מאת:

ייצוג נחקרים ונאשמים בעבירות הונאה, הוצאת דבר במרמה וזיוף מסמכים
בסיוע עו"ד מומחה בניהול הליכים פלילים בתחומים של עבירות צווארון לבן 

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר בעברם ייצגו את מדינת ישראל במסגרת הפרקליטות, רשויות המס וגופים חוקרים אחרים. לצוות משרדנו ניסיון עשיר בייצוג אזרחים אשר מצאו עצמם נחקרים על ידי רשויות המדינה ו/או הואשמו על ידי הרשויות בחשד לביצוע עבירות של זיוף, הונאה, הוצאת דבר במקרה, זיוף מסמכים תאגיד ועבירות כלכליות דומות אחרות. לזכות משרדנו עומדים אין-ספור תיקים ומקרים אשר הסתיימו בלא כלום ו/או בענישה זניחה ו/או בהסדרים חכמים ו/או בזיכויים.  

 

משרדנו ידע ללמוד לעומקם של דברים את הטיעונים המועלים נגדך על ידי החוקרים, לגבש עמך אסטרטגיה, ללוות אותך מול הגורמים החוקרים וכל גורם אחר, לפעול מול הפרקליטות והלשכות המשפטיות בניסיון להביא לידי אי הגשת כתב אישום ובנסיבות בהן הוגש כתב אישום – לעשות הנדרש לטובת צמצום הנזק וסיום הפרשה עבורך במינימום נזק אפשרי, במהירות, ביעילות ובמחיר סביר. מטבע הדברים ניסיון משרדנו, הן בייצוג המדינה והן בייצוג אזרחים ובניהול מאות הליכים משפטיים בפני אין-ספור בתי משפט בכל שטח מדינת ישראל, מקנים לנו את הכלים והידע לעזור לך בנאמנות ובמסירות, במקצועיות חסרת פשרות ובזמינות מרבית. ברגע שאתה נקלט אצלנו כלקוח אנו רואים את הבעיה שלך כבעיה שלנו ומשכך נעשה כל שניתן, סביב השעון, עד למציאת פתרון ומיצוי כל הליך אפשרי המקדם את האינטרס שלך.

 

אנו נהפוך כל אבן, נבחן כל נתון ונעלה כל טענה אפשרית, הכל לטובת נטרול הבעיה הפלילית והורדת הפרשה מעל לראשך.
התקשר אלינו, צוות עו"ד מומחים בעבירות פליליות, כלכליות ועבירות צווארון לבן, ואנו ניפגש באופן לא מחייב, נלמד הנדרש לביצוע ונקדם המתבקש.
הליך פלילי הינו הליך לא נעים, מלחיץ ומכונן - יש בו כדי לפגוע בשקט הנפשי, לסכן חירות ועוד. אנו מבינים זאת, ולכן נעשה הכל לטובת השלמת הנדרש עבורך במהירות.

 

לקביעת פגישה שאינה מחייבת, התקשרו עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

עבירות סמים בצה"ל

מאת: אלי דורון, עו"ד

צה"ל נוקט בעמדה מחמירה כלפי עבירות סמים ומטפל בהן באופן רחב באמצעות אכיפה, מניעה וענישה. לפיכך מדיניות הענישה בצה"ל הינה מחמירה וכוללת בדרך כלל מאסר בפועל. העזרות בליווי משפטי מקצועי יכולה לחסוך במקרים רבים חודשי מאסר ממושכים ורישום פלילי המכתים את החייל לתקופה ממושכת בחייו האזרחיים.

ערעור פלילי

מאת: אלי דורון, עו"ד

לכל אדם ישנה הזכות להגשת ערעור על פסק הדין שהתקבל בגינו ו/או על חומרת העונש. כמו כן, ניתן להגיש ערעור על החלטת פסק הדין בערכאת ערעור, אך זכות זו נתונה לשיקול בית המשפט. מומלץ להיוועץ עם עורך דין ליטיגציה, על מנת שיסייע בכל ההליך.

התנאים למשפט חוזר - סיפורו של רומן זדורוב

מאת: אלי דורון, עו"ד

עריכת משפט חוזר משמעה ניהול ההליך המשפטי מהתחלה והוכחה חוזרת באמצעות ראיות את העובדות הנטענות בכתב האישום. לאור זאת, לא בנקל מורה בית המשפט על עריכת משפט חוזר, אלא הדבר נעשה במקרים נדירים במיוחד.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.