העברת חסכונות מבנקים בחו"ל לבנקים בישראל

עבדת באפריקה או במדינה אחרת בחו"ל ועתה לא מאפשרים לך להכניס את הכסף לישראל?
חסכת כסף בבנק בגרמניה / שוויץ ועתה הבנק הישראלי לא מאפשר להעביר הכספים לישראל?

אפשר לנו להתנהל עבורך מול הבנק בישראל, לטובת הסדרת הנדרש בחוקיות ובשקיפות! 

 
ישראלים רבים מעתיקים את מרכז חייהם לאפריקה, אסיה ומדינות אחרות בעולם לטובת עבודה האמורה להניב שכר העולה על המקובל בישראל. אלה עוברים לחו"ל לטובת משרה בתנאים משתנים וחלקם אף לעבודה בתנאים קשים, כך שחלק גדול מהם מותירים את משפחתם בישראל ומגיעים לארץ לביקורים כאלה ואחרים. הלכה למעשה, אותם ישראלים נאלצים לשלם מחיר כבד, אם ברמה האישית ואם ברמה המשפחתית, על מנת שיוכלו לפרנס את משפחתם בכבוד ולחסוך סכום כסף אשר יסייע להם בבניית עתידם ועתיד בני ביתם. מה שמחזיק את אותם הישראלים העובדים בחו"ל, הוא התגמול והעובדה כי הם מצליחים לחסוך כספים, כאשר הבנקים המקובלים על רבים מהם ואשר אליהם מנותבים כספי החיסכון - ממוקמים בשוויץ, גרמניה, הונג קונג ועוד. הבעייה מתעוררת, לא אחת, כאשר מבקשים הם להעביר חלק מחסכונותיהם לישראל, אם במהלך עבודתם בחו"ל ואם לאחר שהחליטו לסיים את עבודתם בחו"ל ולחזור לישראל. אותם ישראלים מוצאים את עצמם עומדים בפני מערכת הבנקאות הישראלית כשזו מסרבת לאפשר להם להעביר את הכסף לארץ, אם מסיבות מובנות ואם מסיבות אחרות, תוך התעלמות מכך שעסקינן בכספים אשר נחסכו  בעמל רב.
 
משרדנו מתמחה בטיפול בבעיות מסוג זה...
משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, חלקם יוצאי רשויות מס ו/או משרד המשפטים – מתמחה בטיפול בבעיות מסוג זה ומסוגל להביא לידי פתרון מוצלח, תוך שמירה על עקרונות של חוקיות ושקיפות מלאה. אנו נדע לפעול אל מול המערכת הבנקאית ולהציג בפניה את עמדתנו המשפטית ו/או להתייחס לסטטוס המשפטי הנכון והמלא של הלקוח, הכל לטובת קבלת אישור המערכת הבנקאית הישראלית לקבלת אותם כספים והעברתם לישראל. אנו נפעל במיידי לטובת הסדרת הנדרש מול המערכת הבנקאית, לרבות קבלת אישורים חוקיים לשם העברת הכסף לישראל.
 
התקשר אלינו עתה ואנו נפעל במיידי לטובת קידום המתחייב - חייג עכשיו לעו"ד אלי דורון, 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

העברת כסף מחו"ל לישראל עקב הקורונה

משרדנו יפעל בשמך בדיסקרטיות מלאה לטובת הבאת כספים והפקדתם בחשבון בנק בישראל בתקופת משבר הקורונה בחוקיות ובשקיפות, במהירות ובמינימום עלות - כל הפרטים כאן.

העברת כסף מחשבון בנק בחו"ל לישראל בימי הקורונה

משרדנו ידע להתנהל בשמך מול המערכת הבנקאית ו/או כל גוף נדרש אחר, לשכות משפטיות של בנקים, קציני ציות ועוד, לטובת הבטחת העברת כספים מחו"ל לישראל באופן המתיישב עם הוראות בנק ישראל.

התנהלות מול בנק בישראל המסרב לקבל כסף המועבר מחו"ל

משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים מול בנקים בישראל המסרבים לקבל העברות בנקאיות של כספים, המועברות מחשבון בנק בחו"ל לחשבון הבנק של הלקוח בישראל - לחצו כאן לפרטים.

העברת חסכונות עבודה מחו"ל

ישראלים רבים עוברים לחו"ל לטובת עבודה במדינה זרה – שם מאמינים הם כי ניתן יהיה להרוויח יותר מכפי שהם מרוויחים בישראל ובכך לשדרג את עצמם ואת משפחתם.

ייצוג חייב בהליך פשיטת רגל

המציאות העסקית בה אנו חיים והתרבות העסקית הקלוקלת בה אנו מתנהלים, חושפת ישראלים רבים, במיוחד אנשי עסקים אך גם שכירים, לקושי תזרים המגיע לא אחת לכדי אי יכולת פירעון ממשית המצדיקה קבלת החלטה אמיצה ונכונה בדבר הכרזה על פשיטת רגל.

ייצוג תושבים זרים מול הבנקים בישראל

ייצוג תושבים זרים אשר הבנק הישראלי מסרב לאפשר להם לפעול בחופשיות בחשבון הבנק הישראלי שבבעלותם וזאת בסיוע עו"ד ורו"ח מומחים בדיני בנקאות ובדיני מס הכנסה ישראלי ובין לאומי, יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים.

קשיים בהעברת כספים לבנק בישראל

ישראלים רבים נתקלים בקושי לקבל כספים מחו"ל, אם מחשבון בנק שלהם, חשבון בנק של קרוב משפחה, חשבון בנק של לקוח ו/או ממקורות אחרים - הבנק בישראל מסרב לקבל כספים המגיעים בהעברה בנקאית מחו"ל לחשבון הבנק שלך? אנחנו נעזור לך.

עיכוב ביצוע פס"ד למימוש משכנתא - עדיפות מאזן הנוחות על פני סיכויי הערעור

בפסק דין שנידון לאחרונה בבית המשפט העליון, נדרש בית המשפט לבקשתה של אישה נכה (להלן: "המבקשת") לעכב את ביצועו של פסק הדין שניתן בבית המשפט המחוזי (להלן: "בית משפט קמא"), בו נקבע כי יש לממש את המשכנתא על דירתה של המבקשת (ע"א 2690/17 באלס נ' בנק דיסקונט למשכנתאות בע"מ).

הגבלת חשבון לפי חוק שיקים ללא כיסוי

הפגיעה הקשה המתלווה להגבלה בבנק ישראל, בבנקים ובחברות דירוג האשראי מצדיקה בדיקה מעמיקה של עורך דין לשם בדיקת האפשרויות לביטול הגבלת חשבון, לא כל שכן, כאשר מדובר בהגבלת חשבון עסקי של חברה.

עילות לביטול ערבות אישית

עילה לביטול ערבות תתקיים במקרים מסוימים מאוד והכללים בעיקר מצבים של הפרת חובת הזהירות ותום הלב, חובת הגילוי וחובת אמון החלה על הבנק - להלן סיקור מיוחד בנושא.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.