מאת:

שירות המתנת עורך דין מומחה בפליליים, יוצא רשויות אכיפת החוק, בשדה התעופה בן גוריון, ללקוחות החוששים להיעצר בשדה עם נחיתתם בארץ, ע"י משטרת ישראל ו/או גוף חוקר אחר

לא אחת יוצא כי משטרת ישראל ו/או חקירות מס הכנסה ו/או גופים חוקרים אחרים בישראל מעוניינים לעצור ו/או לחקור אדם שנמצא מחוץ לישראל דרך קבע ו/או לתקופה קצרה. בנסיבות שכאלה הגוף החוקר, המבקש לתפוס אדם הנמצא מחוץ לישראל, מזין את מחשבי משטרת הגבולות בדבר הצורך לעכב את אותו גורם והמערכת כולה תחכה לאותה "טעות" או נקודת זמן בה אכן הגורם המבוקש יגיע לארץ.

משכך עם קליטת המחשבים במשטרת הגבולות, כי אכן אותו אדם "מבוקש" נחת בשדה התעופה בן גוריון, מופעל מנגנון משטרתי בשדה התעופה וכתוצאה מכך האדם נתפס עם יציאתו מהמטוס ו/או עם ניסיונו לחצות את משטרת הגבולות ו/או בעת בדיקת הדרכונים ו/או בשלבים אחרים הקודמים ליציאתו מהשדה ובמקביל מוזמנים חוקרים נוספים, אם מהמשטרה ואם מרשויות אחרות, המנהלים את החקירה בגינה הגורם נדרש. המיקום הספציפי בו יבקשו לעזור או לעכב את הנוחת בשדה התעופה הינו פונקציה של מספר פרמטרים דוגמת המודיעין שהיה או לא היה קיים קודם לכן, עילת המעצר, סוג העברה, האם האדם נדרש רק לחקירה או שמא רוצים לאפשר לו תחילה להגיע למזוודה ולתפוס אותו כאשר המזוודה בחזקתו ועוד.

מערכת אכיפת החוק, משטרת ישראל, משטרת הגבולות וגופים ישראלים אחרים, מנוסים ומתוחכמים מאוד בתחום - המערכות הממוחשבות מתוחכמות, יכולת המעקב מפותחת ויעילה, כל זאת לצד ניסיון של שנים הבא להתמודד עם חשיפות טרור וכו' מיושמים על ידי המשטרה וכל אלה ממונפים לטובת איתור ומעצר של גורמים מבוקשים, אותם המשטרה מבקשת לחקור, לעצור, לאסור וכדומה. כך יוצא שאנשים, אם כאלה שנדרשו מפורשות לחקירה ואם אחרים שכלל לא יודעים כי הנם נדרשים לזו, מוזנים בתוך מערך הבקרה והמחשוב של משטרת הגבולות וזאת לפעמים על פני שנים ארוכות, בהנחה כי בשלב זה או אחר אותו גורם נדרש יעשה מהלך וינסה להיכנס לישראל. למדינה סבלנות רבה והמערכת הממוחשבת אינה "שוכחת". 
ואכן, קורה לא אחת, כי בהגיע "מבוקש" שכזה לשדרה התעופה בן גוריון, מופעלת במקום המשטרה. בנקודת זמן זו ה-"מבוקש" לכוד, לא יכול להיכנס אבל גם לא יכול לצאת. זה מעוכב במקום ונילקח לחדר חקירות ו/או למתקן אחר, תלוי בסוג העבירה, לטובת חקירה ונקיטה בהליכים אשר המטרה של מרביתם היא להרשיע את אותו אדם ולהכניסו לכלא. בנקודת זמן זו, זכאי העצור לדרוש לפגוש עורך דין מטעמו, אולם הלכה למעשה, עד שימצא עו"ד מתאים ועד שזה יגיע ו/או עד שאותו עו"ד יבין על מה החקירה ומה החשיפה - החקירה נגד העצור, לא אחת, מסתיימת כאשר הטעויות נעשו, העדויות נגבו, הנזק הראייתי התגבש ומעורבותו המאוחרת של עורך הדין רחוקה מלסייע...

