מאת:

בכל משפט קיים שלב בחינת הראיות מטעם התובע ומצד ההגנה אשר נחשב לבורג מרכזי בתהליך קבלת פסן הדין ולמעשה רוב חלקי המשפט נעים סביב הראיות שמוצגות במהלך המשפט עצמו. בשנת 1971 חוקק חוק פקודת הראיות המגדיר אילו סוגי ראיות ניתן להציג כנגד אדם קבילות בבית המשפט ואילו לא. משרדי חקירות פרטיות מהווים גורם לאיסוף ראיות איכותיות במגבלת החוק אשר יכולות להכריע משפט תוך הצגת ראיות מוחשיות אשר מציגות מקרים באופן ברור ואמין לשופט.
 

מתי משרד חקירות יכול להיות שימושי?

אמנם חוק פקודת הראיות מגביל את סוג הראיות שניתן להציג בבית משפט תוך רצון לשמור על זכויות הבסיס של אזרחי מדינת ישראל אך חוקר פרטי מיומן יוכל להשיג את מבחר רחב של ראיות קבילות כגון צילומים סתר של עובדים אשר חשודים בגניבה מעסק או בהטרדות עובדים אחרים. צילומים של דורשים לקבלת אחוזי נכות כאשר בפועל אין שום נכות והמטרה של התובע היא לזכות בפיצויים מחברות הביטוח השונות. חוקרים פרטיים יכולים לסייע באיתור חשבונות בנק זרים בתביעות רכוש בין בני זוג או הצגת צילומי סתר של אחד הצדדים מבצע בגידה במשפט גירושין. שימוש בחומר ראייתי איכותי שחוקר פרטי יוכל להשיג עבורך הוא איתור מטרידים על ידי איתור מספר טלפון גם של שיחות חסויות וגם צילום והקלטות של המטריד עצמו. במספר דוגמאות פשוטות ניתן להבין את חשיבות המידע המהימן שמשרד חקירות יכול לספק לך בכל מהלך משפטי על מנת שתיק האיות שעורך הדין שלך יגבש יהיו איכותי יותר ולא ישאיר מקום לספק.
 

כיצד שוכרים שירותי חקירה פרטית?

בישראל קיימים עשרות משרדי חקירות בעלי רישיון מוסמך מטעם לשכת החוקרים הפרטיים ומשרד המשפטים. בכל פניה למשרד חקירות תהיו בטוחים כי פרטי המקרה שלכם וחומר הראיות שנאסף במהלך החקירה יישאר חסוי ולא יועבר לאף גורם ללא אישור שלכם מתוקף אמנת חוקרים פרטיים אשר מחויבים לשמור על חיסיון מלא או לא לקבל על עצמם חקירה במידה והם מכירים את המעורבים בעניין. תהליך החקירה יכול להמשך גם מספר חומרים עד לאיסוף ראיות משכנעות מספיק בהתאם למורכבות התיק שיש לבנות בהמלצת משפטנים מומחים, אך הסבלנות תשתלם בהליך משפטי קצר ומועיל כאשר היד שלכם היא העליונה.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

עבירות סמים בצה"ל

מאת: אלי דורון, עו"ד

צה"ל נוקט בעמדה מחמירה כלפי עבירות סמים ומטפל בהן באופן רחב באמצעות אכיפה, מניעה וענישה. לפיכך מדיניות הענישה בצה"ל הינה מחמירה וכוללת בדרך כלל מאסר בפועל. העזרות בליווי משפטי מקצועי יכולה לחסוך במקרים רבים חודשי מאסר ממושכים ורישום פלילי המכתים את החייל לתקופה ממושכת בחייו האזרחיים.

ערעור פלילי

מאת: אלי דורון, עו"ד

לכל אדם ישנה הזכות להגשת ערעור על פסק הדין שהתקבל בגינו ו/או על חומרת העונש. כמו כן, ניתן להגיש ערעור על החלטת פסק הדין בערכאת ערעור, אך זכות זו נתונה לשיקול בית המשפט. מומלץ להיוועץ עם עורך דין ליטיגציה, על מנת שיסייע בכל ההליך.

התנאים למשפט חוזר - סיפורו של רומן זדורוב

מאת: אלי דורון, עו"ד

עריכת משפט חוזר משמעה ניהול ההליך המשפטי מהתחלה והוכחה חוזרת באמצעות ראיות את העובדות הנטענות בכתב האישום. לאור זאת, לא בנקל מורה בית המשפט על עריכת משפט חוזר, אלא הדבר נעשה במקרים נדירים במיוחד.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.