חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

מחלקת מס פלילי

משרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, צדרבוים & SRFF מציע ללקוחותיו מגוון שירותים בתחום המיסים,
ביניהם במישור המס הפלילי הן ברמה הלוקאלית והן ברמה הבינלאומית.
 
במשרד עובדים שורה של שותפים, עורכי דין ורואי חשבון יוצאי רשויות המס, להם ניסיון רב וספציפי בתחומי המס השונים, אם במישור של טיפול במשברים ובעיות של אזרחים ועסקים אל מול רשויות המס השונות (מע"מ, מס הכנסה, מכס ועוד) ואם במישור של תכנון ובניית עסקאות בישראל ומחוצה לה ומהלכים אשר יבטיחו התנהלות חוקית, יעילה מבחינת מס ונכונה משפטית, תוך ניצול נכון של מרב ההטבות הקבועות על פי חוקי המדינה. 
 
מחלקת המס של משרדנו עוסקת רבות במתן ייעוץ וליווי משפטי ובכתיבת חוות דעת בענייני מיסוי מקומי ישראלי וכן מיסוי בין לאומי (מס הכנסה ומיסוי תאגידים, מיסוי מקרקעין, מע"מ, מכס ומס קנייה ועוד), בייצוג בפני רשויות המס ומרכז ההשקעות, הגשת ערעורים על שומות מס לבתי המשפט המוסמכים וניהולם, כמו גם טיפול בהליכים משפטיים אחרים שונים ומגוונים מול רשויות המס כגון הסדרי מס, "פרה-רולינג", הליכי גילוי מרצון ועוד. משרדנו עוסק רבות גם בייעוץ בנושאי מיסוי בינלאומי, פעילות המשתלבת ומבוצעת באופן הדוק עם טיפול המוענק על ידנו לאנשי עסקים בינלאומיים, יבואנים, יצואנים, בעלי אתרי אינטרנט, עלי עסקים ויזמי נדל"ן ישראליים הפועלים בחו"ל וכו'.
 
המשרד מנוסה ופעיל רבות בתחום תיקי "צווארון לבן" (דוגמת: עבירות מס ע"פ פקודת מס הכנסה, חוק ניירות ערך, חוק מע"מ, פקודת המכס ועוד). ייצוג זה כולל ליווי וייצוג בשלבים המוקדמים של החקירה המתנהלת (לרבות בהליכי מעצר ושחרור בערובה) וכן טיפול בשלבים מאוחרים יותר – שלב השימוע וההתדיינות מול הפרקליטות הרלוונטית וכמובן ייצוג בפני בית המשפט לאחר הגשת כתב האישום.
 
בנוסף למגוון רחב של פעילויות תמיכה עסקית גלובליות, הפלטפורמה הבינלאומית של דורון-טיקוצקי משמשת גשר המיועד לסיוע לישראלים בחו"ל, או לכל מי שזקוק למגע ועוסק בפעילות מול רשויות המס בישראל או מול גופים רשמיים אחרים. המשרד מעורב יותר ויותר במתן פתרונות חכמים חדשניים עבור לקוחות מגוונים בארץ וברחבי העולם.
 
בצד מחלקת המיסים פעיל המשרד בתחום דיני מכס, יבוא ויצוא - כגון: מס קניה, היטלי היצף, הישבון, סיווג טובין ועוד. תחום זה הנו תחום מסועף ומורכב המשליך הן על יבואנים ויצואנים, והן על יצרנים מקומיים. לרוב, עקב מורכבותו העצומה של תחום זה, יבואנים, יצואנים ויצרנים רבים אינם מודעים כלל לזכויותיהם הרבות ואינם מפיקים מהם את המגיע להם על פי דין.
 
 

מס הכנסה פלילי

מע"מ פלילי

מחלקות

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס