רותם ניסים

רותם ניסים

עו"ד, שותפה - דיני עבודה
עו"ד רותם ניסים מעניקה ייעוץ משפטי שוטף למגוון רחב של לקוחות, מעסיקים ועובדים, בסוגיות שונות בתחום דיני עבודה, ואף מייצגת בהליכי ליטיגציה מורכבים בפני ערכאות וטריבונלים שונים.
רותם מלווה את לקוחותיה בכל ההיבטים הקשורים לדיני עבודה, בין היתר בנושאים של גיוס ופיטורי עובדים, הסכמי העסקה, הסכמי פרישה, תוכניות תגמול לעובדים בכירים, אופציות והטבות, סעיפי אי תחרות וסודיות, ועוד.
רותם מתמחה בתחום של הסדרת יחסי העבודה בין עובד למעסיק ובין ארגון עובדים למעסיק. בין היתר, היא מטפלת בנושאים של תנאי העסקה, הטמעה של נהלי עבודה וחוקי העבודה, הדרכות פנימיות, מניעת הטרדה מינית, ניהול משאבי אנוש ועוד.
רותם מייצגת ומלווה את לקוחותיה גם בהליכי ליטיגציה אזרחית בכל הערכאות של בתי הדין לעבודה, לרבות בהליכי שימוע, הליכים משמעתיים, הליכי בוררות וגישור, תביעות הפליה, התעמרות בעבודה, הטרדה מינית, ייצוג מעסיקים בהליכים משמעתיים מול הרשויות, ייצוג בהליכי ערר במשרד הכלכלה, עבודת נשים, בקשות היתר לפיטורי נשים בהריון/פוריות, עיצומים כלכליים ועוד.
בין לקוחותיה של רותם חברות רבות בתחומי התעשייה, ההייטק, הבנייה, החקלאות, רשתות מזון ושיווק, מסעדנות וכוח אדם.
 
תחומי התמחות:
ליטיגציה של דיני עבודה
 
השכלה:
המסלול האקדמי המכללה למינהל, LL.B., 2013
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חברת לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2014
 
 
פרטים ליצירת קשר

rotem@dtkgg.com

חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.