חושב/ת על גירושין? מחלקת המשפחה של משרדנו לשירותך
גירושים הינם הליך לא נעים - מדובר בהליך שנכון יהיה לנקוט בו רק אם באמת אין ברירה. השאיפה צריכה להיות שמירה על המשפחה וניסיון ממשי לתקן את הניתן ולהימנע מהליך זה. רק אם באמת הגעתם למסקנה לפיה "הגיעו מים עד נפש" וכי אין בנמצא אפשרות לתקן הפגום, נכון לבחון בזהירות את האמור ולקדם הליך גירושין. הליך זה הינו הליך המורכב הן מאספקטים משפחתיים רגישים - במיוחד כשיש ילדים והן מאספקטים כלכליים.
 
הליך הגירושים מתחלק לשני חלקים מרכזיים:
1. החלק משפחתי - אופן הטיפול בילדים, חזקה ומשמורת, מזונות, מדור, חינוך וכל המתחייב מכך.
2. החלק הקנייני - חלוקת הנכסים, הכספים ו/או החובות שהצטברו במהלך החיים המשותפים. 

משמע עסקינן במהלך מורכב מאוד, במהלך המחייב מחשבה תחילה, תוך נטרול אמוציות. יש לפעול מהראש ולא מהבטן - מדובר במהלך המחייב הערכות ותחכום משפטי, פסיכולוגי וחשבונאי / כלכלי.
ברור כי יש בנמצא צורך בבניית המהלך בליווי עו"ד גירושין מבעוד מועד וזאת על מנת להבטיח כי המתחייב לביצוע יבוצע בצורה המתיישבת עם האינטרסים שלך. בעניין זה יש לקחת בחשבון כי שורה ארוכה של פעולות ניתן לבצע רק וכל עוד הצד האחר לא יודע ההחלטה להתגרש ובכלל זה, הקלטת בן הזוג ו/או בני משפחה או אחרים, ארגון וביצוע מהלכים קניינים, איתור מסמכים, תיעוד ראיות ועוד.
 
גירושין וחלוקת ההון המשותף בהסכמה וללא מלחמות משפטיות עם גישור משפטי הוגן של עו"ד בין הצדדים
למחלקת המשפחה של משרדנו, המורכבת ממבחר עורכי דין לענייני גירושין ומשפחה, רו"ח וכלכלנים הידע, הניסיון והיכולת לסייע לזוגות הפונים למשרדנו במשותף ומבקשים להתגרש בהסכמה, להגיע, ברגישות ובהגינות מתחייבת, להסכם הפרדות הוגן, חכם ונוח, כזה המגשר בין הפערים, כזה הלוקח בחשבון את האינטרסים והרגישויות של שני הצדדים וכזה שבסופו של יום - מביא את הקשר לידי סיום מכובד, נטול משקעים, תוך הבטחת זכויות שני הצדדים ופגיעה מינימאלית בילדי בני הזוג. דווקא ניסיונה הרב של המחלקה בניהול מאבקים משפטיים, בשילוב עם בקיאותה הכלכלית והחשבונאית של המחלקה, הם אלה המסייעים לנו לגשר בין הפערים, לקרב בין העמדות ולהביא את הצדדים, במהירות אפשרית ובמינימום עלות לעבר היעד. יודגש כי במקרה בו הצדדים המתגרשים לא מגיעים, בסופו של יום, לכדי הסכם סופי, אזי משרדנו יהיה מנוע מלייצג את מי מהצדדים כנגד הצד האחר ובאותה מידה – משרדנו יהיה מנוע מלעשות שימוש במידע שהובא לידיעתו במסגרת הליך זה.

במסגרת הליך גירושין בהסכמה, משרדנו משמש כעו"ד גירושין של שני הצדדים, נאמנותו נתונה לשני הצדדים ושאיפתו היא לדאוג לשניהם ולאפשר לכל אחד מהם להמשיך בחייו במקסימום שלווה, על כל הכרוך והמשתמע מכך. לא כל זוג מסוגל להביא את עצמו למצב בו הוא מחליט עצמאית ומראש לפנות במשותף לעורך דין גירושים אשר יפעל בשם השניים לטובת פירוק הבית המשותף וזאת ממגוון רחב של טעמים. אלו הבוחרים בערוץ זה, יזכו ממשרדנו לטיפול משפטי איכותי, מהשורה הראשונה, כזה הלוקח בחשבון את מלוא האספקטים המשפחתיים, המשפטים והכלכליים/חשבונאיים כאחד.
 
עו"ד גירושין מנוסה ואסטרטגיה משפטית מתאימה לצידך, לאורך כל הדרך
למחלקת דיני המשפחה של משרדנו מאות לקוחות מרוצים, אשר הטיפול בעניינם הושלם לשביעות רצונם. המחלקה תדע לבנות עבורך את האסטרטגיה המשפטית וללוות אותך עד להגעתך ליעד, בעדינות, ברגישות ובנחרצות. יודגש כי חשוב שמשרדנו יכנס לתמונה כבר בשלבים המוקדמים, בשלב גיבוש ההחלטה, וזאת על מנת למנוע טעויות או נזקים בלתי הפיכים. הכניסה של מחלקתנו לתמונה תהא דיסקרטית - נבנה הנדרש ביחד אתך, עד לשלב המתאים, נבחן אתך את כל המתחייב, ורק במועד הנכון, כשכל הראיות בידינו והאסטרטגיה שלנו מגובשת ומתוכננת כמבצע צבאי של יחידת עילית  – נצא לאור.

המטרה שלנו, היא המטרה שלך - המטרה היא לסיים ההליכים במהירות, עם מינימום נזק, מינימום פגיעה בילדים או בני משפחה אחרים, תוך שמירה עליך ועל זכויותיך. 
התקשר/י לטובת תיאום פגישה דיסקרטית: 054-4251054 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.