אפרת חממי
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות
רגולציה
חברות מיזוגים ורכישות

אפרת חממי

עו"ד, שותפה - שוק הון וניירות ערך
עו"ד אפרת חממי מתמחה בתחום שוק ההון ומלווה חברות ישראליות ובינלאומיות הפועלות במגוון תחומים, משקיעים וחתמים בתחום ניירות ערך, דיני חברות ויישום רגולציה.
אפרת מלווה את לקוחות המשרד בביצוע הנפקות ציבוריות ופרטיות, עסקאות מימון, כתיבת תשקיפים, דיווחים לרשות ניירות ערך ולבורסה, וליווי שוטף של חברות (מזכירות חברה).
כמו כן, אפרת מעניקה ייעוץ בנושאים מסחריים שוטפים לרבות הסכמים מסחריים בינלאומיים, עסקאות מיזוגים ורכישות, עסקאות בעלי שליטה, הצעות רכש, שינויי מבנה וארגון מחדש של חברות.
אפרת מלווה את לקוחותיה מול הגופים הרגולטורים השונים, בכלל זה רשות ניירות ערך, הבורסה ורשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון בנושאים של הטמעת הרגולציה ותוכניות אכיפה.
אפרת מייצגת חברות ציבוריות ופרטיות, הפועלות בישראל ובחו"ל, כולל חברות הנסחרות בשוק ההון הישראלי ובבורסות זרות בארה"ב, בקנדה ובאנגליה וכן משקיעים זרים הפועלים בישראל. 
 
השכלה:
מכללת שערי מדע ומשפט, LL.B., 1998

חברות בלשכת הדין:
חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1999                                                               
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.