מחלקת החברות, מיזוגים ורכישות של משרד DTKG&G מייצגת הן רוכשים והן מוכרים במספר רב של עסקאות במגוון רחב של תחומים, (תוכנה, מדעי החיים, טכנולוגיה, כלכלה ישנה, ועוד), ובתוכן עסקאות מהמשמעותיות והגדולות במשק הישראלי. צוות המחלקה מיומן בתכנון וליווי העסקאות הללו, תוך יצירת מבנים ומסגרות חדשניות ויצירתיות לביצוע העסקה. צוות המחלקה מורכב מעורכי דין בכירים ומובילים בתחום המיזוגים והרכישות, הבקיאים בכל האספקטים והדקויות בתחום זה.
 

פעילות המחלקה כוללת, בין היתר, ייצוג של תאגידים בינלאומיים בביצוע עסקאות רכישה בישראל וכן ליווי של חברות ישראליות בעסקאות רכישה בחו"ל. כמו כן, צוות המחלקה מלווה חברות רבות, ישראליות וזרות, במהלך עסקיהן ומעניק ליווי משפטי צמוד לכל תחומי העיסוק של אותן חברות. רכישה או מכירת פעילות תאגיד (מניות או נכסים), מיזוג עם תאגיד אחר ו/או יצירת שותפות אסטרטגית, הינם שלבים מורכבים ומסובכים במהלך חייו של כל תאגיד. לכן, צוות המחלקה מעניק ללקוחותינו תשומת לב והתייחסות אסטרטגית לכל השלבים בעסקת המיזוג, החל משלב ביצוע בדיקות נאותות, דרך התמודדות עם שיקולים עסקיים, רגולטוריים ומיסויים, ועד להשלמת העסקה.   

 

המחלקה מאופיינת בצוות עורכי דין מנוסים, בעלי הבנה עסקית רחבה, לרבות מיומנות בנושאים כלכליים ומיסויים, המאפשרת מתן ייעוץ ליצירת מבנה העסקה האופטימאלי. שירותי המחלקה כוללים, בין היתר: הכנת מסמכי העסקה וניהול משא ומתן לגביהם; ביצוע בדיקת נאותות ו/או הכנת מסמכי גילוי (לפי המקרה); הכנת המסמכים הנדרשים לאישור אסיפת בעלי המניות (ככל שנדרש); ליווי דירקטוריון וחברי ההנהלה בנושאי ממשל תאגידי; בדיקה והתאמת תכניות אופציות לעובדים ולהנהלה; הכנת חומרי הגשה עבור רשויות ממשלתיות, וכן טיפול בכל העניינים הנוספים הנדרשים לצורך השלמת עסקאות המיזוג והרכישה, לרבות קבלת היתרים, הסכמי מימון וגיוסי חוב, וכן תכנון וליווי בנוגע לתוכניות אינטגרציה לאחר השלמת מיזוג.
 

המחלקה פועלת בסינרגיה מלאה עם יתר המחלקות במשרד DTKG&G כגון מחלקת המסים, דיני עבודה וקניין רוחני ומעניקה ללקוחותיה מעטפת רחבה של שירות משפטי תחת קורת גג אחת.
 
מדריך הדירוג הירשאלי היוקרתי BDI Code 2018  דירג את מחלקת מיזוגים ורכישות של משרדנו כמחלקה מובילה לשנת 2018.
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: 03-6133371

מידע מקצועי

ייצוג חברות ענק גדולות במשק

למשרדנו הניסיון, הידע והיכולת ללוות משפטית חברות ענק, חברות גדולות וחברות מובילות במשק הישראלי, פרטיות או ציבוריות, וזאת בשורה של תחומים משפטיים מובילים.

הבראת חברות הנמצאות בקושי תזרימי ו/או ברווחיות לא מספקת

משרדנו מורכב מעו"ד, רו"ח, כלכלנים, יועצי מס, בעלי תארים בחשבונאות, כלכלה, במנהל עסקים ועוד, להם ידע והתמחות ספציפית בהבראה של חברות, שיפור תוצאתם העסקית, סיוע בהתמודדות עם חייבים, בנקים, ספקים וחובות ובניהול משברים ו/או תהליכים אשר יש בהם כדי להציל את העסק ולהחזיר את המפתחות לבעליו במהירות האפשרית, בבריאות וחוסן כלכלי מרבי.

עו"ד חברות

עורך דין חברות יכול לסייע לך בהקמת חברה וניהול תקין של חברה קיימת - למשרדנו מחלקה עיסקית לניהול חברות מהצד המשפטי ומהצד הפיננסי - קרא כאן עוד בנושא.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם