מאת:

העברת חסכונות מעבודה בחו"ל, מחשבון בנק בחו"ל לבנק בישראל

ישראלים רבים עוברים לחו"ל לטובת עבודה במדינה זרה – שם מאמינים הם כי ניתן יהיה להרוויח יותר מכפי שהם מרוויחים בישראל ובכך לשדרג את עצמם ואת משפחתם. חלק מאותם אנשים אוחזים השכלה אקדמאית (מהנדסים וכדומה) וחלקם האחר לא; חלקם עוברים למדינות מערביות מתקדמות וחלקם היותר גדול, עוברים למדינות באפריקה, סין, רוסיה, אסיה ועוד. 
 
שם במדינה זרה, אותם אנשים עובדים על פני שנים, בחלק גדול מהמקרים בלי המשפחה, שנים על גבי שנים והכל מתוך אמונה כי החסכונות שלהם והכספים השוטפים אותם הם מרוויחים, יעזרו להם לקדם את מצבה הכלכלי של משפחתם, תאפשר לה לתן לבני המשפחה הנותרים בארץ או בחו"ל תנאים טובים יותר, תאפשר לילדים ללמוד, לרכוש במועד המתאים דירה ועוד ועוד. הבעיה היא שאותם ישראלים, בעת חזרתם לישראל, מוצאים את עצמם, לא אחת, עומדים בפני מערכת בנקאית ישראלית קשוחה, כזו שמרימה עליהם קשיים לא סבירים ולא נכונים, בדבר העברת הכסף מחו"ל לישראל. אותה מערכת בנקאית, אולי בשל ההיסטריה העולמית סביב נושא הכספים הלא מדווחים ו/או כתוצאה מסיבת אחרות, מקשה בחלק גדול מהמקרים והלכה למעשה מעמידה את אותם ישראלים חוזרים בפני מצב בו הם פשוט לא יכולים להביא את הכספים שנחסכו על ידם, מהבנק בחו"ל לבנק בישראל. אותו ישראלי, מוצא את עצמו עם חסכון חייו בחו"ל, חסכון שנצבר על ידו בעמל רב ועתה הבנק הישראלי לא מאפשר לו להביא את הכסף לארץ, כאשר בחלק גדול מהמקרים ההתנהלות הבנקאית אינה מבוססת על הנמקות משפטיות ממשיות, אלא על טעמים אחרים הנובעים מאי הבנת המצב המשפטי, אי הבנת הסטטוס של הלקוח המבקש להעביר כספים ואם מסיבות רבות אחרות.
 
משרדנו ידע לפתור עבורך את הבעיה...
משרדנו ידע לנתח את המצב המשפטי והעובדתי בצורה מלאה, שקופה ונכונה, לבנות את האסטרטגיה המשפטית הנדרשת ובשורה התחתונה – להתנהל מול המערכת הבנקאית בשקיפות ובחוקיות – כך שבסופו של יום, המערכת הבנקאית תשתכנע כי אין בנמצא כל סיבה שלא לקבל את חסכונות הישראלי החוזר, תאפשר לישראלי לפתוח חשבון בנק בישראל, ככול ואין לו כזה ולהביא לידי כך שהישראלי יוכל לעשות בישראל שימוש בכספים המועברים לישראל, אם לטובת רכישת דירה ואם לטובת מטרה אחרת. תן לנו להסדיר עבורך את הנדרש מול המערכת הבנקאית, בחוקיות ובשקיפות!

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הפטר על חוב מזונות - פסק דין תקדימי

מאת: אלי דורון, עו"ד

פס"ד תקדימי וחשוב זה קבע כי בתנאים מסוימים ניתן ליתן הפטר לחוב מזונות בהליך פש"ר או חדל"פ

השיטה היעילה לגביית חובות מלקוחות

מאת: אלי דורון, עו"ד

בעולם העסקי, כמעט כל עסק או גוף מסחרי, נתקל מפעם לפעם בתופעה של לקוחות, החייבים בתשלום על התמורה בגין השירות או המוצר שסופקו להם. תהליך גביית חוב על פי דין נעשית בהדרגה, 'מהקל אל הכבד', תוך הפעלת סנקציות בחומרה מתגברת על החייב על מנת לכפות את פירעון החוב.

הדרכים לטיפול בגביית חובות לעסק שלך

מאת: אלי דורון, עו"ד

חובות כספיים הינם תופעה אשר כמעט כל עסק בישראל נתקל בה במהלך פעילותו העסקית השוטפת. חובות כספיים אשר אינם מטופלים ונאכפים, עלולים לגרום לעסק לאובדן הכנסות של ממש ופגיעה בתזרים המזומנים וניהול העסק באופן תקין.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.