העברת חסכונות מבנקים בחו"ל לבנקים בישראל

עבדת באפריקה או במדינה אחרת בחו"ל ועתה לא מאפשרים לך להכניס את הכסף לישראל?
חסכת כסף בבנק בגרמניה / שוויץ ועתה הבנק הישראלי לא מאפשר להעביר הכספים לישראל?

אפשר לנו להתנהל עבורך מול הבנק בישראל, לטובת הסדרת הנדרש בחוקיות ובשקיפות! 

 
ישראלים רבים מעתיקים את מרכז חייהם לאפריקה, אסיה ומדינות אחרות בעולם לטובת עבודה האמורה להניב שכר העולה על המקובל בישראל. אלה עוברים לחו"ל לטובת משרה בתנאים משתנים וחלקם אף לעבודה בתנאים קשים, כך שחלק גדול מהם מותירים את משפחתם בישראל ומגיעים לארץ לביקורים כאלה ואחרים. הלכה למעשה, אותם ישראלים נאלצים לשלם מחיר כבד, אם ברמה האישית ואם ברמה המשפחתית, על מנת שיוכלו לפרנס את משפחתם בכבוד ולחסוך סכום כסף אשר יסייע להם בבניית עתידם ועתיד בני ביתם. מה שמחזיק את אותם הישראלים העובדים בחו"ל, הוא התגמול והעובדה כי הם מצליחים לחסוך כספים, כאשר הבנקים המקובלים על רבים מהם ואשר אליהם מנותבים כספי החיסכון - ממוקמים בשוויץ, גרמניה, הונג קונג ועוד. הבעייה מתעוררת, לא אחת, כאשר מבקשים הם להעביר חלק מחסכונותיהם לישראל, אם במהלך עבודתם בחו"ל ואם לאחר שהחליטו לסיים את עבודתם בחו"ל ולחזור לישראל. אותם ישראלים מוצאים את עצמם עומדים בפני מערכת הבנקאות הישראלית כשזו מסרבת לאפשר להם להעביר את הכסף לארץ, אם מסיבות מובנות ואם מסיבות אחרות, תוך התעלמות מכך שעסקינן בכספים אשר נחסכו  בעמל רב.
 
משרדנו מתמחה בטיפול בבעיות מסוג זה...
משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, חלקם יוצאי רשויות מס ו/או משרד המשפטים – מתמחה בטיפול בבעיות מסוג זה ומסוגל להביא לידי פתרון מוצלח, תוך שמירה על עקרונות של חוקיות ושקיפות מלאה. אנו נדע לפעול אל מול המערכת הבנקאית ולהציג בפניה את עמדתנו המשפטית ו/או להתייחס לסטטוס המשפטי הנכון והמלא של הלקוח, הכל לטובת קבלת אישור המערכת הבנקאית הישראלית לקבלת אותם כספים והעברתם לישראל. אנו נפעל במיידי לטובת הסדרת הנדרש מול המערכת הבנקאית, לרבות קבלת אישורים חוקיים לשם העברת הכסף לישראל.
 
התקשר אלינו עתה ואנו נפעל במיידי לטובת קידום המתחייב - חייג עכשיו לעו"ד אלי דורון, 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

הפטר על חוב מזונות - פסק דין תקדימי

פס"ד תקדימי וחשוב זה קבע כי בתנאים מסוימים ניתן ליתן הפטר לחוב מזונות בהליך פש"ר או חדל"פ

השיטה היעילה לגביית חובות מלקוחות

בעולם העסקי, כמעט כל עסק או גוף מסחרי, נתקל מפעם לפעם בתופעה של לקוחות, החייבים בתשלום על התמורה בגין השירות או המוצר שסופקו להם. תהליך גביית חוב על פי דין נעשית בהדרגה, 'מהקל אל הכבד', תוך הפעלת סנקציות בחומרה מתגברת על החייב על מנת לכפות את פירעון החוב.

