מאת:

עו

עו"ד לשחרור ממעצר, זמין 24 שעות ביממה, בכל הארץ!

משטרת ישראל פועלת 24 שעות ביממה לטובת איתור חשודים בביצוע פשעים, בניסיון לאסוף נגדם ראיות, להביאם לדין ואם ניתן למצות עמם את הדין. חלק גדול מהמעצרים מסתיימים בלא כלום – הכל תלוי בראיות ובאסטרטגיה. לפעמים המשטרה פועלת על סמך מידע מודיעין אותו קיבלה מראש ולעתים פועלת על סמך קריאות נקודתיות, ביקורות פתע וכו'.
 
בכל אותם מקרים פועלת המשטרה, אשר לה ניסיון רב, בנחרצות אל מול הגורם החשוד בביצוע עבירה, עוצרת אותו לחקירה ובהתאם לממצאים, מחליטה כיצד להתקדם – האם להמשיך בהליך המעצר או האם לשחרר ולשקול בהמשך כיצד לטפל בתיק. בחלק מהמקרים המשטרה פועלת עצמאית ולפעמים מלווה על ידי משרד המשפטים ו/או מחלקות משפטיות אחרות. השלב הראשוני בו נעצר האדם הוא שלב קריטי ולכן החוק מאפשר לנחקר / לעצור, לדרוש לראות עו"ד עוד בטרם הוא מוסר גרסה או אומר מילה. כל מה שאותו חשוד יגיד בשלבים הראשונים יכול לגרום לו נזקים בלתי הפיכים. הגרסה הראשונית, העובדות שימסור הם אלה שיכולים להכריעה את גורל התיק וכיצד זה בסופו של יום יגמר. לפעמים נכון למסור גרסה מלאה ומפורטת, לפעמים נכון לשמור על זכות השתיקה ולפעמים נכון לפעול באופנים חוקיים אחרים. יש לקחת בחשבון כי הנטל על המדינה להוכיח מעל לכל ספק סביר כי בוצעה עבירה. כדאי לזכור כי החשוד לא אמור "לעזור" למשטרה להוכיח כי הוא ביצע עבירה ולכן עומדות לזכותו זכויות רבות ובכלל זה הזכות להיוועץ עם עו"ד.
 
כמובן שלחוקרי המשטרה ניסיון רב והחוק מאפשר להם לעשות שימוש בטכניקות חקירה רבות במטרה להוציא מהנחקר נתונים ועובדות. בכלל זה המשטרה יכולה לומר לנחקר כי השותף או החבר מאשימים אותו או מספרים עליו דברים כאלה או אחרים, למרות שהדברים לא נאמרו, וזאת על מנת להוציא ממנו מידע. המשטרה מאוד מתוחכמת, זו עבודתה, לנחקר בדרך כלל אין ניסיון רב ומשכך הוא חייב עו"ד לצידו. בשל כל אלה ובשל סיבות רבות אחרות, חשוב מאוד כי כבר בשלב של המעצר תזמנו לצידכם עו"ד המתמחה בדין פלילי אשר יידע להגיע במיידי, להבין את המקרה ובו במקום לבנות אסטרטגיה משפטית חוקית אשר תעזור לנחקר, תקדם את השחרור שלו ותביא לידי הקטנה מרבית של הנזק.
 
משכך, אני זמין עבורך 24 שעות ביממה - בכל מקרה של מעצר, פנה אליי במיידי!
משרדי מורכב מעו"ד אשר בעברם ייצגו את רשויות אכיפת החוק, יוצאי משרד המשפטים. אנו יודעים מה לעשות עם מנת להקטין חוקית את הנזק עד למינימום האפשרי.  
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

עבירות סמים בצה"ל

מאת: אלי דורון, עו"ד

צה"ל נוקט בעמדה מחמירה כלפי עבירות סמים ומטפל בהן באופן רחב באמצעות אכיפה, מניעה וענישה. לפיכך מדיניות הענישה בצה"ל הינה מחמירה וכוללת בדרך כלל מאסר בפועל. העזרות בליווי משפטי מקצועי יכולה לחסוך במקרים רבים חודשי מאסר ממושכים ורישום פלילי המכתים את החייל לתקופה ממושכת בחייו האזרחיים.

ערעור פלילי

מאת: אלי דורון, עו"ד

לכל אדם ישנה הזכות להגשת ערעור על פסק הדין שהתקבל בגינו ו/או על חומרת העונש. כמו כן, ניתן להגיש ערעור על החלטת פסק הדין בערכאת ערעור, אך זכות זו נתונה לשיקול בית המשפט. מומלץ להיוועץ עם עורך דין ליטיגציה, על מנת שיסייע בכל ההליך.

התנאים למשפט חוזר - סיפורו של רומן זדורוב

מאת: אלי דורון, עו"ד

עריכת משפט חוזר משמעה ניהול ההליך המשפטי מהתחלה והוכחה חוזרת באמצעות ראיות את העובדות הנטענות בכתב האישום. לאור זאת, לא בנקל מורה בית המשפט על עריכת משפט חוזר, אלא הדבר נעשה במקרים נדירים במיוחד.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.