 

כאן בדיוק משרדנו יכול לעזור!

משרדנו מורכב מעורכי דין אשר בעברם ייצגו את רשויות אכיפת החוק. אנו מתמחים בייצוג נחקרים הנעצרים או מעוכבים או נתפסים בשדה התעופה ו/או בכל גבול אחר, בשמירה על זכויותיהם, במתן הנחיות לעצור ובהתנהלות משפטית מיידית אל מול הגוף החוקר, הכל במטרה למנוע כל מעצר ו/או במטרה למנוע מהלקוח לפעול באופן העלול להסב לו נזק ראייתי ו/או חקירתי. אנו עושים כן, בהתאם להוראות החוק והדין הישראלי. משכך, בשעה בה ישראלי חושש להגיע לארץ, משרדנו יידע ללמוד מפי הלקוח בעודו בחו"ל, על חששו והסיבות לחשש ולשם כך יכולים אנו לקבל מהלקוח מידע במספר ערוצים בטוחים ו/או בדרך של קיום פגישה עם הלקוח מחוץ לגבולות ישראל.


על סמך המידע המתקבל נעריך את מידת החשיפה, נפעל לטובת גיבוש אסטרטגיה משפטית נכונה ובמקביל נבהיר ללקוח כיצד עליו לנהוג היה וייעצר בכניסה למדינה. חשוב מכך, עו"ד בכיר ממשרדנו, הבקיא בדין הפלילי ובמקרה הלקוח, ימתין ללקוח בשדה התעופה ו/או בגבול ממש, מוכן לכל התפתחות, כך שהיה וזה ייעצר או יעוכב, נדע אנו עו"ד המתמחים בדין הפלילי, להגיע לחדר החקירות שבשדה התעופה בן גוריון או לכל חדר חקירות אחרת, לפגוש הלקוח, להתנהל מול החוקרים ולהבטיח כי הנזק ועוגמת הנפש יהיו מינימליים.
.

אל תקח סיכונים מיותרים - התקשר אלינו עתה, לפני שתגיע ארצה!
נתאם מולך הנדרש, נחכה לך בשדה התעופה ונבטיח מינימום פגיעה בך או במי מטעמך.

צור קשר עכשיו עם עו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

עבירות סמים בצה"ל

מאת: אלי דורון, עו"ד

צה"ל נוקט בעמדה מחמירה כלפי עבירות סמים ומטפל בהן באופן רחב באמצעות אכיפה, מניעה וענישה. לפיכך מדיניות הענישה בצה"ל הינה מחמירה וכוללת בדרך כלל מאסר בפועל. העזרות בליווי משפטי מקצועי יכולה לחסוך במקרים רבים חודשי מאסר ממושכים ורישום פלילי המכתים את החייל לתקופה ממושכת בחייו האזרחיים.

ערעור פלילי

מאת: אלי דורון, עו"ד

לכל אדם ישנה הזכות להגשת ערעור על פסק הדין שהתקבל בגינו ו/או על חומרת העונש. כמו כן, ניתן להגיש ערעור על החלטת פסק הדין בערכאת ערעור, אך זכות זו נתונה לשיקול בית המשפט. מומלץ להיוועץ עם עורך דין ליטיגציה, על מנת שיסייע בכל ההליך.

התנאים למשפט חוזר - סיפורו של רומן זדורוב

מאת: אלי דורון, עו"ד

עריכת משפט חוזר משמעה ניהול ההליך המשפטי מהתחלה והוכחה חוזרת באמצעות ראיות את העובדות הנטענות בכתב האישום. לאור זאת, לא בנקל מורה בית המשפט על עריכת משפט חוזר, אלא הדבר נעשה במקרים נדירים במיוחד.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.