הדרכים לטיפול בגביית חובות לעסק שלך

חובות כספיים הינם תופעה אשר כמעט כל עסק בישראל נתקל בה במהלך פעילותו העסקית השוטפת. חובות כספיים אשר אינם מטופלים ונאכפים, עלולים לגרום לעסק לאובדן הכנסות של ממש ופגיעה בתזרים המזומנים וניהול העסק באופן תקין.

מתן תגמול נוסף לנושה פעיל

בית משפט העליון חרג מכלל השוויון המנחה את הליך חדלות הפירעון האוסר בין היתר העדפת נושים, בכך שקבע בפסק דין מרן שנושה פעיל המסייע לבעל התפקיד באיתור מקורות כספיים של חדל הפירעון, מעשיר את קופת הנשייה ומהווה חלק ממיקסום הקופה, מגיע לו תגמול נוסף מעבר לשאר הנושים, זאת בתנאים מסוימים.

מכתב התראה מעו"ד ככלי לגבייה יעילה

על מנת לייעל את הליכי הגבייה, נהוג לשלוח מכתב התראה לחייב שמטרתו להתריע על פתיחת תיק בהוצאה לפועל כנגדו. שליחת המכתב עשויה להוביל לשיפור בהליך הגבייה במספר אופנים.

עיקול חשבון בנק

הוצאת צו עיקול על חשבון הבנק הינו כלי גבייה מרכזי ושכיח העומד לרשות הנושים, המאפשר להם להפעיל לחץ על החייב, ובכך להביא להשבת החוב בהקדם. מלבד צו עיקול קיימים כלים נוספים העומדים לרשותם ולכן מומלץ להיעזר בייעוץ משפטי.

טענות ההגנה כלפי בנק שתובע חובות כספיים

קיימים שני אפיקים לתביעת חוב מצד בנק, ואלה תלויים בסכום החוב ומאפייניו. לכל אחד מן האפיקים יתרונות וחסרונות הן עבור הבנק והן עבור החייב. על החייב לבדוק את הכדאיות של ניהול ההליך ואף מומלץ כי החייב יגיע לפשרה מול הבנק ולפתור את המחלוקת בדרכי שלום ולהשיג אישור לפריסת החוב בתשלומים.

גביית חובות יעילה ואפיקטיבית

הסיכוי לגבות חובות מחייבים הולך וקטן עם חלוף הזמן ממועד היווצרות החוב ועד לתחילת הליכי גבייתו. עם זאת, מדובר בהליך חיוני שנועד לשמור על זכויותיו של בעל העסק או הנושה ולהביא לפירעון החוב מחד, ומאידך, מאפשר לחייב הידברות מסוימת עם הזוכה ולעיתים אף פריסת תשלום החוב בהתאם ליכולתו הכלכלית.

חובות כספיים והדרכים להתמודד עמם

אנשים פרטיים ובעלי עסקים נוטים להיקלע לחובות כספיים. נדרשת בחינה מדוקדקת של גובה החובות, כושר ההשתכרות, ההוצאות הקיימות, סוגי הנושים וזהותם והיקף הנכסים - על מנת להחליט על הדרך הטובה ביותר להתמודדות ולגיבוש תוכנית מסודרת למחיקת החובות והתחלת פרק חדש בחיים.

שירות פתיחת חשבון בנק בחו"ל

חוסר הוודאות הכלכלית אשר נלווה לשינויי החקיקה המתהווים בישראל גורם לישראלים רבים להרהר בדבר הצורך בפתיחת חשבון בנק בחו"ל אליו יוכלו להעביר את כספם. בין אם מדובר ביחידים (עצמאיים או שכירים) ובין אם מדובר בתאגידים, בנקים זרים רבים מנגישים בשנים האחרונות את האפשרויות לפתיחת חשבונות בנק בחו"ל עבור קהל יעד ישראלי ופותחים עבורו את שעריו.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.