גיורא  גוטמן
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות
דיני תאגידים
שוק הון וניירות ערך
חברות מיזוגים ורכישות
רגולציה

גיורא גוטמן

עו"ד, שותף בכיר - מנהל מחלקת שוק הון וניירות ערך
עו"ד גיורא גוטמן הינו שותף בכיר במשרדנו המנהל את מחלקת שוק הון וניירות ערך ומתמחה בדיני תאגידים, ניירות ערך ומימון חברות. הוא מלווה חברות ציבוריות ופרטיות מובילות בנושאים של ניירות ערך ורגולציה מקומית
גיורא מלווה את לקוחותיו, חברות ישראליות וזרות, הפועלות בשוק ההון ומעניק להן ייעוץ משפטי במגוון סוגיות הנוגעות לגיוסי הון וחוב, הנפקות לציבור (כולל תשקיפים ומסמכי הצעה לציבור), ממשל תאגידי, תוכניות אכיפה, סכסוכים בין בעלי מניות ובסוגיות רגולטוריות שונות.
גיורא מייצג את לקוחותיו גם בהליכים מול רשות ניירות ערך והבורסה בתל-אביב, רשות שוק ההון, רשות החברות הממשלתיות והמפקח על הבנקים.
בין לקוחותיו של גיורא, חברות ציבוריות ותאגידים מהמוכרים במשק בתחומי התעשייה, ההייטק, הביוטק, נדל"ן, סחר, ספנות ועוד.
כמו כן, גיורא מלווה באופן שוטף את כל גופי החיתום בארץ בהליכי גיוס הון וחוב מהציבור בישראל ובחו"ל ובמסגרת בדיקות נאותות לתשקיפים ועסקאות.
בנוסף לעבודתו בתחום שוק ההון וניירות ערך, גיורא מעניק ללקוחותיו גם ייעוץ משפטי מלא בכל הנוגע לפעילותם המסחרית והעסקית השוטפת ומלווה אותם בהליכי מיזוגים ורכישות, השקעות, מכרזים, מיזמים משותפים ושינויים מבניים.
 
השכלה:
אוניברסיטת פורדהם, ניו יורק, LL.M., בהצטיינות יתרה, 1996
אוניברסיטת שפילד, אנגליה, LL.B., בהצטיינות, 1995
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 1998                               
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.