ובהגשת תביעות כספיות, חייבת להיות מושתתת על אסטרטגיה משפטית חכמה, אותה נקבע מראש, כזו שלוקחת בחשבון את כל החלופות האפשרויות ובכלל זה את מכלול האינטרסים של הלקוח לרבות אינטרסים הנוגעים בהתמשכות ההליך, מצבו הכלכלי של התובע, יכולתו להתנהל ממושכות או לא ועוד. תביעה אסטרטגית חכמה צריכה להעביר לבית המשפט ולנוגעים בדבר את המסרים המתחייבים ובמקרים המתאימים אף לתת לנתבעים להבין, כבר בשלבים הראשונים של התיק, כי נכון וחכם יהיה מצדם להביא את התיק לידי סיום מהיר, מבלי שבית משפט יצטרך לשמוע את העדים ו/או לכתוב במקרה פסק דין. תביעה נכונה, המוגשת על ידי עו"ד מומחה בתביעות כספיות, צריכה להציף תשתית עובדתית כזו שתיתן לבית המשפט ולנתבעים להבין כי ככל שהתיק יקודם וככל שההליכים המשפטים ימשכו, כך מצבם ירע ומשכך נכון וחכם יהיה להביא לידי נטרול החשיפה בשלבים מוקדמים.
 
עו"ד המתמחה בהגשת התביעה הכספית צריך לבנות אסטרטגיה רוחבית, כזו שתיתן לנתבע להבין כי עצם ניהול התביעה אינו פועל לטובתו ומשכך עליו לעשות כל שנדרש על מנת לבלום את כדור השלג במהירות האפשרית. תביעה כספית חכמה חייבת להבהיר לנתבעים ולמעורבים האחרים כי שלב ההידברות ובזבוז הזמן תם וכי עתה התובע קיבל החלטה ממשית למצות את הדין עם הנתבעים אחת ולתמיד וכי לטובת העניין, הוא יעשה את הנדרש, עד תום, לטובת הוצאת הצדק אל האור ומיצוי הדין עם הנתבע וכי לטובת העניין כל האמצעים החוקיים מקדשים את המטרה.
 
ניהול תביעות כספיות גדולות ומורכבות
משרדנו, המורכב מעורכי דין, כלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, בקיא בניהול תביעות כספיות שונות ומורכבות, גדולות לצד קטנות, עבור מגוון רחב של לקוחות, אם לקוחות פרטיים ואם לקוחות ציבוריים ואחרים. למשרדנו הניסיון הממשי בטיפול במאות תביעות שכאלה, במקצועיות נטולת פשרות, כשזו מבוססת הן על הבנה משפטית של עו"ד המומחים בהגשת תביעות כספיות והן על יכולת כלכלית וחשבונאית מוכחת, המושתתת על עו"ד ורו"ח להם בקיאות כלכליות וחשבונאית המאפשרת להם לבנות תחשיבים כלכליים מבוססים התומכים בטענות של הפסד, אובדן רווח וכדומה. אנו נדע לטול מהלקוח את פרטי המקרה ובהסתמך על מגוון הנתונים הקונקרטיים להגיש בשמו תביעה איכותית ומשכנעת ביותר, כזו שתדע למקסם את המצב ולהביא ללקוח מקסימום תוצאה במינימום זמן.
 
משרדנו כואב את כאבו של הלקוח ורגיש לו - ברגע בו הלקוח בחר בנו, בעייתו הופכת להיות הבעייה שלנו. משרדנו מבין את הקושי בפניו עומד כל לקוח שעה בה עומדת לזכותו עילת תביעה, אם כתוצאה מהפרת התקשרות חוזית ואם מסיבה אחרת. משרדנו מבין את מגבלת הזמן שבתביעות שכאלה ואת האילוץ הכספי הגלום בהם. משרדנו  מודע לכך כי בחלק גדול של המקרים, הצד התובע פחות נזיל מהצד הנתבע וכי הצד הנתבע הוא זה שמנצל את הפער, בניסיון למשוך זמן ו/או בניסיון לגרוף לכיסו כספים לא לו. משרדנו ידע לנטרל זאת ולגרום לנתבע להבין כי כללי המשחק השתנו וכי עתה אנו אלה שמנהלים את המשבר ולא להפך.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע לך בנושא?
משרדנו מורגל בניהול מאבקים עיקשים ואגרסיביים ובמקביל יודע לנהל מו"מ מתון וממלכתי, כל מקרה לגופו - אנו יודעים לווסת את העוצמה הנדרשת בהתאם לאינטרסים של כל לקוח. משרדנו מסוגל להתמודד משפטית עם כל גורם, גדול כקטן, וידוע הוא כמי שיעשה כל שניתן על פי דין על מנת לקדם את עניינו של הלקוח. משרדנו הינו משרד יצירתי, המורכב משורה של מומחים, וביחד נדע להביא לטובת עניינך מגוון עורכי דין מומחים מתוך המשרד, כך שלטובת בניית אסטרטגיה נכונה וההליך עצמו, נהפוך כל אבן לטובת ביסוס טענותיך. משרדנו מודע לכך כי בחלק גדול של המקרים לתובע אין את היכולת לממן עלויות משפטיות כבדות משקל ומשכך, משתית הוא, במקרים המתאימים, את שכר טרחת משרדנו גם על מרכיב של אחוזים מהתוצאה. אנו נעשה כל שנדרש על מנת שאתה הלקוח תצא מרוצה ביותר מהנעשה על ידינו - אנו נעשה הכל על מנת להפוך אותך לשגריר שלנו, ככזה שיצא מרוצה וככזה הממליץ עלינו בפני כל גורם רלוונטי.
 
לטובת העניין נעמיד את כל המשאבים ונזיז את כל הכוחות, הכל לטובת הניצחון שלך...
פנה אלינו עתה ועד מהרה תיווכח כי עניינך מטופל על ידי הגורמים הנכונים ביותר וכי התוצאה הטובה בדרך אלייך!
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

3.9 ע"י 11 גולשים

עשוי לעניין אתכם

פסק דין חשוב של ביהמ"ש העליון בתביעת רשלנות מקצועית של רואה חשבון

מאת: אלי דורון, עו"ד

לאחרונה ניתן בבית המשפט העליון פסק דין חשוב בנוגע לתביעת רשלנות מקצועית כנגד רואה חשבון, הקובע מהו סטנדרט התנהגות ראוי ומצופה מרואה חשבון ומתי התנהגות זו מהווה הפרה של חובות רואה החשבון כלפי לקוחו.

תביעה נגד מפעל הפיס - חוק ההתיישנות

מאת: אלי דורון, עו"ד

האם בקשה לסעד זמני המוגשת ללא תביעה עיקרית, עוצרת את מרוץ ההתיישנות? בית המשפט העליון קבע לאחרונה, כי בקשה לסעד זמני שהוגשה ללא תביעה עיקרית, ואף לא הוגשה תביעה תוך 7 ימים מיום הבקשה, אינה עוצרת את מרוץ ההתיישנות ואין לייחס לה משמעות כלשהי במישור זה.

מי רשאי לעסוק בגידול קנאביס מסחרי?

מאת: אלי דורון, עו"ד

הרפורמה בתחום הקנאביס הרפואי נכנסה לתוקף ב- 2019 וסללה את הדרך ליזמים, המעוניינים לגדל קנאביס בהיקף מסחרי, ברמה גבוהה ובכפוף לדרישות תקן מחמירות.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.