הקמת חברה בקפריסין - סיוע וליווי מקצועי

משרדנו פעיל שנים רבות בתחום המיסוי והעסקאות הבינלאומיות - מטעם זה הקמנו סניף מיוחד בקפריסין המעניק מענה מקצועי ויסודי לאנשי עסקים.

קפריסין, הנהנת משיעורי מס חברות נמוכים בהשוואה לישראל (10% בלבד) ומפטור ממס על דיבידנד ורווחי הון נוספים – הינה מדינה מתוקנת ומאורגנת, הפועלת על פי סטנדרטים אירופאים עדכניים. משכך, כמו גם מטעמים עסקיים אחרים, ישראלים רבים, להם התנהלות מחוץ לגבולות המדינה, מצאו בקפריסין מענה לצרכיהם העסקיים הבינלאומיים, תוך ניצול חוקי ושקוף של ההטבות הגלומות בשכנתנו קפריסין. משרדנו ייסד את שלוחתו הקפריסאית, מתוך מטרה לתת לאנשי עסקים ישראלים המבקשים להרחיב את פעילותם הבינלאומית ולהקים חברה בקפריסין, מענה מקצועי ממשי, תוך השענות על מגוון האמנות למניעת כפל מס עליהם חתומה קפריסין – אם אל מול ארה"ב ואם אל מול מדינות האיחוד, רוסיה ואחרות.

כיצד נוכל לסייע גם לכם בהקמת חברה בקפריסין?

שלוחת קפריסין של משרדנו ממוקמת בבירת האי, ניקוסיה, המרוחקת מישראל פחות משעת טיסה אחת. סניפינו בקפריסין פועל בשיתוף פעולה עם רואי חשבון, נאמנים וכלכלנים קפריסאיים. המשרד מייצג שורה ארוכה של חברות ציבוריות ופרטיות כמו גם אנשי עסקים פרטיים, ישראלים ובין-לאומיים, אשר מצאו בקפריסין יעד נוח לניהול עסקיהם הבינלאומיים, בשקיפות ובאופן המתיישב עם הוראות החוק הישראלי. למשרדנו שבקפריסין צוות משפטי מיומן ומקצועי, דובר השפה האנגלית והיוונית, הפועל לטובת מתן חוות דעת משפטיות, אם בשפה האנגלית ואם בשפה היוונית, באשר לדין הקפריסאי העדכני.

השירותים הניתנים על ידי משרדנו בקפריסין רבים מגוונים:

  • הקמת מבנים בינלאומיים בקפריסין.
  • קידום נאמנויות ו/או עסקאות בינלאומיות.
  • שרותי ניהול ודירקטוריון.
  • הנהלת חשבונות.
  • בנקאות בינלאומית וקפריסאית.
  • עסקאות רכש וקומבינציה בתחום הנדל"ן, בקפריסין ומחוצה לה.
  • חוות דעת משפטיות על הדין הקפריסאי במגוון רחב של נושאים: דיני חברות, דיני נאמנויות, דיני בנקאות, דיני משפחה, מקרקעין ועוד.

    מעוניינים להקים חברה או עסק בקפריסין? פנו אלינו כעת ונשמח לסייע לכם כנדרש לאורך כל הדרך.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

קניה, מכירה ומיזוג של משרדי ייעוץ מס

מייצגים רבים כיום מבינים כי משרד גדול יותר יאפשר להם להשקיע יותר בתקציב פרסום, להתפנות לטובת מפגשי שיווק ולנקוט בפעולות נוספות לטובת השבחת פועלם, מה שדוחף אותם לפעול לטובת הגדלת עסקם והגדלת המנגנון באמצעותם הם פועלים, לטובת שמירה על הקיים ו/או הגדלת שורת הרווח ו/או לטובת הקמת סביבת עבודה נוחה ותואמת את המצב.

הסכמי שותפות בין מייצגים

משבר הקורונה משפיע בין השאר גם על עולם המייצגים, רואי חשבון ויועצי מס - ניסיוננו מראה כי מייצגים רבים פועלים בימים אלה לטובת ביצוע עסקאות של מיזוג בין משרדם למשרדי מיצגים אחרים.

מכירת מניות בחברה פרטית

מכירת מניות בחברה פרטית הינה פעולה מקובלת המבוצעת כדבר שבשגרה, גם בימים של פעילות כלכלית רגילה וגם בתקופות של משבר, דוגמת הקורונה - איך עושים זאת נכון? קראו כאן.

עורך דין חברות

עורך דין חברות יכול לסייע לך בהקמת חברה וניהול תקין של חברה קיימת - למשרדנו מחלקה עיסקית לניהול חברות מהצד המשפטי ומהצד הפיננסי - קרא כאן עוד בנושא.

ליווי ועריכת הסכמים מרחוק

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמים וחוזים באמצעים טכנולוגיים מרחוק בליווי עורכי דין וכלכלנים מומחים, מרכיב קריטי במציאות המסחרית של ימינו ובייתר שאת בתקופת משבר כמו הקורונה - לחצו כאן לפרטים.

ליווי עסקי לעולים חדשים

משרדנו מתמחה בליווי וייעוץ עסקי חכם לטובת הקמה של עסק בריא בישראל, תוך ניצול מרבי של הוראות החוק ושל ההטבות הניתנות לכל עולה חדש.

ייצוג משפטי לחברות ענק גדולות במשק

למשרדנו הניסיון, הידע והיכולת ללוות משפטית חברות ענק, חברות גדולות וחברות מובילות במשק הישראלי, פרטיות או ציבוריות, וזאת בשורה של תחומים משפטיים מובילים.

הבראת עסק/חברה בקושי תזרימי

למשרדנו ידע והתמחות ספציפית בהבראה של חברות, שיפור תוצאתם העסקית, סיוע בהתמודדות עם חייבים, בנקים, ספקים וחובות ובניהול משברים ו/או תהליכים אשר יש בהם כדי להציל את העסק ולהחזיר את המפתחות לבעליו במהירות האפשרית, בבריאות וחוסן כלכלי מרבי.

עסקים ברומניה

לרומניה כללים, מנטליות, שיטות עבודה ומארג עסקי משלה. כל אלה מחייבים התנהלות זהירה ומפוקחת מצד המשקיע הישראלי וזאת על מנת לשמר את ההשקעה, להבטיח קבלת הנדרש במחירים הנכונים ולמנוע גנבות או מהלכים לא תקינים על אדמת רומניה.

רכישה/התמזגות עם פרקטיקה קיימת

מקצוע ראיית החשבון ויעוץ המס אינם נעשים יותר קלים. ההפך הוא הנכון, התחרות גדלה, המחירים יורדים, מוסר התשלומים פגום, לקוחות כיום פחות נאמנים מבעבר, משרדי ראיית חשבון גדולים קולטים עבודה שבעבר הייתה נחלת הקטנים, רשות המס מצפה מהמייצגים לעשות יותר מבעבר, החשיפה המקצועית של המייצגים גדלה, עלויות השכר והשכירות גדלות - בקיצור, לא חיים קלים.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים