פתיחת חשבונות בנק בארץ ובעולם

המערכת הבנקאית, נכון להיום, מגלה לא אחת חשדנות רבה כלפי אלה המבקשים לפתוח חשבונות בנק. החשדנות נובעת מקנסות ענק אשר הוטלו על חלק מהבנקים בעולם וממערך של ההסכמים הבין-לאומים עליהם חותמים מדינות רבות, כחלק מגמה גלובלית להילחם בעבירות ע"פ חוק איסור הלבנת הוןעבירות מס והון שחור, ככלל. יחד עם זאת ולמרות החשיבות הרבה אותה יש לייחס להוראות החוק הרלוונטיות, נראה, לפחות בחלק מהמקרים, כי המערכת הבנקאית דורשת מעצמה ומלקוחותיה הרבה מעבר למה שהחוק דורש מאלה, מה שבסופו של יום מעמיד, לא אחת, את הלקוח בפני דרישות בנקאיות אותן אין באפשרותו לקיים. כך יוצא, שהמערכת הבנקאית, נכון להיום, מעדיפה להתרחק מכל לקוח או כל פעולה הנראית ולו בסבירות נמוכה כבעייתים. המערכת הבנקאית מעדיפה, נכון להיום, שלא לפתוח חשבונות למי שאינו נראה תקין בסבירות המגיע לכדי 100%.

נכון להיום הבנקים חשדנים, הבנקים פגועים, הבנקים כפופים לרגולציה העלולה לחשוף אותם לחבויות וקנסות ענק, כך שפשוט לא כדי להם ובצדק, לקחת סיכונים. קנסות שהוטלו על בנקים שנחשדו כחורגים מהרגולציה ערערו את אותם בנקים ו/או מנהליהם ויצרו נזקים אשר בסופו של יום, הביאו את המערכת הבנקאית לאותה מידת חשדנות מתוארת. יחד עם זאת ולמרות החשדנות האמורה, אנשים זקוקים לחשבונות בנקים, אם לטובת העברת כספים מחו"ל לארץ, אם לטובת התנהלות עסקית אחרת ואם למגוון רחב של טעמים חוקיים אחרים, כך שסירוב לא מוצדק של הבנק לאפשר פתיחת חשבון עלול לפגוע קשות ביכולתו של פלוני להתנהל בצורה סבירה ו/או למנוע ממנו לעשות שימוש חוקי בכסף החוקי המופקד היום בחשבון בנק כזה או אחר בשוויץ, גרמניה או כל מדינה אחרת בעולם.

כאן נכנס לתמונה משרדנו...

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, ניסיון רב בכל הקשור בניהול מגעים מול המערכת הבנקאית ובהצגת מלא האסמכתאות הנדרשות על פי דין לטובת הבטחת פתיחת חשבונות בנק בארץ או בעולם. למשרדנו היכולת והידע להתנהל נכונה בפני הבנק ולהמציא לו, במקצועיות הרצויה, את שבאמת נדרש לטובת הבטחת שקיפות וחוקיות. משרדנו ידע, לנטרל דרישות לא מתאימות, כאלה שאין בהן ממש ואין הן מבוססות על הנדרש על פי דין.

התקשר עתה ותן לנו לדאוג לעניינך! חייג עכשיו לעו"ד אלי דורון, 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

העברת כסף מחו"ל לישראל עקב הקורונה

משרדנו יפעל בשמך בדיסקרטיות מלאה לטובת הבאת כספים והפקדתם בחשבון בנק בישראל בתקופת משבר הקורונה בחוקיות ובשקיפות, במהירות ובמינימום עלות - כל הפרטים כאן.

העברת כסף מחשבון בנק בחו"ל לישראל בימי הקורונה

משרדנו ידע להתנהל בשמך מול המערכת הבנקאית ו/או כל גוף נדרש אחר, לשכות משפטיות של בנקים, קציני ציות ועוד, לטובת הבטחת העברת כספים מחו"ל לישראל באופן המתיישב עם הוראות בנק ישראל.

התנהלות מול בנק בישראל המסרב לקבל כסף המועבר מחו"ל

משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים מול בנקים בישראל המסרבים לקבל העברות בנקאיות של כספים, המועברות מחשבון בנק בחו"ל לחשבון הבנק של הלקוח בישראל - לחצו כאן לפרטים.

העברת חסכונות עבודה מחו"ל

ישראלים רבים עוברים לחו"ל לטובת עבודה במדינה זרה – שם מאמינים הם כי ניתן יהיה להרוויח יותר מכפי שהם מרוויחים בישראל ובכך לשדרג את עצמם ואת משפחתם.

ייצוג חייב בהליך פשיטת רגל

המציאות העסקית בה אנו חיים והתרבות העסקית הקלוקלת בה אנו מתנהלים, חושפת ישראלים רבים, במיוחד אנשי עסקים אך גם שכירים, לקושי תזרים המגיע לא אחת לכדי אי יכולת פירעון ממשית המצדיקה קבלת החלטה אמיצה ונכונה בדבר הכרזה על פשיטת רגל.

ייצוג תושבים זרים מול הבנקים בישראל

ייצוג תושבים זרים אשר הבנק הישראלי מסרב לאפשר להם לפעול בחופשיות בחשבון הבנק הישראלי שבבעלותם וזאת בסיוע עו"ד ורו"ח מומחים בדיני בנקאות ובדיני מס הכנסה ישראלי ובין לאומי, יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים.

קשיים בהעברת כספים לבנק בישראל

ישראלים רבים נתקלים בקושי לקבל כספים מחו"ל, אם מחשבון בנק שלהם, חשבון בנק של קרוב משפחה, חשבון בנק של לקוח ו/או ממקורות אחרים - הבנק בישראל מסרב לקבל כספים המגיעים בהעברה בנקאית מחו"ל לחשבון הבנק שלך? אנחנו נעזור לך.

עיכוב ביצוע פס"ד למימוש משכנתא - עדיפות מאזן הנוחות על פני סיכויי הערעור

בפסק דין שנידון לאחרונה בבית המשפט העליון, נדרש בית המשפט לבקשתה של אישה נכה (להלן: "המבקשת") לעכב את ביצועו של פסק הדין שניתן בבית המשפט המחוזי (להלן: "בית משפט קמא"), בו נקבע כי יש לממש את המשכנתא על דירתה של המבקשת (ע"א 2690/17 באלס נ' בנק דיסקונט למשכנתאות בע"מ).

הגבלת חשבון לפי חוק שיקים ללא כיסוי

הפגיעה הקשה המתלווה להגבלה בבנק ישראל, בבנקים ובחברות דירוג האשראי מצדיקה בדיקה מעמיקה של עורך דין לשם בדיקת האפשרויות לביטול הגבלת חשבון, לא כל שכן, כאשר מדובר בהגבלת חשבון עסקי של חברה.

עילות לביטול ערבות אישית

עילה לביטול ערבות תתקיים במקרים מסוימים מאוד והכללים בעיקר מצבים של הפרת חובת הזהירות ותום הלב, חובת הגילוי וחובת אמון החלה על הבנק - להלן סיקור מיוחד בנושא.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.