מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


ייצוג משפטי של ישראלים הנתפסים בנתב"ג ע"י המכס בחשד להברחת סיגריות, אלכוהול, מזומנים ומוצרים אחרים, ע"י עו"ד מומחה במכס, יוצא רשויות המס.

 
ישראלים רבים מנסים את מזלם ומנסים להכניס לישראל, כשבתוך מזוודתם או באופנים אחרים, מוצרים ו/או מזומנים עליהם היה עליהם לדווח בעת הכניסה לארץ, בטרם חציית הגבול. אותם ישראלים, אם מדעת ואם שלא מדעת, מחליטים להכניס לישראל את המוצר, תוך מעבר במסלול הירוק של המכס, במקום לעבור דרך המסלול האדום, להצהיר ולשלם את המס קניה ו/או המכס המתחייב כתוצאה מהכנסת המוצא לישראל.
 
ברגע בו ישראלי מחליט להיכנס עם תוצרת החייבת בדיווח, סיגריות, אלכוהול, תכשיטים, ביגוד, אלקטרוניקה ועוד לישראל, מבלי לדווח על אלה, הינו למעשה מבצע הן עבירה של אי דיווח והן עבירה של אי תשלום מס. בחלק מהמקרים מדובר בישראלים תושבי ישראל ובחלק אחר של המקרים מדובר בתושבים זרים הנכנסים לישראל כאשר במזוודה שלהם משלוח כזה או אחר ו/או  שביקשו הם להעביר לישראל מוצרים מבלי שיבינו מה הם מעבירים.
בחלק מהמקרים העברת הסחורה לא מתבצעת במזוודה אלא בדרכים אחרות, מורכבות יותר, לרבות בדרך של הסתרה על הגוף, בליעה ועוד ועוד שיטות מגוונות הנתפסות כפליליות .
אותם אנשים העושים כן מוגדרים כמבריחים, כמי שבצעו עבירה פלילית ע"פ פקודת המכס וחקיקה אחרת, מה שחושף אותם הן לסנקציות פליליות והן לסנקציות אזרחיות.
 
אותם גורמים לא לוקחים בחשבון כי נכון להיום למערכת המכס הישראלית מקורות ואמצעים רבים לטובת חשיפה וגילוי של גורמים המבקשים להכניס תוצרת לישראל מבלי לדווח עליה. אותם  גורמים לא מודעים למערכות הממוחשבות, לסורקים, למידע שעובר בין מדינות, למלשינים ולעוד ועוד גורמים הפוקחים על האדם עיין, ממתינים לו וברגע בו הוא עובר במסלול הירוק, עוצרים אותו.
 
ברגע שאותו אדם נעצר, הסחורה נלקחת ממנו, הוא עצמו נלקח לחקירה תחת אזהרה ע"י המשטרה ואנשי מכס, בחלק מהמקרים האדם עצמו נעצר ובהמשך נחשף הוא הן לסכנה של ענישה פלילית, העלולה להסתכם במאסר בפועל והן בסנקציות אזרחיות שעניינן בקנסות, תשלום מס ועוד.
 
כאן בדיוק משרדנו יודע לעזור לך.
משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח שבעברם ייצגו את המכס ואת רשויות המס בכלל.
משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח אשר בעבר ייצגו את חקירות מכס, חקירות מס הכנסה ועוד גורמים ממשלתיים, כך שיש לנו את הידע והניסיון הנדרשים לטובת מתן מענה מידי ללקוח.
משרדנו מתמחה בלסייע לכאלה הנתפסים ע"י המכס עם סחורה ובמסגרת זו יודעים אנו כיצד להתנהל לטובת צמצום הנזק הנגרם לאדם עד למינימום האפשרי ובכלל זה, נטרול החשיפה הפלילית, שחרור הסחורה, צמצום חבויות מס, קנסות והיטלים.
כמובן שכל מקרה חייב להבחן לגופו ומשכך בגין כל מקרה מתגבשת אסטרטגיה משלה. אנו מומחים באמור.
 
משרדנו יודע לתת ללקוח הנתפס מענה מידי, אם בשלב המעצר עצמו, מיד ועוד בטרם חוקרים אותו בנמל התעופה ואם בשלבים מאורחים יותר בו הסחורה נתפסת ויש לשחררה ו/או במקרים בהם מוגש כתב אישום כנגד הגורם אשר ניסה להבריח סחורה לישראל.
 
אם יש לך בעיה שכזו אל תחכה.
פנה אלינו לאלתר, פנה אלינו במידי.
אנו נפעל במידי לטובת מתן מענה משפטי ע"י עו"ד מומחה בדיני מכס ובדיני מס הכנסה ומע"מ. יש לפעול במידי.
יש לקחת בחשבון כי תיקים ומקרים שכאלה עלולים להתפתח לפרשות ולחשדות של איסור הלבנת הון, עבירות על פי פקודת מס הכנסה, עבירות על פי חוק ומע"מ, פקודת הסמים  ועוד..
כך שיש לקחת מקרים כאלה מאוד ברצינות לטובת נטרול החשיפה.
 
רק גורם מומחה המתמחה בדיני מכס פלילי ידע לטפל בתיקים שכאלה. לנו ניסיון של עשרות שנים.
אל תחכה. תתקשר אלינו עתה ואנו ניכנס לתמונה במידי. יש לנו ניסיון עשיר באין ספור מקרים בהם הצלחנו לפתור ללקוח את הבעיה במהירות ובהצלחה.
 
ברגע שתיקלט אצלנו כלקוח הבעיה שלך הופכת להיות הבעיה שלנו.
תתקשר עתה ואנו נבוא לעזור לך.
אם נדרש נגיע אליך לשדה התעופה במידי.
אם אתה בשלב מאוחר יותר, ניפגש באופן לא מחייב ונראה לך כיצד אנו יכולים לקדם את עניינך.
אל תנסה לטפל בנושאים אלה לבד. תן לנו מומחים במכס לעזור לך.
אנו מומחים במס פלילי, אנו מומחים במכס פלילי, אנו מומחים בכל דיני ההברחות.
 
לטיפול מיידי, ניתן לפנות אל עו"ד אלי דורון - 0544251054  
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ביצע עבירות מס בהיקף 4 מיליון ₪ ונידון למאסר בפועל

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); סטס קפיליוביץ, משפטן

ביום 8.4.2019 הרשיע בית המשפט השלום בתל אביב את הנאשם ציון עזרא צדוק, על יסוד הודאתו בכתב אישום מתוקן, בביצוע עבירות מס באמצעות חברת כוח אדם "מי-רן כח אדם בע"מ" בניהולו, בהיקף של מיליוני שקלים והטיל עליו עונש מאסר של 12 חודשים בפועל (ת"פ 59533-10-15 מע"מ ת"א 3 נ' מי-רן כח אדם בע"מ ואח').

עבירות מס פליליות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מעניק טיפול משפטי מיוחד לנחשדים בביצוע עבירות מס פליליות עפ"י פקודת מס הכנסה, חוק מע"מ ו/או חוק לאיסור הלבנת הון, וזאת בסיוע עו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס ומומחים בהבראת חברות.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם