מאת:

מישהו משמיץ אותך? אנו נסייע לך משפטית כנדרש!

המציאות בה אנו חיים כרוכה בלא מעט השמצות, הוצאת לשרון הרע, פרסומים שקריים ו"הדלפות" של נתונים שגויים ולא נכונים, כאלה שיש בהם כדי לפגוע באחרים, אם ברמה האישית ואם ברמה העסקית, אם בדרך מפורשת ואם בדרך עקיפה. התחרות במדינתנו גדלה במגוון תחומים ובפועל יש בנמצא כאלה העושים רבות, לפעמים ברמה היום-יומית לטובת הכפשות של חבריהם למקצוע ו/או של גורמים אחרים, לרבות יריבים עסקיים ו/או יריבים במישורים חברתיים אחרים, מה שבסופו של יום מסב לגורמים המושמצים נזק תדמיתי וממוני.

פגיעה תדמיתית
הפגיעה התדמיתית יכול ותהא מיוחסת לפעילות עסקית כזו או אחרת, אם ברמת טיב השירות, אם ברמת טיב המוצר ואם ברמות רבות ומגוונות אחרות ויכול ותהא זו - מופנית כלפי אדם ספציפי, סגולותיו, תכונותיו, אופיו, יושרו, שמו הטוב ועוד. כנגד אותם גורמים המפיצים כזבים, יש לפעול משפטית, באמצעות עו"ד המתמחה בתביעות הוצאת לשון הרע. כנגד אלה יש למצות את הדין באמצעות עו"ד אזרחי מומחה בתחום הוצאת לשון הרע ולגרום למזיק, על סמך הליכים משפטים מוצקים, להצטער משפטית על שהפיצו כזב ו/או על מעשיהם ולגרום להם לשלם על אותה התנהלות. הליך מסוג זה חשוב משום שיש בו כדי להרתיע את אותו גורם מפיץ ואחרים מלחזור בעתיד על עוולתו זו. בנוסף, יש בהליך זה, כדי לפצות את הנפגע בגין העוול שנגרם לו. בנוסף, יש בהליך המשפטי כדי לתקן את העוול שנגזרם לניזוק, בדרך של פרסום פסיקת בית משפט לפיה, לדוגמא, אותו גורם מפיץ, פעל ממניעים זרים ומשכך, עליו לפצות את הגורם הנפגע.
 

כיצד אנו יכולים לסייע בנושא?
משרדנו, מורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, חלקם יוצאי רשויות המס, אשר להם התמחות ובקיאות ייחודית בניהול משפטים בתחום של הוצאת לשון הרע. עו"ד ממשרדנו המתמחים בתביעות הוצאת לשון הרע, בקיאים בפסיקה העדכנית, בתחשיבים האפשריים, בהערכת הנזק, בראיות הנדרשות ובאופן איסופן, כמו גם בהוראות החוק הרלוונטיות, הכול לטובת חשיבה מקורית ומתן מענה מנצח. לשון אחר, למשרדנו הכלים הראיתיים, החוקרים והמשפטנים הראויים, המתמחים בדיני קניין רוחני, לטובת תקיפת אותם גורמים מפיצים והוצאת האמת והצדק לאור. אשר על כן, משרדנו, ישמח באם תיתן לנו את הזכות לטפל בעניינך .
 
התקשר אלינו עתה וניכנס לפעולה מיידית! עו"ד אלי דורון 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

העתקת תמונות ותכנים באינטרנט

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בטיפול משפטי והתגוננות בפני תביעות שעניינן העתקת תמונות ותכנים באינטרנט ו/או הפרת זכויות יוצרים, על ידי צוות עורכי דין מנוסים בתחום.

רישום סימני מסחר והגנה כנגד מפרים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

סימן מסחרי הינו אמצעי חשוב ביותר לטובת מיתוג וקידום מוצר, שירות ועוד, ומשכך חשוב וראוי לרשום אותו בצורה נכונה, כסימן הנמצא בבעלות ממציאו. רישום הסימן המסחרי מבטיח את הבעלות של הלקוח בסימן ומאפשר לו לעשות בו שימוש באופן בלעדי ובכלל זה, להשתמש בו לטובת פרסום פועלו, לבדל אותו מאחרים, למכור אותו, להשכיר אותו וכו'.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.