תמיר קלדרון

תמיר קלדרון

עו"ד, שותף, מנהל ליטיגציית מיסים וצווארון לבן
עו"ד תמיר קלדרון הינו שותף, ומנהל את מחלקת ליטיגציית מיסים וצווארון לבן (פלילי ואזרחי כאחד) ובכלל זה עבירות מיסוי (מס הכנסה, מס ערך מוסף, מכס ומס קניה וביטוח לאומי), הונאה וכו' וכן ניהול הליכים אזרחיים אל מול רשויות המס השונות.

עו"ד קלדרון מתמחה בתחום מערכת המיסוי הישראלית, החל מכתיבת חוות דעת עבור לקוחות המשרד וכלה בייצוג מגוון רחב של נישומים/גופים בהליכי שומה וייצוגם בפני כל הערכאות והאינסטנציות המשפטיות. לעו"ד קלדרון ניסיון עשיר בייצוג, ליווי וניהול תיקים והליכים אל מול רשויות המס ובתי המשפט השונים בהליכים אזרחיים ופליליים. על שמו של עו"ד קלדרון רשומים מספר תקדימים שניתנו על ידי בית המשפט העליון וכן פסקי דין מובילים שניתנו על ידי בתי המשפט המחוזיים , בתי משפט השלום, ועדות לקבילות פנקסים וכיוב'.

עו"ד קלדרון בעל תואר ראשון במשפטים במסלול משולב במנהל עסקים ואת התמחותו בעריכת דין ביצע בבית המשפט המחוזי בחיפה, בפיקוחו של ס. הנשיא (בדימוס) השופט חיים פיזם. עם הסמכתו של עו"ד קלדרון כעורך דין בשנת 2004 החל הוא את דרכו המקצועית בפירמת עורכי הדין דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס כעו"ד במחלקת המס שם ניהל תיקים רבים מגוונים ומורכבים – אזרחיים ופליליים בתחום המיסים והצווארון הלבן עד למינויו כשותף וכמנהל מחלקת ליטיגציית המיסים והלבנת ההון של הפירמה.

עו"ד קלדרון הינו קצין ביחידה מובחרת בדרגת רב סרן (במיל') וממלא עדיין תפקידים פיקודיים במסגרת שירות מילואים.תחומי התמחות:

מיסוי פלילי והלבנת הון וכן ייצוג בעבירות מתחום ה"צווארון הלבן" (הונאה, זיוף, קבלת דבר במרמה וכו').​
מיסוי אזרחי
מיסוי בינלאומי


השכלה:
בוגר תואר ראשון במשפטים
 

חברות בלשכת עורכי הדין:
מדינה: ישראל
שנה: 2004

 

פרטים ליצירת קשר

tamir@dtkgglaw.com

חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.