מוטי פיליפ
פרטים ליצירת קשר

תחומי התמחות
חברות, מיזוגים ורכישות
ליטיגציה 

מוטי פיליפ

עו"ד, שותף בכיר – הגירה, ליטיגציה ומשפט מסחרי
עו"ד מוטי פיליפ מעניק ייעוץ שוטף ללקוחותיו בכל הקשור להליכי ליטיגציה אזרחיים ופליליים, עסקאות מסחריות, מיזוגים ורכישות, שינויים ארגוניים ובתחום ניוד מומחים לישראל.
מוטי מתמחה בייצוג חברות ונושאי משרה בהליכי העסקת מומחים זרים ועובדים זרים המגיעים לעבוד בישראל, תוך איתור ויישום של פתרונות יצירתיים למגוון האתגרים הכרוכים בהעסקה זו. 
מוטי מלווה את החברות בכל הליך הוצאת אשרות עבודה וניוד מומחים עד לקבלת ההיתרים הנדרשים, באופן המונע הליכים פליליים בשל העסקה שלא כדין או קנסות. במסגרת זו, מוטי מייצג את לקוחותיו מול רשויות ומשרדי הממשלה השונים והרשויות המקומיות ובמידת הצורך מגיש בשמם עתירות מנהליות ועררים לבתי הדין בכל הערכאות והטריבונלים הרלוונטיים.
מוטי מלווה את לקוחותיו גם בהליכי ליטיגציה אזרחית, מסחרית ומנהלית בכל הערכאות המשפטיות, רשויות ממשלתיות ובהליכי בוררות וגישור ומתמחה במיוחד בתחום הפלילי של דיני העבודה. מוטי מעניק גם ייעוץ משפטי שוטף בנוגע לעסקאות מסחריות, זיכיונות, שינוי מבנה, ועסקאות מיזוגים ורכישות ויודע להאיר את הסוגיות הנוגעות לדיני עבודה.
בין לקוחותיו של מוטי חברות רבות בתחומי התעשייה, ההייטק, חקלאות, רשתות מזון ושיווק, מסעדנות, בתי דיור מוגן, חברות סיעוד וכח אדם, חברות בניה ועוד.
טרם הצטרפותו למשרדנו, מוטי שימש כעו"ד ושותף במשרד בוטיק שהתמחה בתחומי ההגירה, המשפט המסחרי, הליטגציה ודיני העבודה.
 
השכלה:
לשכת עורכי הדין, קורס פרקטיקום בגישור ובוררות, 2022 
LL.B., 2010
 
חברות בלשכת עורכי הדין:
חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2011
מדיה:
הדין הפלילי בעולם העבודה - הרצאה בוובינר
מאת:
הצג מדיות נוספות
חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.