תמיר קלדרון

תמיר קלדרון

עו"ד, שותף - מנהל מחלקת ליטיגציית מיסים וצווארון לבן
עו"ד תמיר קלדרון הינו שותף ומנהל מחלקת ליטיגצית מיסים וצווארון לבן במשרדנו. הוא מלווה מגוון רחב של תיקי ליטיגציה אזרחית ופלילית, ניהול תיקי צווארון לבן, הלבנת הון, עבירות כלכליות ועבירות מיסים וכן מייצג במסגרת הליכים שומתיים וערעורי מס בבתי המשפט המחוזיים ובבית המשפט העליון.
תמיר מתמחה בניהול תיקי צווארון לבן בכלל ותיקים כלכליים מורכבים בפרט, מלווה ומייצג את לקוחותיו במסגרת הליכי חקירה, חילוט, שימוע וכתבי אישום, בין היתר בתחומים של איסור הלבנת הון, ניירות ערך, עבירות מיסוי (מס הכנסה, מע"מ, מכס, מס קניה, ביטוח לאומי), הונאה, מרמה וכו'.
כמו כן תמיר מתמחה בניהול תיקי מס אזרחי החל משלבי ביקורת, דרך הליכים שומתיים וכלה בייצוג בבית המשפט המחוזי ובבית המשפט העליון.
לתמיר היכרות מעמיקה עם מערכת המיסוי הישראלית, החל מכתיבת חוות דעת עבור לקוחות המשרד בארץ ובחו"ל, ליווי בתכנוני מס מורכבים ושינוי מבני מס במסגרת עסקאות מיזוגים ורכישות, סוגיות של מחירי העברה וכלה בייצוג מגוון רחב של נישומים וגופים בהליכי שומה מול רשויות המס, לרבות הליכי פרה רולינג והליכי ליטיגציה אזרחית ופלילית בפני כל הערכאות המשפטיות. על שמו של עו"ד קלדרון רשומים מספר תקדימים שניתנו על ידי בית המשפט העליון וכן פסקי דין מובילים שניתנו על ידי בתי המשפט המחוזיים, בתי משפט השלום, ועדות לקבילות פנקסים וכו'.
בין לקוחותיו של תמיר חברות ישראליות בולטות במשק הישראלי, אנשי ציבור למיניהם ואנשים פרטיים.
טרם הצטרפותו למשרדנו, תמיר התמחה בבית המשפט המחוזי בחיפה אצל כבוד ס. הנשיא (בדימוס) השופט חיים פיזם.
תמיר מכהן כיו"ר (משותף) בועדת מיסים והלבנת הון של לשכת עורכי הדין במחוז חיפה.
תמיר הינו קצין ביחידה מובחרת בדרגת רב סרן (במיל') וממלא עדיין תפקידים פיקודיים במסגרת שירות המילואים.
 
תחומי התמחות:
ליטיגציה
מס אזרחי
מס בינלאומי
צווארון לבן

השכלה:
תואר ראשון במשפטים  LL.B.במסלול משולב מנהל עסקים
 

חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2004 
 
 
 
פרטים ליצירת קשר

tamir@dtkgg.com

פרופיל לינקדין

חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.