חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

מחלקת מס פלילי

מחלקת המס הפלילי ועבירות על פי חוק איסור הלבנת הון של משרדנו, מורכבת מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, מנוסים ומקצוענים. המחלקה מורכבת מעו"ד ורו"ח מהשורה הראשונה בישראל, אשר בעבר שמשו כעורכי דין ויועצים משפטיים פנימיים של חקירות מס הכנסה, חקירות מע"מ, חקירות מס שבח, נציבות מס הכנסה, לשכות משפטיות של רשות המס, משרד המשפטים ועוד.

למחלקת המס הפלילי של משרדנו ניסיון עשיר בטיפול במאות תיקי מס פלילי, על כל מיניו וגווניו, בכל חלקי הארץ, כאשר הרוב המכריע של התיקים הסתיים מבלי שיוגש כתב אישום כנגד הלקוחות אשר יוצגו על ידי משרדנו ובחלק גדול של המקרים, אף מבלי שהחשוד יידרש לשלם קנס או כופר כסף כתנאי להסרת האשמות נגדו. מטבע הדברים, ניסיוננו כעו"ד ורו"ח אשר בעבר ייצגנו את מחלקת החקירות השונות, מאפשר לנו לתן ללקוחות המשרד שירות מנצח ממש (!), כזה המודע לדרכי החקירה, לאסטרטגיה של חקירות רשויות המס ולאופן בו בית המשפט מתייחס לטענות ואופן העלתן. אנו יודעים כיצד לנהל את המשבר עבורך, כך שבסופו של יום עניינך יסתיים במינימום נזק ובמינימום חשיפה פלילית. נעשה כל שניתן על מנת שהפרשה תסתיים במהרה – ללא כלום, בחוקיות וביצירתיות.

מחלקת המס הפלילי של משרדנו יודעת לפעול במהירות ובנחרצות, עם "דם בעיניים וסכין בין השיניים", 24 שעות ביממה, לטובת קידום עניינו של הלקוח, אם אל מול הגופים החוקרים, אם אל מול הפרקליטות ולשכות משפטיות ואם אל מול בתי המשפט, הכול לטובת שמירה על חרותו וחפותו של הלקוח. משרדנו יודע לתת ללקוח הנחשד בביצוע עבירות מס, טיפול מקיף וממצה, המתייחס לכל שלב הקשור בדין הפלילי, תוך הבנת הרגישות הפרטית והעסקית, תוך התייחסות למצוקות ולחששות, הכל – למען הלקוח והלקוח בלבד!

שירותי מחלקת המס הפלילי

מחלקת המס הפלילי של משרדנו מטפלת , בין השאר, בנושאים אלה:

  • ייעוץ לאזרחים החוששים מהסתבכות פלילית, אם כתוצאה ממעשים שלהם ואם כתוצאה ממעשים של עובדים, שותפים ו/או אחרים, אם בטרם דבר חשיפת העבירה ואם לאחר שהוברר להם כי יש בנמצא חשש לפתיחת חקירה נגדם.
  • ייצוג אזרחים אשר ביצעו עבירות מס המבקשים, עוד בטרם עבירתם נחשפה, לנטרל את החשיפה הפלילית באמצעות הליך של גילוי מרצון אנונימי או שמי.
  • ייעוץ לאזרחים המוזמנים לחקירה או למתן עדות במחלקת החקירות וזאת בשלבים המוקדמים, עוד בטרם נוצר מגע בין הלקוח לבין הגוף החוקר.
  • ליווי אזרחים בשלב החקירה ו/או בסמוך לאחר שנעצרו וזאת תוך מימוש זכותו של כל חשוד בעבירות מס להיוועץ עם עו"ד מיד עם תפיסתו ומעצרו.
  • שחרור נחקרים ממעצר ראשון או מעצרים מאוחרים יותר, אם בדרך של שחרור בהסכמה עם  מחלקת חקירות או פרקליטות ואם בדרך של התנהלות משפטית בפני בית המשפט למעצרים.
  • ניהול הליכים על פי חוק איסור הלבנת הון, לרבות טיפול בחלוטים, שחרור נכסים מחולטים והתנהלות לטובת שחרור חשבונות בנק ותפוסים אחרים.
  • ייצוג בבקשות למעצר חשודים עד לתום הליכים והגשת ערעורים ,היה ונדרש, עד לשחרור החשוד לביתו.
  • ייצוג נאשמים אשר הוגש נגדרם כתב אישום, לרבות ניהול ההליך הפלילי ו/או ניהול מגעים מול המדינה לטובת גיבוש עסקאות ו/או הסדר טיעון ו/או ניהול הליכים משפטיים בשאיפה לזיכוי. משרדנו יודע ואף זיכה לא אחת חשודים אשר הוגש נגדם כתב אישום.
  • ניהול ערעורים פליליים, אם ערעור על עצם ההרשעה ואם ערעורים לעניין חומרת העונש שהוטל על הנאשם.

מענה מהיר, יסודי ויעיל

משרדנו מודע לקושי של המעורבים בפרשות מס פליליות ו/או במורכבות הקשורה בבני המשפחה ואחרים הנוגעים בדבר. מטעם זה משרדנו יודע לתת ללקוח מענה מהיר ויעיל, כזה העושה כל שניתן לטובת צמצום הנזק והשבת בני המשפחה והפעילות העסקית - לשגרה מהירה. אנו יודעים לפעול בשם הלקוח במהירות וביעילות, בחיבה ובתבונה ולהביא לידי פתרון הבעיה הפלילית בפניה הוא עומד במינימום זמן ובמינימום נזק.

פנה אלנו עתה, אנו נעשה כל שניתן בכדי שבתום הטיפול תהא הראשון להמליץ עלינו בפני אחרים חשובים לך!

 

מס הכנסה פלילי

מע"מ פלילי

מחלקות

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס