רחלי (גורן)  קבלירו
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות

רחלי (גורן) קבלירו

עו"ד, שותפה בכירה - מנהלת מחלקת הייטק והון סיכון
עו"ד רחלי קבלירו הינה מנהלת מחלקת הייטק והון סיכון במשרדנו. התמיכה המשפטית שניתנת על ידי רחלי ללקוחות המשרד כוללת מתן ייעוץ משפטי, אסטרטגי ושוטף להנהלת החברה, תוך הפגנה של הבנה מסחרית מעמיקה.
בין לקוחותיה של רחלי, נמנות חברות טכנולוגיה וסטרטאפים משלב ההקמה, הפועלים בתחומי הביוטכנולוגיה, הפרמצבטיקה והמכשור הרפואי, קלינטק, סייבר, בינה מלאכותית, פודטק, פינטק, אינטרנט, מסחר אלקטרוני, תוכנה וחומרה.
רחלי מעניקה ייעוץ משפטי רב ערך לחברות סטרטאפ מיום הקמתן ולאורך כל חיי החברה. היא מלווה את היזמים והחברה מהשלבים הראשונים של הרעיון והקמת החברה עד לשלבים של גיוס ההון, ההשקעה והאקזיט.
כמו כן, היא מלווה משקיעים, קרנות השקעה וקרנות הון סיכון בביצוע ההשקעות הפיננסיות והאסטרטגיות שלהם בחברות טכנולוגיה.
רחלי מעניקה ייעוץ משפטי מקיף בכל הנוגע לפעילות המסחרית השוטפת של החברה, לרבות במסגרת עסקאות מסחריות, השקעה ומימון, לרבות הסכמי רישוי, שירותים, OEM, הפצה, פיתוח, ייצור, שיתופי פעולה אסטרטגיים ומיזוגים ורכישות. רחלי מלווה באופן אישי את החברה משלב התגבשות התנאים הראשוניים של העסקה, בכל שלבי המשא ומתן ועד להשלמתה.
כמו כן, רחלי מתמחה ומעורבת באופן פעיל במגוון רחב של עסקאות מקומיות ובינלאומיות מורכבות הכוללות רישוי והעברה של טכנולוגיה ומסחור של הקניין הרוחני.
 
השכלה:
אוניברסיטת מנצ'סטר, אנגליה, LL.B., 1995
האוניברסיטה העברית בירושלים, LL.M., 1999
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1997  
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.