קפריסין מהווה יחד אטרקטיבי לבעלי עסקים המבקשים לרשום ולהקים חברה. הסיבה נעוצה הן בהצטרפותה של קפריסין לאיחוד האירופי והן למדיניות המיסוי המטיבה, המונהגת במדינה.
משרדנו פעיל שנים רבות בתחום המיסוי הבינלאומי ומעניק שירותים משפטיים מקומיים בסניף המשרד בקפריסין הנוגעים להקמת חברה.
 
הקמת חברה בקפריסין – סיוע וליווי מקצועי
קפריסין, הנהנת משיעור מס חברות מהנמוכים בעולם ומפטור ממס על דיבידנד ורווחי הון נוספים. משכך, כמו גם מטעמים עסקיים אחרים, אנשי עסקים ויזמים רבים מצאו בקפריסין מענה לצרכיהם העסקיים הבינלאומיים, תוך ניצול חוקי ושקוף של ההטבות הגלומות במדינה.
 
למשרדנו סניף מקומי בקפריסין המעניק לחברות ואנשי עסקים המבקשים להרחיב את פעילותם הבינלאומית את האפשרות להקים חברה בקפריסין, מתן ליווי משפטי שוטף, ייצוג מול הגופים המנהליים במדינה, תוך תכנון מס מתאים.  כל זאת, תוך הישענות על מגוון האמנות למניעת כפל מס עליהם חתומה קפריסין עם ארה"ב, בריטניה ומדינות אחרות באיחוד האירופי.
 
כיצד נוכל לסייע גם לכם בהקמת חברה בקפריסין?
כמשרד בינלאומי יש באפשרותנו לסייע ללקוחותינו בכל עסקיהם הבינלאומיים וצרכיהם העסקיים.
סניף המשרד בקפריסין ממוקם בבירת האי, ניקוסיה, המרוחקת מישראל פחות משעת טיסה אחת. למשרדנו שבקפריסין צוות משפטי מיומן ומקצועי, דובר השפה האנגלית והיוונית, הפועל לטובת מתן חוות דעת משפטיות, אם בשפה האנגלית ואם בשפה היוונית, באשר לדין הקפריסאי העדכני.
 
משרדנו מעניק ייעוץ משפטי במגוון רחב של תחומים בנושאים הבאים:
  • הקמת מבנים בינלאומיים בקפריסין
  • קידום נאמנויות ו/או עסקאות בינלאומיות
  • שרותי ניהול ודירקטוריון
  • שירותי מזכירות חברה
  • שירותי בנקאות בינלאומית וקפריסאית והנהלת חשבונות
  • עסקאות רכש וקומבינציה בתחום הנדל"ן, בקפריסין ומחוצה לה
  • חוות דעת משפטיות על הדין הקפריסאי במגוון רחב של נושאים: דיני חברות, דיני נאמנויות, דיני בנקאות, דיני משפחה, מקרקעין ועוד.
  • ליווי בהליכי ליטיגציה ובוררויות
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

הקמת עסק תאום בחו"ל בעקבות המלחמה

החלטתם אסטרטגית להקים עסק בחול? עסק אשר ידע לייצר את ההכנסות אותם אתם מבקשים לייצר בימים בהם מדינת ישראל מושבתת כתוצאה ממלחמה ו/או בכלל להקים עסק בחול אשר ידע לעשות את מה שהם יודעים לעשות בישראל, כך תעשו זאת נכון.

העברת כספים מחו"ל בזמן מלחמה

בעת העברת כספים מחול לישראל מומלץ לבדוק תחילה כי הכספים המצויים בחשבון הבנק הזר הם "לבנים" וכי יש בידיכם את כל האישורים המעידים על כך והיה ויש בנמצא בעיה ו/או היה ואין בידך אסמכתאות ו/או היה והכספים "שחורים" אזי נכון לטפל בעניין מבעוד מועד, עוד בטרם תעביר את הכספים לישראל, לטובת הבטחת קליטת הכספים בישראל בחוקיות ובשקיפות וללא מעצורים מצד הרשויות ו/או הבנקים.

רילוקיישן לקפריסין בגיל פרישה

קפריסין הינה אחד היעדים האטרקטיביים לביצוע רילוקיישן בגיל פרישה. יחד עם זאת, כדאי לדעת כי ביצוע רילוקיישן בגיל פרישה הינו מורכב יותר, בעיקר בשל העובדה כי לרוב האנשים בגילאים אלו משולמת פנסיה, ריביות או דיבידנדים שמקורם בישראל וכן רבים מחזיקים בנכסים שונים, בהם נכסי מקרקעין.

שינויים בחברה נשלטת זרה ובחברת משלח יד זרה

משרד האוצר פרסם תיקונים בענין מיסוי חברה נשלטת זרה וחברת משלח זרה, במסגרת המשך הרפורמה במיסוי הבינלאומי. מומלץ להיערך בהתאם, שכן לאחר כניסתם לתוקף של התיקונים עלולה להיווצר חבות מס משמעותית נוספת עבור ישראלים המחזיקים בחברות זרות אשר טרם השינוי היו פטורות ממס בישראל.

ניהול חשבון בנק בחו"ל בספרי החשבונות

חברות רבות אשר מנהלות פעילות עסקית מחוץ לישראל או כאלה שמחפשות נתיב השקעתי נוסף, נזקקות לחשבון בנק בבנקים בחו"ל. רצוי לנהל רישום מדויק של חשבון הבנק במערכת הנהלת חשבונות, על מנת להיות שקופים מול מערכת המס הישראלית.​

תושב ישראל לצרכי ביטוח לאומי

בדומה למס הכנסה, שאלת מקום התושבות של היחיד משמעותית ביותר גם בכל הנוגע לביטוח הלאומי. כיצד מוגדר 'תושב ישראל' לפי החוק ומהם המבחנים האובייקטיבים והסובייקטיביים, הקובעים את מרכז החיים של האדם ותושבותו.

הטבות מס לתושב חוזר ותיק

על מנת לעודד את אזרחי ישראל לחזור ולמדינתם בשנת 2008 אושרה רפורמת מס מקיפה, שעיקרה מתן הטבות מס לתושבים חוזרים ולתושבים חוזרים ותיקים...

תכנון השלכות מס לפני רילוקיישן

שוקלים לעשות רילוקיישן לחו"ל? - כך תתכננו את השלכות המס הנובעות מהמעבר

החשיבות בהכנת הצהרת הון יזומה לתושבים חוזרים ועולים חדשים

מומלץ לכל תושב חוזר ותיק או עולה חדש, להכין "הצהרת הון יזומה" בצירוף כלל המסמכים המאמתים, כדי לקבע את ההון אשר נצבר בחו"ל, כאשר על הון זה לא חלו דיני המס בישראל בעת צבירתו בשל היותם "תושבי חוץ"...

תכנית למתן תמריצי מס לעובדי ענף ההייטק שחוזרים לישראל

שר האוצר אביגדור ליברמן ושרת המדע אורית פרקש הכהן הכריזו לאחרונה על כוונתם לקדם תוכנית שמטרתה לעודד עובדים בענף ההיי-טק שעזבו לחו"ל לשוב לישראל באמצעות הענקת הטבות מס שונות באמצעות הוראת שעה שתחול למשך תקופה מתוכננת של שנתיים:

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.